Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jedno trzeba czerwonym przyznać, zegary są niespodziewanie wysokie. Jeszcze trochę i nie będzie się dało odróżnić procków od kart, gdy spojrzy się na zegary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Armage169 napisał:

zegary są niespodziewanie wysokie

Pamiętaj ze monitorowany jest tylko jeden,ten najwyższy?

Czasy gdzie radeon miał jeden minął

Edytowane przez jurekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucili nowe whql, no to instaluję. Niby wszystko gra, tylko zegar pamięci utyka, jak w poprzednich certyfikowanych sterach z (chyba) listopada, na 1736MHz (jakieś niepełne 3D). Wracam do 20.9.1 i zegarek spada do 200MHz, a w 3D wbija na 1750 - czyli jak inżynier przewidział. Problem dotyczy konkretnie radków 5500XT, tu koleś go potwierdza, plus pojedyncze przypadki z tureckich for - AMD z jakiegoś powodu chyba nie potrafi go naprawić. (zgłaszałem go w listopadzie, zgłosiłem i teraz). 

Miesiące lecą, driver experience ten sam. 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak sprzedac 5700 xt za 2600 i kupic za 3k 6800 rx

kto czekal ten zaluje robia was w bialy dzien z tym smiesznym covidem

Edytowane przez tactical_retreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie wyrwałeś 6800 tak tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kochan4 napisał:

gdzie wyrwałeś 6800 tak tanio?

na premierze przeciez tyle kosztowal a 3300 xt blad ze xt nie wzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ci się udało tak jak mi 3060ti wyrwać, też za 2249 zeta 1 dzień po premierze

a wczoraj mi już 5400 dawał gośc na olx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kochan4 napisał:

a wczoraj mi już 5400 dawał gośc na olx :D

Nawet bym się nie zastanawiał tylko brał kasę :E 

Ja sprzedałem 2070S za 3.5k i kasa leży na Allegro Pay czekając na lepsze czasy. W między czasie wpadł do mnie na chwilę RX 6800XT i R7 5800X więc przez parę dni miałem się czym pobawić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się nad tym zastanawiam, co prawda wystawiłem karte by sprawdzić jakie jest zainteresowanie i czy nadal szał kopania , teraz i tak kupiłem ps4 i ogrywam exy z konsolki (aż dziw bierze jak niektóre gry chodzą na tak słabym sprzęcie) więc pewnie puszczę kartę, bo coś czuje , że ten chory boom na ceny rtxów niedługo zacznie spadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lipca na pewno nie spadnie. W lipcu może się sytuacja z krypto zmienić. Trudność kopania wzrośnie znacząco.

Sprzedawaj i się nie oglądaj. Jak krypto padnie to za 5400 kupisz całą platformę razem z tą samą kartą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępność bardzo niska, a opłacalność gorsza niż Polaris w 2016. Takich sytuacji to chyba najwięksi pesymiści się nie spodziewali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2021 o 10:59, kochan4 napisał:

bardzo się nad tym zastanawiam, co prawda wystawiłem karte by sprawdzić jakie jest zainteresowanie i czy nadal szał kopania , teraz i tak kupiłem ps4 i ogrywam exy z konsolki (aż dziw bierze jak niektóre gry chodzą na tak słabym sprzęcie) więc pewnie puszczę kartę, bo coś czuje , że ten chory boom na ceny rtxów niedługo zacznie spadać

Mam dokładnie to samo. Ciekawe, czy referent RX 5700 pójdzie za 4k :D

EDIT:
Nie wierzyłem, ale poszedł w 2 dni... Trzeba było rzucić 4,5k....

Edytowane przez ...:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Włożyłem nowego rxa 6800xt i chyba jest coś nie tak. Taktowanie GPU skacze między 500mhz a 2000mhz przez co fpsy skaczą i jest lipa. Coś trzeba ustawić w sterowniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2021 o 10:59, kochan4 napisał:

bardzo się nad tym zastanawiam, co prawda wystawiłem karte by sprawdzić jakie jest zainteresowanie i czy nadal szał kopania , teraz i tak kupiłem ps4 i ogrywam exy z konsolki (aż dziw bierze jak niektóre gry chodzą na tak słabym sprzęcie) więc pewnie puszczę kartę, bo coś czuje , że ten chory boom na ceny rtxów niedługo zacznie spadać

Ja ciągle walczę z myślami, czy nie wystawić 3070 :E Kupiłem za 3200 więc na pewno bym z zyskiem sporym pogonił, z drugiej strony pozbyć się na kilka miesięcy karty kupionej w "okazyjnej" cenie jak na dzisiejsze czasy jakoś mi się nie uśmiecha :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już popchnąłem :E

dziś przychodzi ps5 z napędem, a karciszkę sobie do ogrywania kupki wstydu ze steama i epic-a wziąłem gtx1650 na ddr6

dla posiadaczy ps5 i abo ps+ jest świetna darmowa kolekcja 20 gier (sporo exów z ps4) więc na razie nie trzeba będzie przez dość długi czas odkładać na gierki :D 

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym przeszedł na konsole ale nie mam TV, tylko monitor 24. Jednak konsola to duży ekran+kanapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Saren7

Nikt Ci przecież nie broni grać na monitorze mając konsolę. Nie zgodzę się, że jak konsola to tylko duży tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam pc na monitorze i na tv, nie ma problemu i wydaje mi sie ze na konsoli też nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900xt z podwójnym chipem z 6900 XT w drodze GG NVIDIA cy@

So, the source says that there are rumors about the configuration of the Navi 31, according to which it will consist of two chiplets with 80 CUs each. That is, in fact, it is like two Navi 21, and in total it is 10,240 stream processors. Of course, there is no point in simply doubling the performance of the Radeon RX 6900 XT. On the one hand, we do not even know roughly what the scalability of such a solution will be, on the other hand, the new process technology and new architecture will also play their part. In any case, the conditional Radeon RX 7900 XT (tentative name) should turn out to be incredibly productive.

Edytowane przez tactical_retreat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Saren7 napisał:

Też bym przeszedł na konsole ale nie mam TV, tylko monitor 24. Jednak konsola to duży ekran+kanapa.

U mnie do wyboru monitory 24, 32 i TV 50, więc byłoby pod co podpiąć konsolę. W sumie jakbym pomęczył kumpla to może by mi sprzedał 1060 6GB (leży mu w szufladzie od zakupu RX6800) na ogrywanie mniej wymagających gier na PC :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tactical_retreat napisał:

GG NVIDIA cy@

Przed premierą "Big Navi" też słyszeliśmy te rebelianckie opowieści o pakowaniu się zielonych i jak się skończyło, każdy pamięta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...