Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Karty się nie sprzedają widać, czyżby byśmy wracali do starych dobrych czasów. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2022 o 19:52, Stjepan666 napisał:

Karty się nie sprzedają widać, czyżby byśmy wracali do starych dobrych czasów. :E

ciekawy wniosek , widać we wrześniu i październiku 2020 rtx 3xxx słabo o się sprzedawały bo była promka na gratisową kopię WD:Legion i roczną subkę GF Now :E

Edytowane przez SylwesterI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. 6900xt jest już totalnym overkillem do mojego zastosowania. Miałem brać 3070, ale tylko 8GB VRAM odstrasza mnie trochę, ponieważ chcę komputer na lata + docelowo chce się przesiąść na UWHD lub UWQHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6900xt liquid ultimate za 4100 ❤️ ciekawe ile mocniejsza będzie nowa generacja..

Dobrze, że lato i nie używam PC, bo by mnie ręce świerzbiły :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzkra napisał:

6900xt liquid ultimate za 4100 ❤️ ciekawe ile mocniejsza będzie nowa generacja..

Dobrze, że lato i nie używam PC, bo by mnie ręce świerzbiły :D 

Szkoda, że nie strix LC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy taki układ rdzeni Navi 31 oraz 32 będzie miało rzeczywistość.

42533_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2022 o 10:07, wkamil73 napisał:

to będzie GPU do pralek i lodówek :)

Ja już widzę te składaki z Allego i OLX. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, charon napisał:

Ja już widzę te składaki z Allego i OLX. 

Radeon najnowszej generacji, potenszny Intel i7 - 2600, 4x4gb ramow i dysk SSD bardzo najszybszy! Zestaw do gier fornite, minekrafta i innych nowych full HaDe, wiatraki RGB!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Krzkra napisał:

Radeon najnowszej generacji, potenszny Intel i7 - 2600, 4x4gb ramow i dysk SSD bardzo najszybszy! Zestaw do gier fornite, minekrafta i innych nowych full HaDe, wiatraki RGB!! 

Dysk jeden giga (echo - jeden giga, jedn giga, jeden giga...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlecial maly szatan, z czystym sumieniem polece sklep KRsystem. Wysylka natychmiastowa od dystrybutora. Karta kupiona za 3900Zl wiec uwazam dla mnie za uczciwa cene :D Glownie po Warzone gdzie teraz leci pod 300ps w 1440p, wiec dalsza zmiaan to monitor 1440p 240Hz.

DsbbV6b.jpg

FyGGnfC.jpg

PyAFkeg.jpg

3F0cogV.jpg

 

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

wiec dalsza zmiaan to monitor 1440p 240Hz

Ja różnicy między monitorem 144 Hz a 240 Hz nie widzę :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie taktyczne pytanie. Czy AMD popsuło cos z sterownikami, że się nie da praktycznie zrobić UV/OC , czy te nowe sztuki kart mają krzem , dna śmietnika ? 6500xt mogłem dać max +20mhz na rdzeniu, na 6600xt +40mhz dodając 10% powerlimitu, a UV o 50mv kończy się Black screenem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, novi napisał:

6500xt mogłem

miałeś to cudo ? i jak ?

2 minuty temu, novi napisał:

na 6600xt

co kupiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, mam rx6600, co pokazuje ta druga temperatura ( korzystam z msi ab) , hotspot? pamięci? To pierwsza mam w te upaly w okolicach 65 st, a druga dobija do 85st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mimuszek   

6500xt miałem w wersji mech , niestety karta głośna (możliwe, że miała regulator PWM uszkodzony, bo wykręcała 2500rpm nawet na chwilę przy oglądaniu YT ) co do wydajności, grałem na niej tylko w apexa 1440p, niskie, z dynamiczną rozdzielczością miała 120-60fps , bez dynaminej 120-40fps. 

6600xt fighter, w piekarniku(32-34* w pokoju) kręci max 2000rpm , lekko ją słychać, ale nie ma tragedii, wydajność to konkretna przepaść względem 6500xt, gram teraz w apexa bez dynamicznej rozdzielczości i mam 160-110fps, ale freesync bardzo ładnie to wyłapuje, więc nie ma żadnego stutteru. 

Tylko martwi mnie, że na obu kartach OC/UV mocno kuleje, na 6800xt mogłem zdjąć 150mv na stock zegarze... 

@kochan4 hotspot, wszystko poniżej 100 jest oki 

Edytowane przez novi
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, novi napisał:

miałem w wersji mech ,

one tak mają, msi ma zrąbany bios, charakterystykę pracy w tej 6500

7 minut temu, novi napisał:

6600xt fighter, w piekarniku(32-34* w pokoju) kręci max 2000rpm , lekko ją słychać, ale nie ma tragedii,

bardzo cenne info, obecnie chyba najtańsza 6600XT ( mecha nie ma co brać pod uwagę )  bałem się tego fightera i braku backplate..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mimuszek

No to wszystko wyjaśnia :)

Co do 6600xt , nie jest w tej wersji zły, używkę da się orać za 1300zl, 2 dni temu był na alledrogo , zaproponowałem z 4 dni temu 1300, koleś nie chciał puścić, po 2 dniach się pytał czy moja oferta jest aktualna, więc podejrzewam że był skłonny za tyle oddać, a karta z tego roku z RTV , więc jak kopała to bardzo mało, więc dobra oferta według mnie. Cewek w tym egzemplarzu co mam nie słychać, aaa i co ważne mam na openbenchu kompa cały czas, obserwując temperatury 6800xt i rpm , twierdzę że mam gorszy scenariusz, niż w dobrze przewiewnej budzie. Więc można liczyć na ciut lepsza kulturę pracy niż u mnie.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

No to wlecial maly szatan, z czystym sumieniem polece sklep KRsystem. Wysylka natychmiastowa od dystrybutora. Karta kupiona za 3900Zl wiec uwazam dla mnie za uczciwa cene :D Glownie po Warzone gdzie teraz leci pod 300ps w 1440p, wiec dalsza zmiaan to monitor 1440p 240Hz

Jak wrażenia po przejściu z 3070ti? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kochan4 napisał:

Pytanko, mam rx6600, co pokazuje ta druga temperatura ( korzystam z msi ab) , hotspot? pamięci? To pierwsza mam w te upaly w okolicach 65 st, a druga dobija do 85st

Podczepie sie jako ciekawostke, u mnie karta po OC ma takie tempy. Jesli sporo wyzsza temp to prawdopodobnie HOTSPOT.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Sensor [#0]: AMD Radeon RX 6900XT: GPU Temperature GPU Memory Junction Temperature GPU VR VDDC Temperature GPU Hot Spot Temperature Current 67.0℃ 68.0C 69.4℃ 93.0℃”

11 minut temu, Armage169 napisał:

Jak wrażenia po przejściu z 3070ti? 

W RT lipa chociaz w cyberpunku jak wlacze same odbicia to w 1440p na Ultra mam 50-52fps, gdyby dodali FSR 2.0 to mozna juz grac plynnie, wlaczenie calego RT to juz 32fps wiec tak czy innaczej nawet na 3070ti tez nie dalo sie grac z RT bez DLSS.

Same wrazenia bardzo pozytyne, karta przepiekna, OC fabryczne bardzo ladne, kultura pracy pomijajac brzeczace cewki bardzo dobra w te upaly. Glownie karta w 90% czasu gram w Warzone i tam spisuje sie zacnie. glownym czynnikiem byla tez cena, zielonych karty obecnie to i tak jakis obled cenowy za dobre modele. Teraz spokojnie czekam na nowa generacje i pewnie w ciagu pol roku karta poleci do nowego wlasiciela. Sama czysta wydajnosc bez RT w 1440p to cholernie mocna karta.

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

No to wlecial maly szatan, z czystym sumieniem polece sklep KRsystem. Wysylka natychmiastowa od dystrybutora. Karta kupiona za 3900Zl wiec uwazam dla mnie za uczciwa cene :D Glownie po Warzone gdzie teraz leci pod 300ps w 1440p, wiec dalsza zmiaan to monitor 1440p 240Hz.

 

 

PyAFkeg.jpg

 

 

 

Nie spodziewałem, że ten Red Devil to takie bydlę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Phoenixsuple- piękna karta.
I z tego co widzę tylko 1mm grubsza od mojego Suprima 3070Ti.

11 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

W RT lipa chociaz w cyberpunku jak wlacze same odbicia to w 1440p na Ultra mam 50-52fps, gdyby dodali FSR 2.0 to mozna juz grac plynnie,

Sprawdź Digital Foundry optimized settings + odbicia.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paw79 napisał:

@Phoenixsuple- piękna karta.
I z tego co widzę tylko 1mm grubsza od mojego Suprima 3070Ti.

Sprawdź Digital Foundry optimized settings + odbicia.

Znam znam  te nastawy, dzieki. Cyberek juz ograny wiec czekam na dodatek, a do tego czasu juz wleci next gen wiec powinnno byc lepiej z RT. Mogliby dac FSR 2.0 oficjalnie, a nie przez moda to bym sie troche pobawil.

34 minuty temu, grzegorz1981 napisał:

Nie spodziewałem, że ten Red Devil to takie bydlę ?

Tez mi sie podoba, 62mm grubosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2022 o 08:59, novi napisał:

Mam takie taktyczne pytanie. Czy AMD popsuło cos z sterownikami, że się nie da praktycznie zrobić UV/OC , czy te nowe sztuki kart mają krzem , dna śmietnika ? 6500xt mogłem dać max +20mhz na rdzeniu, na 6600xt +40mhz dodając 10% powerlimitu, a UV o 50mv kończy się Black screenem :E

Ostatnio kupiłem RX 6600XT Hellhound i mam podobnie, z tym, że black screen jest przy około -100mv, ale generalnie prawie każde UV wysypuje się po jakimś czasie w gierkach i to tych co mocno karty nie obciążają (może coś narąbane ze stanami energetycznymi w sterowniku). W Wiedźminie przez wiele godzin UV 1070mv i standardowe zegary się nie wysypywało, a taki Lost Ark zawiesił się po pół godziny grania. Sama karta na plus, temperatury i kultura pracy okej 70 stopni rdzeń, 85 stopni hotspot przy 1300rpm, a tez mam piekarnik w pokoju (ponad 30 stopni). Większy minus to brzęczące cewki, ale mam wrażenie, że i tak jest lepiej niż tydzień temu, a może po prostu się przyzwyczaiłem? ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Adrianns 

Albo krzem na styk wyliczony w tych kartach, albo sterownik coś broi. 6800xt dawno u nowego właściciela, więc nie zweryfikuje, ale ostatnie jej dni normalnie śmigała u mnie jak zawsze tzn 2100mhz@0.88v i nie było żadnych problemów. 

Cewki się potrafią uciszyć, jak karta się "wygrzeje" 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...