Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kelam napisał:

Szkoda. Czyli pewnie długo nie będzie trzeba czekać na rdna4. 

Cale 2lata  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partacze...

Trzeba było tego 7900 XT i XTX mianować jako niższe karty, a refreshem zrobić topkę. 

Czyli najmocniejsze NAVI to będzie zbugowane 7900 XTX? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, galakty napisał:

Czyli najmocniejsze NAVI to będzie zbugowane 7900 XTX? 

Jak faktycznie nie będzie odświeżenia i poprawienia najbardziej znaczących błędów na poziomie sprzętowym,to niestety tak, 7900 XTX zostanie najmocniejszym w tej serii.

A tak,to ta fala z zepsutymi pogwarancyjnymi GPU w 6800 XT,6900 XT chyba minęła,bo ostatnio w necie pojawiają się tylko takie przypadki.

 

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze...


Czy warto w obecnej zakupić za 900zł. RX 6600 używaną z gwarancją koszt nowej to coś koło 1250zł.?
Gram w 2560x1440@75Hz
Komp z siga
Mam na oku MSI RX 6600 Mech 2X i poczytałem o jej problemie z wentylatorami ale ustawić je to przecież nie problem
Czytałem na temat polecanych modeli ale one są wiadomo droższe a ja szukam czegoś pośrodku

 

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do 1440p 6600xt będzie lepszym wyjściem. Jak dobrze poszukasz, to za jakieś 150zl dopłaty powinieneś już dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, novi napisał:

Według mnie do 1440p 6600xt będzie lepszym wyjściem. Jak dobrze poszukasz, to za jakieś 150zl dopłaty powinieneś już dostac.

Szukałem i nie wygląda to dobrze bo albo pół roku gwarancji albo wcale
Chyba że źle szukam(OLX,ALLEGRO)

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj ogłoszenie na forum, jakoś z 2-3 tyg wstecz za 1000zl 6600xt szło dostac z gwarancja. Wydajnościowo jest zauważalnie wydajniejsza od nonxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, novi napisał:

Dodaj ogłoszenie na forum, jakoś z 2-3 tyg wstecz za 1000zl 6600xt szło dostac z gwarancja. Wydajnościowo jest zauważalnie wydajniejsza od nonxt

Tak zrobię
Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszą się ceny zaraz, bo będą się kisić

dziś 6700 XFX za 1649, a 6650XT merc !  za 1499zł , myślę, mam nadzieję że obniżki wraz z dostawami dopiero przed nami.. od grudnia nie było towaru.

https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-6650-xt-speedster-merc-308-black-8gb-636338

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mimuszek napisał:

ruszą się ceny zaraz, bo będą się kisić

dziś 6700 XFX za 1649, a 6650XT merc !  za 1499zł , myślę, mam nadzieję że obniżki wraz z dostawami dopiero przed nami.. od grudnia nie było towaru.

https://www.pepper.pl/promocje/karta-graficzna-xfx-radeon-rx-6650-xt-speedster-merc-308-black-8gb-636338

To mówisz czekać na obniżki i wstrzymać się z zakupem? 

Mam na oku 6600xt pulse sapphire z prawie roczną gwarancją za 1050zł.ale sam nie wiem 

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Killer85 napisał:

Mam na oku 6600xt pulse sapphire z prawie roczną gwarancją za 1050zł.

to akurat jest dobra cena, z drugiej strony myśmy z novim już w czerwcu kupowali 6600xt gamingx po 1200, teraz ma jeszcze 2 lata gwarancji.

1050 dobra cena, patrząc na te 5700 czy 5600xt wykopaliska po 900zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mimuszek napisał:

to akurat jest dobra cena, z drugiej strony myśmy z novim już w czerwcu kupowali 6600xt gamingx po 1200, teraz ma jeszcze 2 lata gwarancji.

1050 dobra cena, patrząc na te 5700 czy 5600xt wykopaliska po 900zł

No właśnie...
Ogólnie to ciężko dorwać w sensownej cenie używkę z gwarancją 6600 lub xt 
Jest w ogóle szansa aby było taniej?
Ceny przecież i tak poszły w dół...NVIDII napewno 
AMD interesuję się od początku roku
 

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, nie było towaru od grudnia w ogóle, posucha totalna wszędzie, nie tylko u nas, u sąsiadów też. dostawy dopiero się zaczęły... będzie towar, będzie bitwa o klienta, a używki siłą rzeczy powinny zejść. ta koparkowa 5600X za 666zł, to była fajna cena/oferta. A teraz.... absurd.  

Nie ma żadnych podstaw żeby było drożej, a tylko taniej.. no ale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mimuszek napisał:

wiesz, nie było towaru od grudnia w ogóle, posucha totalna wszędzie, nie tylko u nas, u sąsiadów też. dostawy dopiero się zaczęły... będzie towar, będzie bitwa o klienta, a używki siłą rzeczy powinny zejść. ta koparkowa 5600X za 666zł, to była fajna cena/oferta. A teraz.... absurd.  

Nie ma żadnych podstaw żeby było drożej, a tylko taniej.. no ale..

Rozumiem...
Czyli pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też zależy ile używki spadną, bo jak teraz możesz kupić fajnego pulsa za 1050, to ile on jeszcze spadnie ? czy warto dla 100zł czekać miesiąc ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mimuszek napisał:

to też zależy ile używki spadną, bo jak teraz możesz kupić fajnego pulsa za 1050, to ile on jeszcze spadnie ? czy warto dla 100zł czekać miesiąc ? 

Niby tak ale gorzej z kwestiami gwarancji
Ciężka rozkmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Phoenix. napisał:

Oni juz do starszych radkow nie wypuszczaja sterow czy tylko nie reklamuja??

Ja mam wrażenie że AMD to jak Xiaomi, wypuszcza poprawki przez 6 msc, a potem raz na rok.

Stabilne na 6700XT są bodajże z maja? 22.5 numer to chyba rok i miesiąc nie? Jakieś opcjonalne to listopad.

I więcej nic nie ma, aż mi się wierzyć nie chce że nie wydają sterowników co miesiąc-dwa xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, galakty napisał:

Ja mam wrażenie że AMD to jak Xiaomi, wypuszcza poprawki przez 6 msc, a potem raz na rok.

Stabilne na 6700XT są bodajże z maja? 22.5 numer to chyba rok i miesiąc nie? Jakieś opcjonalne to listopad.

I więcej nic nie ma, aż mi się wierzyć nie chce że nie wydają sterowników co miesiąc-dwa xD 

Z 8 grudnia są ostatnie i to są chyba opcjonalne listopadowe wydane jako WHQL. Słabo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas od czerwca jadę na 22.7.1 , nie aktualizuje nic, skro wszystko działa, a z radeonem może być różnie..

choć powoli skłaniam się do sprzedaży mojego 6600XT, może bym 60ti albo 6700XT zapodał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, mimuszek napisał:

 

choć powoli skłaniam się do sprzedaży mojego 6600XT, może bym 60ti albo 6700XT zapodał..

Może bym kupił... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, galakty napisał:

Stabilne na 6700XT są bodajże z maja?

Uśmiałem się ?

Wersja sterownika nie ma nic wspólnego ze stabilnością. Są sterowniki "zalecane" i "opcjonalne". Jak w tych "opcjonalnych" nie ma co poprawiać, to AMD wrzuca je na certyfikację WHQL i stają się "zalecanymi". Sterownik 22.11.2 jest aktualnie oznaczony jako "zalecany".

obraz.png.26ad86aa6489d1f872c603e3f56140ab.png

Przerwa w sterownikach, jak nad niczym w nich nie grzebią, specjalnie znaczenia nie ma. Istotne jest, żeby wypuszczali jak wchodzi nowy tytuł i przydatne są optymalizacje. No i tutaj coś pod Forspoken powinni dać (premiera gierki była wczoraj).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...