Skocz do zawartości
Tares

Diablo Immortal

Rekomendowane odpowiedzi

S21 ultra za słaby  do najwyższych ustawień :E

MRDDx3H.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eNeSik napisał:

Jak cos - bierzcie Cathan - moze pogra sie wspolnie ;)

 

46 minut temu, dawidoxx napisał:

S21 ultra za słaby  do najwyższych ustawień :E

MRDDx3H.jpg

Skoro już gracie to dajcie znać jak pierwsze wrażenia ?

Dawidoxx to ja na swoim S20 nawet nie mam co sprawdzać :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy to odpalacie na telefonach ? jedyna prawilna wersja wychodzi jutro :E

  • Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Khold napisał:

Po co Wy to odpalacie na telefonach ? jedyna prawilna wersja wychodzi jutro :E

Ja się zastanawiam na czym te masy będą grać jak wymagania takie że S21 Ultra zalicza zgon :E

Ja tam czekam do jutra i ogrywać będę na PC ale opinie chętnie poczytam już dzisiaj ?.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, azgan napisał:

Ja się zastanawiam na czym te masy będą grać jak wymagania takie że S21 Ultra zalicza zgon :E

Ja tam czekam do jutra i ogrywać będę na PC ale opinie chętnie poczytam już dzisiaj ?.

Pewnie gra byla robiona z mysla o rynku USA i iPhonach, o wiele silniejsze GPU.

Edit: No i chyba mialem racje, najwyzsze ustawienia dzialaja u mnie na 13 Pro Max

Edit 2: Z tego co czytam to na niektorych samsungach z serii 21 ustawienia ultra dzialaja, moze zalezy od ustawionej rozdzielczosci ekranu w opcjach androida. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, azgan napisał:

Ja się zastanawiam na czym te masy będą grać jak wymagania takie że S21 Ultra zalicza zgon :E

Ja tam czekam do jutra i ogrywać będę na PC ale opinie chętnie poczytam już dzisiaj ?.

na Snapie 775g na wysokich trzyma 30 klatek, więc czemu mają nie grać? Na średnich na 6 calach gra też wygląda bardzo dobrze i jakichś wielkich różnic między ultra nie widać, więc na średniakach spokojnie można pocinać.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie gram na telefonie, mam swój 5 lat i póki nie padnie go nie zmienię, wolę grać na PC. Telefon służy do telefonowania, jutuba, internetów itd.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Dobrze że nie gram na telefonie, mam swój 5 lat i póki nie padnie go nie zmienię, wolę grać na PC. Telefon służy do telefonowania, jutuba, internetów itd.

Acha, a komputer służy do komputerowania  :)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zdzichon napisał:

Acha, a komputer służy do komputerowania  :)

Granie na 5-7 calach dla mnie masakra. :E

  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Granie na 5-7 calach dla mnie masakra. :E

A dla mnie nie. W trójeczkę i dwójkę na switchu gra mi się lepiej niż na PC, także to kwestia indywidualnych preferencji. 

 

Bardziej obawiam się modelu sremium, ale zobaczy się z czasem jak agresywny jest w tym przypadku. Najwyżej oleję i poczekam na następną pełną część

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Stjepan666 napisał:

Granie na 5-7 calach dla mnie masakra. :E

Ktoś wklejał screena z ustawień na telefonie a tam opcje 30 vs 60 fps, jakość obrazu, ustawienia grafiki. Dla mnie to jakaś abstrakcja jak zobaczę na jakim sprzęcie to jest odpalane.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na tel, całkiem całkiem ale nie mogę się doczekać jak to na pc będzie wyglądać :D Jutro się będzie farmić.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gra działa nawet na słabych telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zło, a telefony nie służą do grania. Granie na ekranie dotykowym w hack&slash czy action RPG to pomyłka.

Każdy kto kupi mikrotransakcje w tym, czyni świat odrobinę gorszym.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie oprócz podstawowych rzeczy, to jedynie mogę zagrać w jakieś match 3 ? a jak widzę jeszcze "ludzi" siedzących na ławkach z tymi padami do telefonów, to niewiem czy się śmiać czy płakać.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Na telefonie oprócz podstawowych rzeczy, to jedynie mogę zagrać w jakieś match 3 ? a jak widzę jeszcze "ludzi" siedzących na ławkach z tymi padami do telefonów, to niewiem czy się śmiać czy płakać.

Ja mam emulator ps1 i psp. Gram na padzie od xboxa one połączonego po BT. Może grają w coś fajnego, niekoniecznie jakieś śmieci z sklepu google.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja całą noc grałem na iPadzie. Super śmiga i wciąga. Nawet na dotykowym ekranie można się dobrze bawić ale lepiej jednak doinstalować jakiegoś pada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/dzis-premiera-diablo-immortal-to-hit-ale-mikroplatnosci-niepokoja/z922041
 

Cytat

Debiut gry okazał się wielkim sukcesem, ale nie brakuje głosów krytycznych, które obracają się wokół modelu biznesowego. Zgodnie z tradycjami serii, gracze mogą udawać się do tzw. Szczelin, czyli lochów wypełnionych cennymi nagrodami. Problem w tym, że za pomocą mikropłatności można kupić przedmioty zwiększające szansę na zdobycie dobrych łupów w wyzwaniach tego typu. Te przedmioty można nabyć wyłącznie za wirtualnej waluty kupowanej za pomocą prawdziwych pieniędzy lub zdobywanej w ramach Przepustki bojowej. W praktyce Szczeliny są wiec lootboksami, w których zanim dojdziemy do nagród musimy wpierw przebić się przez lochy z potworami. Całe endgame opracowano tak, że zdobywanie najlepszych przedmiotów wymaga albo skorzystania z tych mikropłatnosci albo grindowania Szczelin, które bez płacenia oferują niskie szanse na zdobycie najcenniejszych łupów.
 

Tak jak na mobilkę przystało

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gierka jak każda mobilka, mikropłatności rujnujące dobry pomysł.

 

comment_aXsIvOIC8ctcgyeEky8TDXmHGRyvTmDT

  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gra działa w miarę dobrze na starym S7 tylko ekranik  5,1 to jak dla mnie za mało ale za to na S20fe czyli 6,5 jest bardzo dobrze.
Pewnie na jakimś xiaomi za około 1000zł które mają standardowo ekrany 6,7 cali jeszcze lepiej.
Dla mnie sterowanie jest dobre powiedziałbym, że gra się nawet lepiej niż na K+M bo gra jest pod to stworzona tylko potrzeba te około 7 cali do komfortowego grania ale może już stary i ślepy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Dresiq napisał:

Ja mam emulator ps1 i psp. Gram na padzie od xboxa one połączonego po BT. Może grają w coś fajnego, niekoniecznie jakieś śmieci z sklepu google.

Wychodzisz na miasto, spotkać się ze znajomymi, czy na spacer i bierzesz pada od xa aby sobie usiąść i pograć w plenerze w gry? czy jak to mam czytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zacząć grę na Androidzie, a kontynuować na PC?

PS. Jestem w szoku, że w grach mobilnych są ustawienia grafiki ? Od kiedy takie rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze, grałem czy to na IOS czy na Androidzie i były ustawienia od niskich po wysokie czy 30fps vs 60fps, wszystko pod ustawienia jakie może wycisnąć dany sprzęt.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dudzio napisał:

Czy można zacząć grę na Androidzie, a kontynuować na PC?

PS. Jestem w szoku, że w grach mobilnych są ustawienia grafiki ? Od kiedy takie rzeczy?

taki jest zamiar, musisz podpiąć konto z bneta i będziesz później mógł grać na PC. Co do ustawień to żadna nowość, już dawno w realracing 3  to było (9 lat temu), pubg itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacjenci

Redmi note 10 pro Oraz Samsung TAB S4
GOOGLE play

-Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersja -

JAKIEŚ Pomysły ? wtf ?

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...