Skocz do zawartości
Tares

Diablo Immortal

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie grałem na pc z braku czasu , ostatnio podłaczyłem pada (od xboxa 360 , wersja na kablu) i chciałem nim zagrac w te gre , i dzieje sie cos dziwnego, postać reaguje w dziwny sposób (np biegnie długo cały czas do przodu mimo ze juz pusciłem gałke) ten problem nie wystepuje przy sterowaniu klawiaturą i myszką, rozumiem ze pad mógł sie popsuc ale zeby az tak ...dosyc to dziwne

 

według tej strony pad od xboxa 360 nie jest obsługiwany (tzn nie ma go na liscie wersji na pc) niezłe jaja

https://www.gamespot.com/articles/diablo-immortal-controller-support-explained/1100-6504026/

 

joypad testowałem za pomogą aplikacji z MS STORE i wszystko jest z nim w porządku

Edytowane przez Azakiel
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo co pisałem wcześniej.

podłączyłem pada pod telefon i tam działa w grze normalnie.

Edytowane przez DominixTV@YT
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja już na pustyni, calkiem spoko sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi postać sama się ruszała w FF XV, więc odinstalowałem grę, bo nie miałem pojęcia co z tym zrobić (tak samo na klawiaturze jak i padzie).

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/diablo-immortal-wkurza-ludzi-z-tego-powodu-usuwaja-gre/z422079

Cytat

[...} to jest koszmarne pay-to-win. Nie dotarłem jeszcze do punktu, w którym nagrody naprawdę zwalniają (poziom 30.), ale przeszkadza mi to, jak często gra wyświetla okno dialogowe z prośbą o zapłacenie jakiejś sumy pieniędzy. Jeszcze bardziej irytuje mnie to, jak ściśle system itemizacji jest powiązany z monetyzacją. Musisz płacić pieniądze, aby wykonywać zadania lub spędzić miesiące/lata na grindingu, aby zdobyć coś, co możesz kupić za 10 dolarów – fragment całkiem obszernego posta domirana, który w całości możecie przeczytać tutaj.
 

Więc jest to typowa mobilka z naciąganiem na kasę, mam na myśli, że nie wszystkie takie są, bo kiedyś coś grałem, ale od dawna przestałem zaprzątać sobie głowę takimi "gierkami"

Edytowane przez Reddzik
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36lev jeszcze nie musialem kupowac zeby przejsc dalej, moze przy 60lev i jak endgame sie zacznie ale to jeszcze wiec ciezko powowiedziec ze tak jest.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam 3x lvl, gra sie przyjemnie, przejde dla historii kazda postacia, bez napinki na szczeliny i kupowanie dodatkow wizualnych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to jeszcze na klawie i myszcze mam tak ze czasami mi umiejetnosci nie dzialaja, albo klawa cos nie teges bo wciskam wszystko i nic nie castuje, albo robilem dunga, wypadl przedmiot i nie moglem go podniesc czy przejsc przez portal. cos czasami klawisze nie trybia, chyba lepiej to na tel jest zrobione.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, DominixTV@YT napisał:

ja to jeszcze na klawie i myszcze mam tak ze czasami mi umiejetnosci nie dzialaja, albo klawa cos nie teges bo wciskam wszystko i nic nie castuje, albo robilem dunga, wypadl przedmiot i nie moglem go podniesc czy przejsc przez portal. cos czasami klawisze nie trybia, chyba lepiej to na tel jest zrobione.

U mnie klawiatura potrafi calkowicie przestac dzialac, pomaga tylko restart gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić żeby kolory na PC nie były takie przejaskrawione? Przecież na obszarze pustynnym w to się nie da grać, wygląda to tak jakbym sobie rozświetlił monitor na maksa.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, raziel88 napisał:

Co mam zrobić żeby kolory na PC nie były takie przejaskrawione? Przecież na obszarze pustynnym w to się nie da grać, wygląda to tak jakbym sobie rozświetlił monitor na maksa.

Jest w opcjach wybor trybu kolorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już wiem co było nie tak, miałem odpalony w tle HDR Windowsowy i dlatego mi tak przejaskrawiało kolory, wyłączyłem i jest tak jak być powinno.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, samsung70 napisał:

u mnie na padzie od XSX podłączonym do PC też są jakieś dziwne lagi 500ms i coś takiego jak to ty opisałeś.. ogarnął ktos w czym tkwi problem?

wg tej dyskusji nie tylko z padami od x360 jest problem, i chyba na razie jest to ewidentnie popsute

https://us.forums.blizzard.com/en/blizzard/t/diablo-immortal-pc-launch-controller-support/22298/7

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nawet w wysokich ustawieniach grafika nie powala. Pograłem chwilę i generalnie spoko jak na darmowe ale mikropłatności psują odbiór.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, larry.bigl napisał:

Na PC nawet w wysokich ustawieniach grafika nie powala. Pograłem chwilę i generalnie spoko jak na darmowe ale mikropłatności psują odbiór.

haha  ? a jak ma powalać skoro to gra mobilna która tylko z łaski blizzarda działa na PC ?

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wymaskować postać w Diablo Immortal to musisz wydać 50000 dolarów.

Edytowane przez Stjepan666
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Stjepan666 napisał:

Jak chcesz wymaskować postać w Diablo Immortal to musisz wydać 50000 dolarów.

moga mnie pocałować w dupe

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla nas to może dziwne ale ludzie na zachodzie wydają tysiace $ albo euro na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co gra się fajnie, nawet na PC, choć to domyślnie gra na telefony.

Klimat "diablowy" jest. Prosty H&S jest. Można sobie chwilę popykać bez spiny, w terenie można na telefonie. Tyle.

Jak za darmo to całkiem akceptowalne.

 

Jak ktoś chce grać na poważnie to płaci.

Zabawne są osoby grające po kilka godzin dziennie, dzień w dzień i narzekające że wydawca oczekuje płatności.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra powinna nazywac sie Diablo Immoral, bo wymaksowanie postaci kosztuje podobno az 110 tys. USD. Zwykly skok na kase.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno, nikt nikogo nie zmusza do płacenia. Nie ma tam czegoś że jak chcesz iść dalej to musisz zapłacić. Lost ark to samo, na nawet wow też może być p2w bo ile hajsu gildie wydają na zrobienie world firsts, też w dziesiątkach jak nie setkach tys i tam nikt nie płacze że wow to skok na kasę, że p2w a jeszcze za grę trzeba płacić i abonament.

Ja czekam jak ogarną klawe na pc bo czasami ciężko coś zrobić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę na jakiejś promce kupić D2R i grać niż w ten twór P2W.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2R mnie nie porwało, pograłem trochę w Immortal na komórce i nawet fajnie się grało. Może być p2w, dla mnie to bez różnicy, nigdy w tych grach nie mam jakiejś wymaksowanej na maxa postaci itp, za dużo to wymaga czasu.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...