Forum PCLab.pl: PCLab: niezależność, publikacje, finansowanie - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty
  • (9 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

PCLab: niezależność, publikacje, finansowanie W odpowiedzi na liczne zapytania, uwagi Oceń temat: -----

#161 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Kwiecień 2019 - 11:41

Tak czytam stare testy kart graficznych jestem teraz w roku 2005 i trafiłem na ten test: https://pclab.pl/art17356.html, uważam by przydał by się dziś taki test 100 kart na PCI-E od słabeuszy typu GT710, do dzisiejszych mocarzy RTX 2080 Ti oraz Vega 56/64 i Radeon VII.

#162 Użytkownik jest niedostępny   Tommo 

• Merry Christmas... And Happy Go To Hell!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Kwiecień 2019 - 09:29

Zobacz postStjepan, o 22 Kwiecień 2019 - 12:41, napisał(a):

Tak czytam stare testy kart graficznych jestem teraz w roku 2005 i trafiłem na ten test: https://pclab.pl/art17356.html, uważam by przydał by się dziś taki test 100 kart na PCI-E od słabeuszy typu GT710, do dzisiejszych mocarzy RTX 2080 Ti oraz Vega 56/64 i Radeon VII.

Zapomnij. Od (mniej więcej) 2010r. to już jest KKO (Korpo, Kasa, Odsłony).

PCLab to był... kiedyś. I to se ne vrati.

#163 Użytkownik jest niedostępny   Kornel_O 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 24 Kwiecień 2019 - 18:38

Zobacz postStjepan, o 22 Kwiecień 2019 - 11:41, napisał(a):

W tym teście były słownie CZTERY gry, a ty go chwalisz...

#164 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 01 Maj 2019 - 15:22

Zobacz postmbrzostek, o 13 Luty 2019 - 16:33, napisał(a):

Odpowiadam na argumenty z listy po kolei:
  • hmm - może ludzie z forum, którzy mieli w rękach więcej tych procesorów, niż ja widziałem nawet na zdjęciach?
  • subiektywne
  • To prawda, że jest stagnacja. Dzięki temu nie trzeba robić w koło takich samych artykułów, ale jest czas zrobić coś nowego.
  • Przeczytałeś je o 54 razy za dużo. Mamy na PCLabie mnóstwo treści, których jeszcze nie czytałeś - może nie najłatwiej dotrzeć do starszych technologicznych artykułów, ale jakoś się da (poza tym pracujemy nad tym™)
  • Zrobię, ale coś trochę innego, ok? Będzie temperatura, megaherce i skalowanie, tylko trochę w innym połączeniu, niż proponujesz :E

A na serio: wydaje się, że takie dane są przydatne na początku cyklu życia rodziny procesorów, a nie dzisiaj. Zwykle po prostu nie ma czasu ich zgromadzić - w okolicach premiery z jednej strony dzwonią, żeby już odesłać procesory, z drugiej strony piszą w komentarzach że test jest do kitu, bo nie ma 2600K, albo żebyśmy przetestowali 777 rzeczy, które oni robią w domu non stop i to bardzo ważne. Z kolei entuzjaści, którzy są zainteresowani takim wykresem i potrafią go zrozumieć potrafią też znaleźć go w internecie, jeśli jakiś Gamers Nexus albo derbauer go zrobią. Zobaczę, co się da zrobić przy następnej premierze procesorów.

a dlaczego masz ty zobaczyć a nie inni u ciebie ?????

przepraszam ze tak z partyzanta ale może warto było by być pierwszym ????, może kierownictwo wykazało by się odrobinę mocniej i postawiło spory nacisk albo jeszcze większy na pozyskanie odpowiednich środków by w przynajmniej niektórych zakamarkach PC-Ta :E byc jako pierwszy serwis który testuje podzespoły pod Profilem XYZ

ps

przydał by się test jak już wspomniałeś ale 3xGHz CPU/GPU/RAM i to nie skromnie a entuzjastycznie :thumbup:

przydal by sie tez test jak zachowuje sie platforma entuzjastycznie podkręcona vs dyski SSD SATA vs nVME vs RAID vs Ram Cache i to ubrać w tabele FrameTIME Framerate jak i Minimalny FPS nie wiem czy dacie tez rade wyliczyć ile klatek zostanie pominiętych podczas redneru ale tez było by widzieć pełne zestawienie wszystkich kategorii które składają sie na to co wyświetla monitor

Ten post był edytowany przez VSS dnia: 01 Maj 2019 - 15:28

#165 Użytkownik jest niedostępny   staryznajomy 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Październik 2019 - 09:37

Ktoś wie gdzie podział się Kain? Od 2 miesięcy nie ma żadnych testów pamięci masowych na PCL... czyżby kolejna ofiara Onetu?

#166 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Jednak wracam :D
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Październik 2019 - 13:20

He's Back !!

Mój link

#167 Użytkownik jest niedostępny   staryznajomy 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 26 Marzec 2020 - 21:25

Zobacz postPrimoGhost, o 17 Październik 2019 - 13:20, napisał(a):

He's Back !!

Mój link

No chyba jednak ostatecznie pożegnał się z redakcją, skoro od 7 stycznia nic nie dodał ;)

#168 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Jednak wracam :D
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Marzec 2020 - 21:54

Zobacz poststaryznajomy, o 26 Marzec 2020 - 21:25, napisał(a):

No chyba jednak ostatecznie pożegnał się z redakcją, skoro od 7 stycznia nic nie dodał ;)

Złe info :)

• (9 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 7
  • 8
  • 9