Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Jaycob napisał:

@up z lupą 400% trzeba patrzeć? :E 

 

Jak odpalisz szkolenie/trening to są filmiki i tam bardzo to widać. Na OLED'zie tam gdzie powinny być czarne pasy są szare a kolory wypłowiałe. Jak na tak dużego EX'a od Microsoftu reklamowanego dodatkowo wsparciem DOLBY VISION to wręcz tragiczna wpadka. Rok czasu przekładany tytuł a wykładają się na takich podstawach :E? Jutro jeszcze sprawdzę z ciekawości jak to wygląda na PC bo może tylko na XBOX SERIES X spaprali temat. W materiale od Digital Foundry też dobrze to widać bez zooma +400% z którego śmieją się już nawet sami ?. Póki co gra wygląda lepiej w SDR niż z HDR przynajmniej ta BETA na konsoli Microsoftu ?.

Przewińcie do 8:28 koncertowo to spaprali ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, azgan napisał:

Ale z HDR na XBOX SERIES X to się nie popisali i Digital Foundry słusznie zwrócił na to uwagę. Niby flagowy tytuł Microsoftu a totalne mleko nawet po wł. DOLBY VISION ?. Mam nadzieję że do premiery zostanie to poprawione (w Halo 5 nie było z tym problemów). Tak wiem że niby to detal ale rok czasu dostali na dopracowanie sztandarowego tytułu i na 20-lecie marki taka trochę lipa ?. O ile w multi jest to zbędne to w singlu będzie już na minus jeśli tak to zostawią.

A już myślałem że to coś u mnie ? No nie wygląda to faktycznie za dobrze.Przez to jak dla mnie gra nie wygląda zbyt atrakcyjnie pod kątem grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2021 o 12:32, azgan napisał:

Po premierze mają dodać jeszcze tryb Forge oraz CO-OP a później niech dorzucą jeszcze jakiś Battle Royale i gra będzie kompletna ?

CO-OP w HALO dopiero w maju, taka lipa trochę, sam do tej pory się zastanawiam dlaczego tak późno i jedyne co przychodzi mi do głowy to szkoda im dołożyć więcej serwerów dla CO-OP i stwierdzili damy za pół roku jak już część ludzi odpłynie i serwery trochę się opróżnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2021 o 21:04, Kszyrztow napisał:

Też bym się nie obraził :E Byłby do kompletu z padem na 20. rocznicę Xboxa, którego odebrałem w poniedziałek :E

 

W dniu 23.11.2021 o 21:11, afrikan napisał:

I jak się padzik prezentuje ? ?

 

W dniu 23.11.2021 o 21:53, Kszyrztow napisał:

Na razie go tylko oglądam :E Wizualnie mi się podoba - transparentny plastik jest czymś fajnym, kilka subtelnych elementów dodanych z okazji 20-lecia marki też robi dobre wrażenie. To wersja specjalna, więc zawsze fajnie mieć taki gadżet. Kosztował mnie też znośnie, bo 269 złotych.

Ludzie widzę już się obkupili i świętują na całego 20 lecie marki :E

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, afrikan napisał:

A już myślałem że to coś u mnie ? No nie wygląda to faktycznie za dobrze.Przez to jak dla mnie gra nie wygląda zbyt atrakcyjnie pod kątem grafiki.

Sprawdziłem właśnie na PC (wersja STEAM) i jest to samo co na XSX. Mam nadzieję że to poprawią w finalnej wersji. Jestem też zaskoczony dosyć wysokimi wymaganiami do grania w 4K i Ultra/Wysokich trzeba mocnego kompa nawet do tych 60k/s.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas Fiesty:

lc25r6arij181.jpg

Tak jest. :D Ten cały tryb zależy na szczęściu.  Nie lubię w nim grać, wychodzę z AR, a przeciwnik ma rakietnicę i nic nie zrobię. Nie wymaga żadnego skilla. A już totalnym absurdem był respawn czołgu na mapie 4v4. ? 

Są bany na kilkadziesiąt min. Sam wyłapałem, jak 2x wyszedłem z gry rank - nie chciałem grać 2vs4, 3vs4. 

 

3 godziny temu, frog67 napisał:

CO-OP w HALO dopiero w maju, taka lipa trochę, sam do tej pory się zastanawiam dlaczego tak późno i jedyne co przychodzi mi do głowy to szkoda im dołożyć więcej serwerów dla CO-OP i stwierdzili damy za pół roku jak już część ludzi odpłynie i serwery trochę się opróżnią.

Co to za tryb CO-OP? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Podczas Fiesty:

lc25r6arij181.jpg

Tak jest. :D Ten cały tryb zależy na szczęściu.  Nie lubię w nim grać, wychodzę z AR, a przeciwnik ma rakietnicę i nic nie zrobię. Nie wymaga żadnego skilla. A już totalnym absurdem był respawn czołgu na mapie 4v4. ? 

 

Cieszę się że nie jestem sam ? Ogólnie tryb dobry do szybszego nabijania wyzwań a tak to szału nie ma.

Ja to się czasami zastanawiam jak to jest że widzę przed sobą typa i ma takie kocie ruchy że w sekundę już jest za mną i mnie zabija ?Jak zawsze byłem dobry w gry FPS sieciowe,tak w Halo czasami mi ciężko idzie,ale ogólnie ciężko mi się przyzwyczaić do tak długiego ttk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perk "dopalacze". Po za tym, sporo razy zgoniłem "za ścianą". Wiele razy widziałem, że pierwszy rozpocząłem animację, a w jej połowie zaliczało zabicie przeciwnikowi.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Co to za tryb CO-OP? 

Chodzi o przechodzenie kampanii w trybie kooperacji. Co-op w Halo to jedna z charakterystycznych rzeczy dla tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Chodzi o przechodzenie kampanii w trybie kooperacji. Co-op w Halo to jedna z charakterystycznych rzeczy dla tej serii.

I tym bardziej to jest dziwne że co-opa nie będzie na premierę a dopiero w maju, tak bym sobie przeszedł z kolegą. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, i dla mnie skąpią tu na serwerach aby co-op był od dnia premiery.

Ciężko mi uwierzyć że cała kampania zrobiona, a teraz nagle im się "przypomniało" że co-op i trzeba dostosować.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, afrikan napisał:

Cieszę się że nie jestem sam ? Ogólnie tryb dobry do szybszego nabijania wyzwań a tak to szału nie ma.

Ja to się czasami zastanawiam jak to jest że widzę przed sobą typa i ma takie kocie ruchy że w sekundę już jest za mną i mnie zabija ?Jak zawsze byłem dobry w gry FPS sieciowe,tak w Halo czasami mi ciężko idzie,ale ogólnie ciężko mi się przyzwyczaić do tak długiego ttk...

U mnie to samo. Grałem w BF3 i 4 na PS3 i całkiem dobrze sobie radziłem (jak na konsolowe standardy), miałem KDR powyżej 2 jak dobrze pamiętam. Tutaj dostaje niezłe baty. Jak mam 2 to jakieś święto chyba. :E   Wywalam cały mag w gościa, ten się odwraca i mnie zabija w sekundę. :E Nie wiem czym jest to spowodowane. Podobno AA jest znacznie słabszy i zepsuty niż w poprzednich częściach.  Czy to może ten crossplay mkb vs pad? 

 

Poza tym, że już mi się nie chce grać. Raz , ze jestem cienki :E, a dwa to stanowczo za mało zawartości!  Za mało map, za mało trybów, gdzie są statystyki, gdzie są serwery? Wyzwania polegające na wygrywaniu w danym trybie są idiotyczne. Wczoraj na 10 gier ani razu nie wypadł mi tryb w którym miałem je ukończyć.  4x podrząd grałem Twierdzę, czemu jestem zmuszany do grania na mapkach i trybach których nienawidzę. 

 

 

14 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Chodzi o przechodzenie kampanii w trybie kooperacji. Co-op w Halo to jedna z charakterystycznych rzeczy dla tej serii.

Lokalnie? Gram cała kolekcję MCC, została mi 4 i nie widziałem opcji. 

Beznadzieja, że dopiero w maju ma być. Kto w to będzie grał wtedy jak już dawno o grze się zapomni. :E Szczególnie, że gra jest w XGP za "darmoszkę".  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaycob napisał:

U mnie to samo. Grałem w BF3 i 4 na PS3 i całkiem dobrze sobie radziłem (jak na konsolowe standardy), miałem KDR powyżej 2 jak dobrze pamiętam. Tutaj dostaje niezłe baty. Jak mam 2 to jakieś święto chyba. :E   Wywalam cały mag w gościa, ten się odwraca i mnie zabija w sekundę. :E Nie wiem czym jest to spowodowane. Podobno AA jest znacznie słabszy i zepsuty niż w poprzednich częściach.  Czy to może ten crossplay mkb vs pad? 

 

Poza tym, że już mi się nie chce grać. Raz , ze jestem cienki :E, a dwa to stanowczo za mało zawartości!  Za mało map, za mało trybów, gdzie są statystyki, gdzie są serwery? Wyzwania polegające na wygrywaniu w danym trybie są idiotyczne. Wczoraj na 10 gier ani razu nie wypadł mi tryb w którym miałem je ukończyć.  4x podrząd grałem Twierdzę, czemu jestem zmuszany do grania na mapkach i trybach których nienawidzę. 

 

Ja też tysiace godzin przegrane we wszystkie BF,Cody, counter strike czy inne strzelanki to nie chwaląc się zawsze byłem bardzo dobry.A tutaj  muszę się dobrze napiąć żeby mieć kdr 1.00 ?

No nic zbyt dużo czasu by trzeba było poświęcić żeby nauczyć się w to dobrze grać ?A ja mam jeszcze tyle gier do ogrania i nie wspominając już o kupce wstydu, którą ostatnio nadrabiam ?

Ja na razie odpuszczam i czekam na kampanię,ale dla fanów to na pewno będzie dobra część jeśli chodzi o multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jaycob napisał:

Lokalnie? Gram cała kolekcję MCC, została mi 4 i nie widziałem opcji.

Online, ale split-screen też chyba był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 22:40, afrikan napisał:

Super jak na razie ?

Jak od multi Halo 5 się odbiłem bo jakoś ciężko mi się strzelało.Tak tutaj gra wydaje się bardziej przystępna i ogólnie jakoś lepiej się gra ?Przepustka premium już zakupiona i w weekend będzie grane ?

Kolejna dobra gra od Microsoftu w tym roku ? 

 

Z tego co widzę ludzie są zadowoleni z tego jak wygląda i działa Halo Infinite na XBOX SERIES X 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, azgan napisał:

Z tego co widzę ludzie są zadowoleni z tego jak wygląda i działa Halo Infinite na XBOX SERIES X 

 

Gra jest dobra i dalej się tego trzymam,ale multi na dłuższą metę nie w moim stylu ?

Mam nadzieję że kampania będzie trzymała poziom 4 i 5 bo tam tempo akcji było dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afrikan napisał:

A tutaj  muszę się dobrze napiąć żeby mieć kdr 1.00

Ja w sumie nie. KDR 1.1 mam bardzo często, rzadko kiedy spada mi poniżej tego. Zależy też z jakim serwerem się połączę i jakie opóźnienia są.  Czasami wypruwam cały mag, typ się odwraca i mnie zabija. :E   Na Reddit jest tutek jak ustawić region:
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś polski discord hejlo czy coś? Chciałbym do jakiegoś teamu dołączyć czy coś żeby nie grać z randomami. Narazie diament, może wbije Onyx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, T.m.p1 napisał:

Jest jakiś polski discord hejlo czy coś? Chciałbym do jakiegoś teamu dołączyć czy coś żeby nie grać z randomami. Narazie diament, może wbije Onyx.

Wbiłeś Diament? Gratki? Mi ostatnio nawet spadek z platyny, kilka przegranych meczy, bo ludzie wychodzą z gry albo im się zawiesza, 3vs4 to już praktycznie przegrana. Mam 44% wygranych to chyba nie tragedia. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2021 o 09:44, Jaycob napisał:

Wbiłeś Diament? Gratki? Mi ostatnio nawet spadek z platyny, kilka przegranych meczy, bo ludzie wychodzą z gry albo im się zawiesza, 3vs4 to już praktycznie przegrana. Mam 44% wygranych to chyba nie tragedia. :E 

Wbiłem, wbiłem, dzięki. Szczerze to nie było jakoś bardzo trudno. Ale dopiero od platyny 4 - 5 poczułem, że nauczyłem się poprawnie strzelać, chyba po prostu pamięć mięśniowa po tych 20-30 godzinach siadła jak należy i celność mocno wzrosła. Nie przejmuj się tym, że ludzie wychodzą albo ich wywala, z tego co się orientowałem system ratingowy mocno kładzie nacisk na indywidualny performacne. Wiem jak to działa na "morale" ale jeśli Ty sam trzymasz fason to jest okej i gra to doceni, dlatego nie warto odpuszczać. Mogło mi się zdawać ale raz albo dwa rating mi urósł mimo tego, że mecz był w dupę. 

Swoje dane z meczy możesz śledzić tutaj: 

https://halotracker.com/

Jeśli Cię nie znajduje a masz grę na Steam to podlinkuj Xbox'a do Steam'a. Po parunastu minutach baza powinna zaciągnąć sobie Twoje dane. ;) Przydatna sprawa bo widać co jest do poprawy i na jakim elemencie gameplayu najlepiej się skupić. 

Edytowane przez T.m.p1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wklejać link do strony, podpiąłem sobie. Statystyki trochę z opóźnieniem, ale fajnie wszystko widać.  Takie coś to powinno być w profilu w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Właśnie miałem wklejać link do strony, podpiąłem sobie. Statystyki trochę z opóźnieniem, ale fajnie wszystko widać.  Takie coś to powinno być w profilu w grze. 

Myślę, że dodadzą. Koniec końców dalej jest to beta. 

Co by nie mówić bardziej dopracowana niż 3/4 "ukończonych" tytułów za 300 zeta. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://pilgrimoutpost.techlandgg.com/news/nightmare-mode-update/?lang=en
    • Spróbuj takiej metody: Pobierz malutki sofcik i uruchom go jako administrator: https://forums.guru3d.com/threads/windows-line-based-vs-message-signaled-based-interrupts-msi-tool.378044/ Ja programik się uruchomi, ustaw wszystkie przerwania na MSI, kliknij w prawym górnym rogu apply i zrestartuj komputer. Uruchom jakiś program/grę, gdzie komputer ma problemy i zobacz, czy coś się poprawiło. Można też pojedynczo przydzielać priorytety dla wymienionych w tabelce podzespołów. U mnie jak widać grafika jest na high i nie koliduje z innymi. Zdarzało mi się mieć wywalanie z gry do pulpitu, bo przerwania systemowe przydzielone z automatu kolidowały między sobą i takie rozwiązanie pomogło. Warto spróbować - tylko nie zmieniaj wszystkich ustawień na raz, ma być zmieniona jedna wartość, apply i restart komputera. Aha... w sterowniku nvidii przydziel rozmiar pamięci podręcznej na "nieograniczony"   p.s. takich problemów, jakie ma Twoja platforma jeszcze nie widziałem, a masz bardzo mocny zestaw.    
    • Ustaw Power Limit na 1% i będzie git. 
    • Miałem dwa "gamingowe" delle. W obu laptopach był problem z tzw. "coil whine", czyli dziwnym odgłosem syczenia i piszczenia. Co ciekawe jak otworzyłem obudowę i sprawdzałem decybelomierzem co wydaje ten dźwięk okazało się że w obu dellach chodzi o sekcję zasilania procesora (albo jakieś dławiki?) a nie o kartę graficzną. Dokładniej o te zaznaczone punkty Dla mnie było to na tyle denerwujące że na dłuższą metę męczyłem się używając lapka. Połowicznie pomagało wyłączenie w biosie Intel C-State (czyli wyłączenie trybu turbo).  Teraz mam chwilowo najtańszego MSI GF63 z i7 9750H + RTX 1650 i zero tego typu problemów. Gamingowe delle będę już raczej omijał szerokim łukiem. Ale z ciekawości możesz spróbować wyłączyć u siebie w biosie opcję C-STATE i zobaczyć czy będzie jakaś różnica. Aha, i nie wiem jak u ciebie, ale u mnie te denerwujące piski i syki było słychać nawet podczas tak prozaicznych czynności jak przewijanie stron internetowych.
    • Wydaje  mi się, że 48-240 Hz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...