Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Wars 1 i 2 to z tego co wiem są opcjonalnie i są to RTSy. 

Jeśli chcesz grać chronologicznie:

  1. Reach
  2. CE
  3. Halo 2
  4. ODST
  5. Halo 3
  6. Halo 4 
  7. Halo 5

Albo wg. daty wydania:

  1. CE
  2. Halo 2
  3. Halo 3
  4. ODST
  5. Reach
  6. Halo 4
  7. Halo 5

Wydarzenia w ODST dzieją się  między Halo 2, a 3. Także możesz pominąć. To nieco odrębna historia ukazana z innej perspektywy konfliktu.  

Niestety na PC w MCC nie ma Halo 5 i jedyne wyjście to ogranie w chmurze albo na Xboxie. 

Użytkownicy XGPU dostaną bonusy do MP:


Opera-Zrzut-ekranu-2021-12-02-071934-twi

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo już premiera Halo Infinite, zapraszam na podcast z tej okazji:

 

Edytowane przez 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, 60fps napisał:

Niedługo już premiera Halo Infinite, zapraszam na podcast z tej okazji:

 

Już tylko 5 dni do premiery ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegrałem parę gier na multi i stwierdzam że to jest tak samo nuda i chaotyczna gra jak każda inna odsłona Halo na pc.
Oby singiel trzymał poziom Reach.

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie playlisty na premierę i nowych trybów. Dopiero dodadzą pod koniec roku!  

 

 

images?q=tbn:ANd9GcTBOJ9nzrAf4vlUgS8iC05

To ssie. :( 

 

Dajcie mi Slayer tylko! 

 

Teraz to się wkurzyłem.  Bez problemu dodali nowy tryb Fiesta, a nie potrafią dodać playlist z tylko Slayerem? Mam dość grania w tryby, których nie lubię! Msc. czekania na zmiany...  chyba dam sobie spokój z tym MP. 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jaycob napisał:

Niestety nie będzie playlisty na premierę i nowych trybów. Dopiero dodadzą pod koniec roku!  

 

To ssie. :( 

 

Dajcie mi Slayer tylko! 

 

Teraz to się wkurzyłem.  Bez problemu dodali nowy tryb Fiesta, a nie potrafią dodać playlist z tylko Slayerem? Mam dość grania w tryby, których nie lubię! Msc. czekania na zmiany...  chyba dam sobie spokój z tym MP. 

No jest trochę tego narzekania na multika

PS>

The Swarovski x Halo Infinite collection is not something we thought we'd live to see https://www.gamesradar.com/swarovski-halo-infinite-collection/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP po ponad 100h oceniam na 5/10.  Gameplay jest świetny, dynamiczny jak w starych klasykach - UT/CS,  w zasadzie to działa całkiem stabilnie, nie mam problemów wywalaniem z serwerów czy jakiś glitchy itd, ale wszystko poza nim ubogie/słabo zrobione:

- brak dedykowanych serwerów

- brak playlisty map i trybów - niedorzeczne. Jak Halo 2 z 2004 roku miało to na start to najnowsze Halo tego nie ma! 343 to jakiś indie dev? Nie mogę zrozumieć. 

Tutaj jest lista trybów i map z Halo 2 - przypominam, gry z 2004 roku!
https://web.archive.org/web/20071227114151/http://www.bungie.net/Stats/content.aspx?link=h2playlists

Halo Infinity MP przy tym to jest jakiś niesmaczny żart! 

FFin7o7-WUAQl-DPF-2.png

:E 

- hit reg. czasami w ogóle nie działa, wywalam cały mag. w gościa, a jemu nawet osłona nie schodzi

- mele jest momentami popsute

- progresja, czemu mam robić jakieś śmieszne wyzwania typu podłącz się linką do pojazdu wroga, mam szukać linki po całej mapie, aby dostać więcej XP? Czemu mam grać tak jak devsi sobie tego życzą.  Te wszystkiego wyzwania sprawiają, że gry z celami opierają się na nie robieniu ich. :E  Dlatego taka bardzo chcę mieć tylko Slayer.  I jeszcze te zdania, aby zrobić coś w danym trybie bez możliwości wyboru trybów jest hheeheheh, gdzie pod rząd ma się np. 4 CTF. :E 

- udźwiękowienie niezbalansowane, momentami nie wiem czy ktoś do mnie strzela za pleców i gdyby nie HUD, kiedy widzę, że mi osłona schodzi to bym tego nie wiedział,  nie słyszę kroków przeciwnika, często odwracam się, a to mój kompan

- rankingi są popsute

- gdzie są statystyki gracza?

- źle rejestrowane są wygrane, mimo, że wygrałem to ekran pokazuje, że jestem w drużynie przegranych

IMO za wcześnie wydali ten MP i za bardzo skupili się na Battle Passie i łatwym zarobku, a gracze się wściekli i deweloperzy muszą teraz przepraszać i się tłumaczyć. 

Najpierw robi się dobrą grę, a dopiero potem można wprowadzać e.w mtx, a nie na odwrót.  Całe szczęście, że jest darmowe nie muszę płacić 200 zł jak w przypadku BF. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poleci ktoś jakieś podsumowanie wydarzeń z poprzednich części serii? Chciałbym ograć Infinite ale nie miałem okazji zagrać we wcześniejsze gry, a nie mam tyle czasu żeby nadrabiać teraz wszystko po kolei. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matek2305 napisał:

Cześć, poleci ktoś jakieś podsumowanie wydarzeń z poprzednich części serii? Chciałbym ograć Infinite ale nie miałem okazji zagrać we wcześniejsze gry, a nie mam tyle czasu żeby nadrabiać teraz wszystko po kolei. 

Proszę bardzo tutaj znajdziesz wszystko co potrzebne żeby zacząć zabawę z Halo Infinite a po kliknięciu w link pojawią się inne streszczenia fabularne i nie tylko

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Sam chciałbym wiedzieć jak zrobić pre-download kampanii, ale nie widzę takiej opcji. Mam MP i GP, ale jak wejdę w zakładkę kampanii to jest tylko opcja kupna.

W Game Pass mam Halo Infinite ( kampania ) - zainstaluj wstępnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czegoś takiego nie ma. Jest tylko graj i widziałem opcję "Gotowe do użycia w grze, nie wymaga pobierania" - to co ten MP zawiera preload czy nie?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lis22 napisał:

W Game Pass mam Halo Infinite ( kampania ) - zainstaluj wstępnie.

Ale pobiera się tylko multik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Infinite Campaign - The Digital Foundry Tech Review

Halo Infinite | 2020 Gameplay VS 2021 Final Build | Graphics Comparison | The Handsome Craig

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są i kolejne 

Halo Infinite – recenzja gry. Master Chief jakiego kochamy https://www.pcworld.pl/testy/Halo-Infinite-recenzja-gry-Master-Chief-jakiego-kochamy,434258.html?amp=1

Recenzja gry Halo Infinite - oldskul jest cool. Nowa strzelanka Microsoftu „dowozi”. Jest co prawda bardzo oldskulowa, ale mnie to akurat odpowiada. Halo Infinite nie zrewolucjonizuje gatunku, jednak nie tylko przełomowe dzieła potrafią dostarczać rozrywki https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14577

Triumfalny i obłędny graficznie powrót Master Chiefa na Zeta Halo! Recenzja kampanii Halo Infinite na Xbox Series X https://hdtvpolska.com/recenzja-halo-infinite-premiera-wymagania-xbox-series-x/

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się wysyp recenzji:

 

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC 87%/42 recki

Najniżej oceniane mają 70% ?  Nie ma żadnego przypału z 4/10, a były takie gry. 

I ważne:
 

Game Informer: 9.3 / 10.0

GameSpot:
Opera-Zrzut-ekranu-2021-12-06-094411-www

PC Gamer: 78 / 100

Cytat

Halo Infinite really is good Halo. For lapsed fans of the Bungie games like me, Halo Infinite is a strong return to form, and in the heat of battle it's the best running and gunning the series has ever had. It's painfully easy to imagine a world where Infinite could have easily been one of my favourite entries to date. But between an open world that feels largely redundant and a story that can't shed the series' baggage, Halo Infinite's campaign falls just shy of being great Halo.

 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Zaczyna się wysyp recenzji:

Obejrzałem i nieco szkoda, że nie ma żadnych miejscówek zimowych jak z CE, zurbanizowanych jak z H2, a różnorodność terenu jest trochę uboga.  Szkoda, że 343 nie brało inspiracji z poprzednich odsłon i złączyło w Halo Infinity. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, optymalizacja bardzo słaba.  Najważniejsze pytanie gdzie jest pre-download?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...