Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiłem na heroiczny bo na normalu było by za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gra ma takie nagłe skoki jeśli chodzi o zadawanie obrażeń graczowi.Też gram na normalnym i zazwyczaj wrogowie cię coś tam muskają jak w miarę dobrze grasz.A nie raz jak coś ci przypierdz**** to prawie cały pasek odrazu ci zjeżdża.Nie mówiąc juz o tych randomowych grantach czy wszędzie porozstawianych beczkach wybuchowych.

Ja już dla spokoju dałem sobie 2 punkty w pancerz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także w pancerz ładuje.  Obrażenie są ok, największe dostajesz od wybuchów i snajperki czy jakiegoś działka. 

Otwarty świat... no nie wygląda, nie ma tragedii, ale do dzisiejszych produkcji to jednak odstaje:

Zrzut-ekranu-36.png


Zrzut-ekranu-37.png

Zrzut-ekranu-39.png


Zrzut-ekranu-41.png



Zero fizyki, czołgiem nie można potrącić drzewka, nic się nie rusza, wiatr nie wieje. :E  Trochę pustawy, w wyznaczonych miejscach są przeciwnicy, poza tymi strefami trochę zwierzyny i nic więcej. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, afrikan napisał:

No nic pograłem 2 godzinki i jak na razie ok,ale dupy mi nie urwało ?W sensie to jest po prostu kolejne Halo i to już 7 część którą ogrywam w tym roku ?

Gorzej zaczęło się robić jak doleciałem na Halo Zeta i zaczął się Far Cry i to dosłownie ?Odbijanie posterunków po czym odblokowuje się jeszcze więcej aktywności, niszczenie wież radiowych,zabijanie specjalnych celów, odbijanie zakładników itd.Ciekawe czy polowanie też będzie ? ?

Zrobiłem parę misji i wyłączyłem na razie bo po tegorocznym Far Cry już trochę miałem dość.

Ale oczywiście jutro będę grał dalej i zobaczymy jak to dalej będzie ?

Już mnie jeden Far Cry wynudził w tym roku i nie wiem czy mam ochotę na kolejną grę w podobnym stylu.

Wolałbym chyba bardziej liniową rozgrywkę jak w Call of Duty.

Jestem póki co na początku i nie dotarłem jeszcze na Halo Zeta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano chciałem sprawdzić Halo Infinite. Pobrałem multiplayer, pobrałem kampanie i oczywiście nie mogę grać. Klikając graj przenosi mnie do MS Store i pokazuje do pobrania aplikacje "Usługi gier", którą już dawno mam pobraną i zainstalowaną. Jeszcze z takim problemem się nie spotkałem, ale na reddicie widzę pełno wątków. Fajnie, że jest jakieś rozwiązanie..

Wieczorem sobie pogram, a Game Pass na PC jak zawsze nie zawodzi..

Edytowane przez slafec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza godzina za mną. Grafika bez szału, ale ciężko powiedzieć, że nie cieszy oka. Jest w porządku, miejscami lepiej niż w H5, miejscami podobnie.

Strzelanie typowe dla serii, czyli nie ma "mięsa", bronie nie oferują odczuwalnego kopa. Można to częściowo wytłumaczyć tym kto je dzierży, choć to po prostu taki urok serii. Same ich działanie trochę przemodelowano, amunicja plazmowa jest wolniejsza, kinetyczna szybsza. Sprawia to, że każdą giwerą strzela się trochę inaczej.

Linka, nawet będąc niezbyt oryginalnym nowym nabytkiem, fajnie urozmaica gameplay, nadając mu dynamiki.

Muzyka, jak to w Halo, pierwsza klasa. Ciężko spodziewać się na tym polu czegoś nowego, jak ktoś grał w poprzednie odsłony, mniej więcej wie co będzie lecieć z głośników/słuchawek.

Na ocenę fabuły za wcześnie, początek dość sztampowy - łomot od turbo bossa. Oceny branżowe są przeważnie pozytywne jeśli chodzi o ten aspekt, ale nie brakuje też nieco chłodniejszych opinii. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hennepin napisał:

  

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

  

Zgodze sie, ta gra to taki przecietny sredniak, poprawny ale bez szalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hennepin napisał:

  Oczywiście AleX same 10 wystawił,

  

Czemu ktokolwiek w jakikolwiek sposób zwraca u wage na to co on wystawia? :) Pytam całkiem serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, hennepin napisał:

  

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

  

Pograłem wczoraj chwilę i mnie również nie zachwyciło. Jak dla mnie to też jest średniak i również liczyłem na coś więcej. Lepiej bawiłem się ogrywając fabułę w Destiny 2 szczególnie dodatek Forsaken (jest za darmo w XBOX GAME PASS).

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie póki co 10/10. Jestem fanem Halo od pierwszej części i dostałem dokładnie to czego chciałem. Po prostu to jest gra dla fanów, bo faktycznie jak ktoś nie jest z serią od 20 lat, to w tej grze zobaczy tylko średni retro shooter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jeszcze pogram ale dla mnie to właśnie też ultra średniak, dobrze że dali Serious Sama 4 to sobie go wieczorem obadam.

Właściwie to nie wiem po co w ogóle była ta batalia że główny boss wygląda kiepsko skoro oni go trochę poprawili a oprawa jest taka se, no ale dali za 4zł zagrać to nie będę się czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, bbandi napisał:

Ja dziś jeszcze pogram ale dla mnie to właśnie też ultra średniak, dobrze że dali Serious Sama 4 to sobie go wieczorem obadam.

To dopiero będziesz zgrzytać zębami :E Przeszedłem trzy rozdziały w ss4 a I tak się zmuszałem. Więcej nie dam rady, gra jest strasznie kaszaniasta i ma grafikę jak crossgen PS3/PS4. 

Od halo niestety dużo osób się odbija, dla mnie klimat, fabuła, skillowe walki i muzyka stanowią o sile marki. Póki co infinite to pierwsze tak dobre halo od trzeciej części. No i oczywiście multi jest genialne. Wg mnie najlepszy shooter od lat. Grafika jest ok, ale halo nigdy nie było pod tym względem przełomowe. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W halo jeszcze nie wyszedłem na zewnątrz więc się okaże czy mnie chwyci bo początek to takie bieganie po prostokątach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bbandi napisał:

W halo jeszcze nie wyszedłem na zewnątrz więc się okaże czy mnie chwyci bo początek to takie bieganie po prostokątach. 

Na zewnątrz wciąż jest dosyć "oszczędnie", więc jeśli szukasz fajerwerków, to możesz być zawiedziony. A biegania będzie jeszcze więcej. Chyba po prostu ta gra nie trafia w Twój gust. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hennepin napisał:

  

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

  

Daj przykłady tych gier, bo z tego co widzę to na rynku nie ma żadnej. Ciekawych FPSów ostatnio wychodzi bardzo mało, tym bardziej z kosmicznym settingiem. 

51 minut temu, henryk nowak napisał:

A biegania będzie jeszcze więcej.

Zgadza się, ale jest linka i sprawniej można dotrzeć do celów. Ponadto są pojazdy praktycznie wszędzie. Można dorwać Ducha i szybko się przemieszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie potrzebnie poszli w ten otwarty świat.Bo taką formułą i tak już Ubisoft nas zasypuję i w sumie oni mają już to bardzo dobrze dopracowane.Jak by zrobili liniową i dobrze oskryptowaną kampanię to by lepiej wyszło moim zdaniem.

A tak to właśnie wyszedł trochę taki średniak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Czemu ktokolwiek w jakikolwiek sposób zwraca u wage na to co on wystawia? :) Pytam całkiem serio. 

Też jest to dla mnie zagadką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Halo takie sobie, wprawdzie grałem nie długo, bo dopiero co wylazłem i jestem na "otwartym" świecie i mam przejąć jakieś posterunki, ale już odczuwam, że ruch myszką i nagle drop z 70-80 na 50+, ale jak zatrzymam myszką na tym "obrazie" to normalnie fps leci do góry i trzyma w miarę rozsądny pułap, ale są okolice gdzie ruch myszką i fps leci na ryj, że tak to opiszę.

No nic muszę dłużej pograć na powietrzu, mam detale średnio-high- blur i ostrość wyłączone, ultra jedynie filtrowanie, natywne 1080p, górna granica fps 144 dolna 30fps, więc nie powinno zmieniać rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poradziliście sobie z Bassus'em? Zginąłem chyba z 10x. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Ghostrunner to ta linka z hakiem w Halo taj jakby mucha z zupy się chciała wydostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ODIN85-280 napisał:

Na normalu grasz? Recki pisały że nawet na nim jest trudno.

Tak, na 2 hity mnie brał, a walka jest w bardzo ciasnym pomieszczeniu. Skubaniec także szybki jest jak na swoją masę. :E 

 

2 godziny temu, afrikan napisał:

Jak dla mnie to nie potrzebnie poszli w ten otwarty świat.Bo taką formułą i tak już Ubisoft nas zasypuję i w sumie oni mają już to bardzo dobrze dopracowane.Jak by zrobili liniową i dobrze oskryptowaną kampanię to by lepiej wyszło moim zdaniem.

A tak to właśnie wyszedł trochę taki średniak.

Ale marudzisz na ten open-world. :P Mi się tam podoba, po raz pierwszy z serii jest możliwość zwiedzenia Pierścienia w swobodnym, dowolnym kierunku. Poruszanie się linką także daje frajdę przy wspinaczkach, nie ma ograniczeń co do wysokości.  Poza tym możesz lecieć bezpośrednio do głównego punktu kampanii całkowicie olewając aktywności poboczne.;) 

Zrzut-ekranu-42.png

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...