Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o tym bosie na początku gry? też mnie brał na 2 strzały ale uciekałem po wąskich korytarzach i linką na schody i na dół i w końcu się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to już 3ci mój boss, najtrudniejszy do tej pory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Tak, na 2 hity mnie brał, a walka jest w bardzo ciasnym pomieszczeniu. Skubaniec także szybki jest jak na swoją masę. :E 

 

Ale marudzisz na ten open-world. :P Mi się tam podoba, po raz pierwszy z serii jest możliwość zwiedzenia Pierścienia w swobodnym, dowolnym kierunku. Poruszanie się linką także daje frajdę przy spinaczkach, nie ma ograniczeń co do wysokości.  Poza tym możesz lecieć bezpośrednio do głównego punktu kampanii całkowicie olewając aktywności poboczne.;) 

Zrzut-ekranu-42.png

 

Trochę marudzę bo pojechali mocno wykorzystaną formułą w ostatnim czasie ?

A takich linowych gierek z dobrą akcja brakuje.Dobrym przykładem jest Guardians Of The Galaxy i jaki sukces gierka osiągnęła ?

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, slafec napisał:

https://www.thegameawards.com/brackets/players-voice

Halo Infinite zagnało pierwszą nagrodę. Głosowanie zostało przeprowadzone przed premierą gry :E

MP ocenili. :E  A ten jest miodny, ale nie dokończony, brakuje podst. funkcji. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My straży użytkownicy multi pc nie jaramy się byle konsolowym xbox multi na padzie :finger:
Stąd oceny xbox 10/10 lub 9/10.

4 minuty temu, Jaycob napisał:

MP ocenili. :E 

Niestety tak :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem z dysku jak już wsiadłem do pierwszego pojazdu kołowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie umie jeździć. Trzeba się przyzwyczaić do sterowania, to nie FORZA. :E  Ciesz się, że to nie jak w CE. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sam sposób sterowania pojazdami jest w halo taki sam od 20 lat. Pamiętam, że grając w pierwsze halo rozbijałem się jak Kubica, ale teraz jestem już przyzwyczajony. Jak dla mnie model jazdy jest bardzo dobry. Jednocześnie nie dziwię się wszystkim, którzy nie ogarniają sterowania dwoma gałkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z początku może się to wydawać bardzo dziwne, ale można się przyzwyczaić. Miałem na myśli pierwsze Halo, gdzie o byle kamyczek pojazdy się wywracały, szczególnie frustrowała mnie misja z jazdą na czas.  W kolejnych częściach "fizykę" lepiej dopracowali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.w Ghost/Duch to najłatwiejsza maszyna do sterowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan będziesz dzisiaj dalej grać czy ci już wystarczy po Far Cry 6 ? ?

Ja za chwilę będę robić podejście nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, afrikan napisał:

@azgan będziesz dzisiaj dalej grać czy ci już wystarczy po Far Cry 6 ? ?

Ja za chwilę będę robić podejście nr 2.

Będę grać ale z przerwami dozując sobie rozgrywkę. Czy dotrwam do końca tego nie wiem, zależy na ile fabuła mnie wciągnie. Po Far Cry 6 wiesz jakie jest moje nastawienie do takich gier i jest to bez znaczenia czy robi to UBI czy Microsoft. Jak już pisałem wcześniej wolałbym bardziej liniową opowieść w stylu Call of Duty albo Marvel's Guardians of the Gala. Aktualnie ogrywam Gears Tactics i lepiej się bawię przy tym tytule niż przy Halo Infinite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że CoD masz na trzy godziny za 300 zł ...

Wolę już grę z otwartym światem, która swoje kosztuje ale która też oferuje odpowiednio długą i rozbudowaną rozgrywkę, CoD jest od lat tak sam, tak samo krótki. W takim FC czy innej tego typu grze wystarczy po prostu olać aktywności poboczne i grać w misje fabularne i poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już se pograłem, dziś jak klikam graj to przenosi mnie z apki do ms store i tam też nie odpala oni nigdy tej platformy nie ogarną zawsze coś nie tak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Odznaczyłem i zaznaczyłem wysokie tekstury, czyli pobrałem je od nowa i zadziałało. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, bbandi napisał:

Już se pograłem, dziś jak klikam graj to przenosi mnie z apki do ms store i tam też nie odpala oni nigdy tej platformy nie ogarną zawsze coś nie tak.

Dlatego kupiłem XBOX'a. U mnie były cyrki z Forza Horizon 5 i gra co chwilę się wysypywała do pulpitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Będę grać ale z przerwami dozując sobie rozgrywkę. Czy dotrwam do końca tego nie wiem, zależy na ile fabuła mnie wciągnie. Po Far Cry 6 wiesz jakie jest moje nastawienie do takich gier i jest to bez znaczenia czy robi to UBI czy Microsoft. Jak już pisałem wcześniej wolałbym bardziej liniową opowieść w stylu Call of Duty albo Marvel's Guardians of the Gala. Aktualnie ogrywam Gears Tactics i lepiej się bawię przy tym tytule niż przy Halo Infinite.

Rozumiem cię doskonale ?Ja teraz pograłem 2 godzinki i jak mówisz trzeba sobie dawkować.

Polatałem trochę po mapce i porobiłem parę aktywności pobocznych a potem się wziąłem za misje główne.W 1 misji kazali mi latać po bazie klikać guziki i niszczyć generatory.A w kolejnej misji leciałem przez ciasne korytarze i wybijałem wszystko po drodze.Także taki standard.Gra się ok,ale bez większego szału ?

@Jaycob Z tym bossem co pisałeś to mi się udało za 1 razem ?Może z 1-2 minuty z nim walczyłem także prosty był.Może dlatego bo miałem już osłony ulepszone na maxa i jakąś ulepszoną broń za zabicie jakiegoś mini bossa ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. To po grindowałeś trochę skoro masz osłonkę na max., ja nie miałem i tak z pobocznymi nie lecę.  Jak pisałem wyżej, 2 uderzenia młotem i mnie nie było. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To m

14 minut temu, Jaycob napisał:

Gratki. To po grindowałeś trochę skoro masz osłonkę na max., ja nie miałem i tak z pobocznymi nie lecę.  Jak pisałem wyżej, 2 uderzenia młotem i mnie nie było. :E 

To mnie chyba tak na 4 ? Spamowalem wślizgiem i nie mógł mnie złapać ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja linką uciekałem. :E 

Pisałem, że linka jest genialna? Pisałem! A, że ulepszona jest jeszcze lepsza?  :D  40% szybsze ładowanie i prawie czuje się jak w Spider-Manie - Halo-Morales. :E 

 

Uwielbiam tą grę!  Najlepsze Halo w jakie grałem.

8 minut temu, afrikan napisał:

To m

To mnie chyba tak na 4 ? Spamowalem wślizgiem i nie mógł mnie złapać ?

 

Nie pomyślałem o wślizgu. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w Serious Sama 4 i jednak mi się bardziej podoba - dobry jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, lamparcicho napisał:

Takie testy przy bardzo słabej optymalizacji to można chyba odpuścić.;)  Jak w jednej miejscówce miałem niecałe 40 fps, a kilka stopni w lewo 130 fps. :E  

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...