Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy od 8 będzie reset, skoro to beta.  Mi się wydaje, że po prostu nie, beta w tym przypadku oznacza "nie mieliśmy więcej czasu to nazwijmy to betą".;)  Zawartość jest dość uboga. Nie mogę się doczekać na playlisty. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę grać więcej Twierdz. To jest tak prosty tryb do ogarnięcia, a zamiast trzymać się 2 punktów, bronić ich to gracze i tak zaraz biegną do następnego i tak w kółko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Nie chcę grać więcej Twierdz. To jest tak prosty tryb do ogarnięcia, a zamiast trzymać się 2 punktów, bronić ich to gracze i tak zaraz biegną do następnego i tak w kółko. 

Bo rotacja jest ważna. 

Przykładowo:

A i B jest nasze. Widzimy, że B zaczyna być przejmowane przez przeciwnika. Jeden z naszych z miejsca rotuje na C tak aby zachować przewagę kontroli mapy. Do tego warto zadbać o to aby reszta broniąca punktu B ściągnęła na siebie potencjalnego obrońcę z C. Wtedy rotujący ma 100% gwarancji przejęcia. Mamy 2 pola i do tego szanse eliminacji wrogiej drużyny w walce bo po przejęciu C nasz gracz zachodzi im plecy i robi się krzyżówka (nie zawsze, zależy od mapy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no widoczki to nawet fajne są ?

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posrało ten matchmaking? Gram dwa mecze, w obu jestem pierwszy, mam najwięcej przejęć - ranga stoi w miejscu. Przegrywam jeden, gram średnio - uwala mi pół paska z diamentu i wsadza w Platynę 6. WTF?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że marketing i przygotowania do wielkiej premiery idą pełną parą. Świetne te zajawki!  Oby gra okazała się równie na wysokim poziomie. .  

 

Gram w "czwórkę" i dopiero teraz się dowiedziałem czym jest tytułowe "Infinite".  Sporo by mi z lore ubyło gdybym nie poznał tych części. 

Jaki jest Wasz ranking Halo? 

12 godzin temu, T.m.p1 napisał:

Posrało ten matchmaking? Gram dwa mecze, w obu jestem pierwszy, mam najwięcej przejęć - ranga stoi w miejscu. Przegrywam jeden, gram średnio - uwala mi pół paska z diamentu i wsadza w Platynę 6. WTF?

Może im dalej tym bardziej ucina? :E Ja miałem kilka pod rząd bardzo słabych meczy, wszystkie przegrane, a nawet na milimetr się nie zmniejszyło. ?‍♂️

Co mnie irytuje? Przyjacielski ogień, ile razy ktoś z mojej drużyny strzelał mi w plecy, albo rzucają tymi granatami nawet nie patrząc czy ktoś tam jest czy nie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Widzę, że marketing i przygotowania do wielkiej premiery idą pełną parą. Świetne te zajawki!  Oby gra okazała się równie na wysokim poziomie. .  

 

Jak fabuła będzie na poziomie 3 i 4 to będzie dobrze ?

9 godzin temu, Jaycob napisał:

Gram w "czwórkę" i dopiero teraz się dowiedziałem czym jest tytułowe "Infinite".  Sporo by mi z lore ubyło gdybym nie poznał tych części. 

 

Dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to mi się "czwórka" podoba, jest bardzo "filmowa". Widać też duży przeskok graficzny. Super, że są nowi przeciwnicy i nowe bronie. Szkoda, że dopiero od tej części dodali pełną polska lokalizację, aczkolwiek wolę angielski dubbing. 

 

Mój ranking Halo:

1. Reach

2. Halo 2 - podobał mi się podział na 2 frakcje, zobaczenie akcji z innej perspektywy konfliktu. I te cutscenki - bardzo miodne. 

3. Halo 3

4. Halo 4

5.  Halo 3 Odst - nuda! Brzydki, pusty świat, po każdej misji łażenie w nocy ileś km, aby rozpocząć kolejną. 

6. Halo CE - jw, tragiczny świat, okropnie zaprojektowane niekończące się poziomy wyglądające identycznie. 

 

A największy problem z tymi wszystkimi grami miałem taki, że TONY pocisków trzeba władować w przeciwników. I dopiero od Halo 3 to zmienili.  Gram na normalnym poziomie. 

 

Wracają do MP to wczoraj taki poirytowanym bratobójczym ogniem zacząłem wyzywać na chacie, ale cholera wszystko jest cenzurowane, nawet słowo "stupid" nie przechodzi. :E 

 

 

 

:E 

 

Zmiany nadchodzą:
 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jaycob napisał:

Widzę, że marketing i przygotowania do wielkiej premiery idą pełną parą. Świetne te zajawki!  Oby gra okazała się równie na wysokim poziomie. . 

Materiały live action są od trzeciej części Halo nieodłącznym elementem kampanii reklamowej każdej kolejnej odsłony tej serii. Zawsze stały na wysokim poziomie i ogląda się je z przyjemnością.

8 godzin temu, Jaycob napisał:

Jak do tej pory to mi się "czwórka" podoba, jest bardzo "filmowa". Widać też duży przeskok graficzny. Super, że są nowi przeciwnicy i nowe bronie. Szkoda, że dopiero od tej części dodali pełną polska lokalizację, aczkolwiek wolę angielski dubbing.

Ciężko tego nie zauważyć i aż trudno uwierzyć, że Halo 3 i Halo 4 to produkcje, które powstawały z myślą o X360. Przeskok jakościowy między tymi częściami pod względem oprawy jest naprawdę imponujący. 343 Industries odwaliło tutaj kawał dobrej roboty jeśli chodzi o aspekt techniczny. No i ta wspomniana filmowość to też pokłosie nowego developera, coś innego niż to, co do tej pory serwowało Bungie (choć trzeba przyznać, że te zmiany nie wszystkim się spodobały).

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało już tylko 9 dni do premiery. Mam nadzieję że dla odmiany Halo Infinite będzie miłym zaskoczeniem i kampania singlowa zapewni sporo dobrej zabawy czego życzę wszystkim 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany? MP się nie podoba?

 

Recenzje od 6:
 

Ponczo jak w SW. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Materiały live action są od trzeciej części Halo nieodłącznym elementem kampanii reklamowej każdej kolejnej odsłony tej serii. Zawsze stały na wysokim poziomie i ogląda się je z przyjemnością.

 

Trzeba przyznać że robi to klimat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema : )

No jestem mile zaskoczony, bo gigaszajsowatym Vanguard i BF które wiadomo, jak badziewne jest...

przypominają mi się lata Unreal Tournament : )

I teraz - dokupiłem sobie 3200 tych kredytów (niech żyje Brazylijski Store).

Chcę kupić chyba tą Przepustkę Premium i tam jest ta opcja za 2800... to się opyla? Będę mógł miażdżyć wtedy? To jest takie pay to win? : )

Nic mi nie mówi 95% tego, co tam jest opisane - że jakieś takie słownictwo, które nie kumam - czy ja będę miał gnata lepszego, czy kolorki inne, które opcje z kolorków będę mógł mieć odblokowane - chaos straszny.

Co polecacie kupić? Czy wtopiłem i bez sensu : )

EDIT:

Acha! Rozumiem, że co nabiję na PC, to mam też na X? Czy na Xklocku idzie grać myszką i klawą i sensownie się gra? (docelowo chcę chyba zrezygnować z grania na PC i tylko X, ale granie w FPSy padem to jest jakaś porażka totalna).

Edytowane przez Sponsi
bo mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Sponsi napisał:

Chcę kupić chyba tą Przepustkę Premium i tam jest ta opcja za 2800... to się opyla? Będę mógł miażdżyć wtedy? To jest takie pay to win? : )

Tak, już jedziesz na mistrzostwa świata walcząc o 50 000$.

 

Nie no żart, za te kredyty możesz kupić sobie przepustkę bitewną, pancerze itd, ale to tylko i wyłącznie zmiany KOSMETYCZNE. ;) 

22 minuty temu, Sponsi napisał:

Acha! Rozumiem, że co nabiję na PC, to mam też na X?

Tak, konto na Steam czy to Xbox Game Pass to te same konto z Xboxa - ten sam gametag (czy jak tam to się nazywa). Logowanie na Steam także przez konto MS jest. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram via Xapp ten na Win10 normalnie.

Ale to słabo, że tylko kosmetykę się kupuje ; ) ale no dobra, heheh biere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Sponsi napisał:

 

Acha! Rozumiem, że co nabiję na PC, to mam też na X? Czy na Xklocku idzie grać myszką i klawą i sensownie się gra? (docelowo chcę chyba zrezygnować z grania na PC i tylko X, ale granie w FPSy padem to jest jakaś porażka totalna).

Tak. Na XBOX SERIES X można grać za pomocą M+K w Halo Infinite podobnie jak na PC

 

31 minut temu, Sponsi napisał:

Siema : )

No jestem mile zaskoczony, bo gigaszajsowatym Vanguard i BF które wiadomo, jak badziewne jest...

przypominają mi się lata Unreal Tournament : )

 

Nie tylko Tobie już kilka osób pisało tutaj coś podobnego ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania padem. Ja gram i o ile nie trafisz na "myszkowców" to gra się bardzo przyjemnie.  Na PC jest wybór gry rankingowej Solo/Duo, same kontrolery* lub m+k i także crossplay. Nie wiem czy jest to samo na X.  Scena pro gra także na padach także nie wiem czy to taka porażka.;)  Oryginalne ta gra jak i poprzednie części były przecież zrobione z myślą pod kontrolery tylko. Ciekawe co na to weterani Halo. :Up_to_s:  

*chociaż nie wiem czy jest to weryfikowane, a raczej nie, bo mam wątpliwości czy ktoś nie wykorzystuje tej przewagi, że na PC między kontrolerem, a m+k możesz się przełączyć w sekundę. :E 

Z drugiej strony to ja cienki jestem, także każdy ruchu jaki nie potrafię zrobić zwalam na "oo, pewnie gra na m+k, za szybko się obraca i reaguje". :E 

53 minuty temu, Sponsi napisał:

Co polecacie kupić? Czy wtopiłem i bez sensu : )

Trochę tak i nie. Jak gra się spodoba to nie wtopiłeś. Pancerze premium są kosmicznie ładne! :cool:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jaycob napisał:

Co do grania padem. Ja gram i o ile nie trafisz na "myszkowców" to gra się bardzo przyjemnie.  Na PC jest wybór gry rankingowej Solo/Duo, same kontrolery* lub m+k i także crossplay. Nie wiem czy jest to samo na X.  Scena pro gra także na padach także nie wiem czy to taka porażka.;)  Oryginalne ta gra jak i poprzednie części były przecież zrobione z myślą pod kontrolery tylko. Ciekawe co na to weterani Halo. :Up_to_s:  

*chociaż nie wiem czy jest to weryfikowane, a raczej nie, bo mam wątpliwości czy ktoś nie wykorzystuje tej przewagi, że na PC między kontrolerem, a m+k możesz się przełączyć w sekundę. :E 

Druga kolumna w Xboxowym Windowsie i można wybrać nawet czy chcesz grać z innymi platformami  np. graczami z PC https://imgupload.pl/zdjecie/Pe6jY

Wybór między M+K a graniem na padzie jest taki sam jak w wersji PC ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sponsi napisał:

 

No jestem mile zaskoczony, bo gigaszajsowatym Vanguard i BF które wiadomo, jak badziewne jest...

przypominają mi się lata Unreal Tournament : )

 

Pierwsze wrażenia z multiplayer Halo Infinte. Bawiłem się lepiej niż przy BF2042 i Vanguard! https://planetagracza.pl/halo-infinte-pierwsze-wrazenia-multiplayer/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...