Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Chodzi o przechodzenie kampanii w trybie kooperacji. Co-op w Halo to jedna z charakterystycznych rzeczy dla tej serii.

I tym bardziej to jest dziwne że co-opa nie będzie na premierę a dopiero w maju, tak bym sobie przeszedł z kolegą. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, i dla mnie skąpią tu na serwerach aby co-op był od dnia premiery.

Ciężko mi uwierzyć że cała kampania zrobiona, a teraz nagle im się "przypomniało" że co-op i trzeba dostosować.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, afrikan napisał:

Cieszę się że nie jestem sam 😅 Ogólnie tryb dobry do szybszego nabijania wyzwań a tak to szału nie ma.

Ja to się czasami zastanawiam jak to jest że widzę przed sobą typa i ma takie kocie ruchy że w sekundę już jest za mną i mnie zabija 😁Jak zawsze byłem dobry w gry FPS sieciowe,tak w Halo czasami mi ciężko idzie,ale ogólnie ciężko mi się przyzwyczaić do tak długiego ttk...

U mnie to samo. Grałem w BF3 i 4 na PS3 i całkiem dobrze sobie radziłem (jak na konsolowe standardy), miałem KDR powyżej 2 jak dobrze pamiętam. Tutaj dostaje niezłe baty. Jak mam 2 to jakieś święto chyba. :E   Wywalam cały mag w gościa, ten się odwraca i mnie zabija w sekundę. :E Nie wiem czym jest to spowodowane. Podobno AA jest znacznie słabszy i zepsuty niż w poprzednich częściach.  Czy to może ten crossplay mkb vs pad? 

Poza tym, że już mi się nie chce grać. Raz , ze jestem cienki :E, a dwa to stanowczo za mało zawartości!  Za mało map, za mało trybów, gdzie są statystyki, gdzie są serwery? Wyzwania polegające na wygrywaniu w danym trybie są idiotyczne. Wczoraj na 10 gier ani razu nie wypadł mi tryb w którym miałem je ukończyć.  4x podrząd grałem Twierdzę, czemu jestem zmuszany do grania na mapkach i trybach których nienawidzę. 

14 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Chodzi o przechodzenie kampanii w trybie kooperacji. Co-op w Halo to jedna z charakterystycznych rzeczy dla tej serii.

Lokalnie? Gram cała kolekcję MCC, została mi 4 i nie widziałem opcji. 

Beznadzieja, że dopiero w maju ma być. Kto w to będzie grał wtedy jak już dawno o grze się zapomni. :E Szczególnie, że gra jest w XGP za "darmoszkę".  

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Jaycob napisał:

U mnie to samo. Grałem w BF3 i 4 na PS3 i całkiem dobrze sobie radziłem (jak na konsolowe standardy), miałem KDR powyżej 2 jak dobrze pamiętam. Tutaj dostaje niezłe baty. Jak mam 2 to jakieś święto chyba. :E   Wywalam cały mag w gościa, ten się odwraca i mnie zabija w sekundę. :E Nie wiem czym jest to spowodowane. Podobno AA jest znacznie słabszy i zepsuty niż w poprzednich częściach.  Czy to może ten crossplay mkb vs pad? 

Poza tym, że już mi się nie chce grać. Raz , ze jestem cienki :E, a dwa to stanowczo za mało zawartości!  Za mało map, za mało trybów, gdzie są statystyki, gdzie są serwery? Wyzwania polegające na wygrywaniu w danym trybie są idiotyczne. Wczoraj na 10 gier ani razu nie wypadł mi tryb w którym miałem je ukończyć.  4x podrząd grałem Twierdzę, czemu jestem zmuszany do grania na mapkach i trybach których nienawidzę. 

Ja też tysiace godzin przegrane we wszystkie BF,Cody, counter strike czy inne strzelanki to nie chwaląc się zawsze byłem bardzo dobry.A tutaj  muszę się dobrze napiąć żeby mieć kdr 1.00 😅

No nic zbyt dużo czasu by trzeba było poświęcić żeby nauczyć się w to dobrze grać 😉A ja mam jeszcze tyle gier do ogrania i nie wspominając już o kupce wstydu, którą ostatnio nadrabiam 🙂

Ja na razie odpuszczam i czekam na kampanię,ale dla fanów to na pewno będzie dobra część jeśli chodzi o multi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Jaycob napisał:

Lokalnie? Gram cała kolekcję MCC, została mi 4 i nie widziałem opcji.

Online, ale split-screen też chyba był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.11.2021 o 22:40, afrikan napisał:

Super jak na razie 👍

Jak od multi Halo 5 się odbiłem bo jakoś ciężko mi się strzelało.Tak tutaj gra wydaje się bardziej przystępna i ogólnie jakoś lepiej się gra 😉Przepustka premium już zakupiona i w weekend będzie grane 🙂

Kolejna dobra gra od Microsoftu w tym roku 👍 

Z tego co widzę ludzie są zadowoleni z tego jak wygląda i działa Halo Infinite na XBOX SERIES X 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, azgan napisał:

Z tego co widzę ludzie są zadowoleni z tego jak wygląda i działa Halo Infinite na XBOX SERIES X 

Gra jest dobra i dalej się tego trzymam,ale multi na dłuższą metę nie w moim stylu 😉

Mam nadzieję że kampania będzie trzymała poziom 4 i 5 bo tam tempo akcji było dobre 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, afrikan napisał:

A tutaj  muszę się dobrze napiąć żeby mieć kdr 1.00

Ja w sumie nie. KDR 1.1 mam bardzo często, rzadko kiedy spada mi poniżej tego. Zależy też z jakim serwerem się połączę i jakie opóźnienia są.  Czasami wypruwam cały mag, typ się odwraca i mnie zabija. :E   Na Reddit jest tutek jak ustawić region:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś polski discord hejlo czy coś? Chciałbym do jakiegoś teamu dołączyć czy coś żeby nie grać z randomami. Narazie diament, może wbije Onyx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, T.m.p1 napisał:

Jest jakiś polski discord hejlo czy coś? Chciałbym do jakiegoś teamu dołączyć czy coś żeby nie grać z randomami. Narazie diament, może wbije Onyx.

Wbiłeś Diament? Gratki? Mi ostatnio nawet spadek z platyny, kilka przegranych meczy, bo ludzie wychodzą z gry albo im się zawiesza, 3vs4 to już praktycznie przegrana. Mam 44% wygranych to chyba nie tragedia. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Wbiłeś Diament? Gratki? Mi ostatnio nawet spadek z platyny, kilka przegranych meczy, bo ludzie wychodzą z gry albo im się zawiesza, 3vs4 to już praktycznie przegrana. Mam 44% wygranych to chyba nie tragedia. :E 

Wbiłem, wbiłem, dzięki. Szczerze to nie było jakoś bardzo trudno. Ale dopiero od platyny 4 - 5 poczułem, że nauczyłem się poprawnie strzelać, chyba po prostu pamięć mięśniowa po tych 20-30 godzinach siadła jak należy i celność mocno wzrosła. Nie przejmuj się tym, że ludzie wychodzą albo ich wywala, z tego co się orientowałem system ratingowy mocno kładzie nacisk na indywidualny performacne. Wiem jak to działa na "morale" ale jeśli Ty sam trzymasz fason to jest okej i gra to doceni, dlatego nie warto odpuszczać. Mogło mi się zdawać ale raz albo dwa rating mi urósł mimo tego, że mecz był w dupę. 

Swoje dane z meczy możesz śledzić tutaj: 

https://halotracker.com/

Jeśli Cię nie znajduje a masz grę na Steam to podlinkuj Xbox'a do Steam'a. Po parunastu minutach baza powinna zaciągnąć sobie Twoje dane. ;) Przydatna sprawa bo widać co jest do poprawy i na jakim elemencie gameplayu najlepiej się skupić. 

Polecam też wbudowaną strzelnicę. Zawsze odpalam na rozgrzewkę, jak łapa boli od napięcia mięśni przy ciągłym celowaniu i trackowaniu przeciwnika to wiem, że mogę iść na rankeda. :E 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie miałem wklejać link do strony, podpiąłem sobie. Statystyki trochę z opóźnieniem, ale fajnie wszystko widać.  Takie coś to powinno być w profilu w grze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Właśnie miałem wklejać link do strony, podpiąłem sobie. Statystyki trochę z opóźnieniem, ale fajnie wszystko widać.  Takie coś to powinno być w profilu w grze. 

Myślę, że dodadzą. Koniec końców dalej jest to beta. 

Co by nie mówić bardziej dopracowana niż 3/4 "ukończonych" tytułów za 300 zeta. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy od 8 będzie reset, skoro to beta.  Mi się wydaje, że po prostu nie, beta w tym przypadku oznacza "nie mieliśmy więcej czasu to nazwijmy to betą".;)  Zawartość jest dość uboga. Nie mogę się doczekać na playlisty. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Resetu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę grać więcej Twierdz. To jest tak prosty tryb do ogarnięcia, a zamiast trzymać się 2 punktów, bronić ich to gracze i tak zaraz biegną do następnego i tak w kółko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Nie chcę grać więcej Twierdz. To jest tak prosty tryb do ogarnięcia, a zamiast trzymać się 2 punktów, bronić ich to gracze i tak zaraz biegną do następnego i tak w kółko. 

Bo rotacja jest ważna. 

Przykładowo:

A i B jest nasze. Widzimy, że B zaczyna być przejmowane przez przeciwnika. Jeden z naszych z miejsca rotuje na C tak aby zachować przewagę kontroli mapy. Do tego warto zadbać o to aby reszta broniąca punktu B ściągnęła na siebie potencjalnego obrońcę z C. Wtedy rotujący ma 100% gwarancji przejęcia. Mamy 2 pola i do tego szanse eliminacji wrogiej drużyny w walce bo po przejęciu C nasz gracz zachodzi im plecy i robi się krzyżówka (nie zawsze, zależy od mapy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no widoczki to nawet fajne są 🙂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posrało ten matchmaking? Gram dwa mecze, w obu jestem pierwszy, mam najwięcej przejęć - ranga stoi w miejscu. Przegrywam jeden, gram średnio - uwala mi pół paska z diamentu i wsadza w Platynę 6. WTF?

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba coś się rozpieprzyło bo właśnie skończyłem Slayera ze statami 20:10 z wygraną i mi ujebało rating. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że marketing i przygotowania do wielkiej premiery idą pełną parą. Świetne te zajawki!  Oby gra okazała się równie na wysokim poziomie. .  

Gram w "czwórkę" i dopiero teraz się dowiedziałem czym jest tytułowe "Infinite".  Sporo by mi z lore ubyło gdybym nie poznał tych części. 

Jaki jest Wasz ranking Halo? 

12 godzin temu, T.m.p1 napisał:

Posrało ten matchmaking? Gram dwa mecze, w obu jestem pierwszy, mam najwięcej przejęć - ranga stoi w miejscu. Przegrywam jeden, gram średnio - uwala mi pół paska z diamentu i wsadza w Platynę 6. WTF?

Może im dalej tym bardziej ucina? :E Ja miałem kilka pod rząd bardzo słabych meczy, wszystkie przegrane, a nawet na milimetr się nie zmniejszyło. 🤷‍♂️

Co mnie irytuje? Przyjacielski ogień, ile razy ktoś z mojej drużyny strzelał mi w plecy, albo rzucają tymi granatami nawet nie patrząc czy ktoś tam jest czy nie. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Widzę, że marketing i przygotowania do wielkiej premiery idą pełną parą. Świetne te zajawki!  Oby gra okazała się równie na wysokim poziomie. .  

Jak fabuła będzie na poziomie 3 i 4 to będzie dobrze 😉

9 godzin temu, Jaycob napisał:

Gram w "czwórkę" i dopiero teraz się dowiedziałem czym jest tytułowe "Infinite".  Sporo by mi z lore ubyło gdybym nie poznał tych części. 

Dokładnie 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi