Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, azgan napisał:

Kolejna gra Microsoftu gdzie trzeba coś zaznaczać i pobierać z poziomu gry. Czy tylko ja uważam że to kiepskie rozwiązanie i mało wygodne ??

@azgan Ten HD pack był domyślnie zaznaczony ? ? Bo nie wiem czy miałem to odhaczone.

Edytowane przez afrikan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Kolejna gra Microsoftu gdzie trzeba coś zaznaczać i pobierać z poziomu gry. Czy tylko ja uważam że to kiepskie rozwiązanie i mało wygodne ??

Daj alt+f4 i będzie pobierać z poziomu apki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 mb/s leci to nawet nie jest najgorzej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się pobrało, potem w zarządzaniu grą musiałem odznaczyć tę kampanię i znowu się pobiera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 fps

 

Zrzut-ekranu-31.png

?

 Te same miejsce bardziej w lewo 130 fps:

Zrzut-ekranu-32.png

 

Spoko. :E 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to doom BFG :szczerbaty:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. :E  Nie widzę tej opcji. 

Stutter jest momentami drastyczny! 

Ale reszta? So far soooo goood!

 

Kampania jeszcze bardziej dynamiczna od MP, bo można praktycznie w nieskończoność używać linki, a ta sprawdza się tutaj fantastycznie! Świetne urozmaicenie gamaplyu  względem poprzednich odsłon.  Gunplay jest bardzo miodny, wszystkie triki z multi przekładam na singiel, także wparowałem bez problemu. 

 

Zrzut-ekranu-34.png

 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz opcję "minimalna liczba klatek na sekundę" ustawioną inaczej niż odblokowana to jest dynamiczna rozdziałka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Sprawdź jeszcze w MS Store instalacje. Instalują się domyślnie na partycji systemowej w folderze WindowsApps, ale nic nie możesz z tym zrobić. Dane są szyfrowane. 

Jak nie zadziała to co wyżej to pozostało odinstalowanie i ponowna instalacja. 

Działa dzięki. Pewnie mały trick MS dla ludzi z podpięta kartą a nuż kliknął i kupią zamiast kombinować. 

O matko 24 GB to sobie może o pierwszej zagram jak się będzie pobierało jak to pierwsze 61 giga a może nawet jutro xD  

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lamparcicho to mam wył.

 

Otwarta przestrzeń to jest jakiś dramat, tylko się pojawiłem w Halo Zeta i momentami nie trzyma 60 fps. ?

 

Opłacało się kupić nowe GPU.

 

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex z DF polecał to włączyć inaczej będą takie cuda wianki niestety ;) 

Także jak masz ochotę to potestuj, może nie będzie tragedii w jakości obrazu :) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, lamparcicho napisał:

Alex z DF polecał to włączyć inaczej będą takie cuda wianki niestety ;) 

Także jak masz ochotę to potestuj, może nie będzie tragedii w jakości obrazu :) 

Chyba jest trochę lepiej. Ustawiłem min. na 60 fps. 

 

Hymm farkrajowe misje poboczne, otwarty świat, nie jestem przekonany póki co. Trochę wybijają z rytmu.  Porobię kilka, może za trybią.;) 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie się gra, pograłem trochę, gram na wysokich-ultra z renderowaniem 130% i początkowo miałem spadki ale zmieniłem z textur ultra na wysokie i jest duuuużo lepiej, w ogóle jak jest pasek wykorzystania vram to lepiej nie wjeżdżać na żółte pole, u mnie pod korek jak było czyli jakieś 7.8GB to spadki były, teraz mam wykorzystanie 6.4GB i jest bardzo dobrze.

Zresztą nawet pisze na tym pasku że idealne przy 6.26GB

932b7321eae44939.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam pod korek. :E  Tekstury Ultra najwięcej zżerają. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram ... ale rozumiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje tych ustawień Alexa z DF:

9IdiglR.png

Edit: Jakość geometrii także dużo vram. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic pograłem 2 godzinki i jak na razie ok,ale dupy mi nie urwało ?W sensie to jest po prostu kolejne Halo i to już 7 część którą ogrywam w tym roku ?

Gorzej zaczęło się robić jak doleciałem na Halo Zeta i zaczął się Far Cry i to dosłownie ?Odbijanie posterunków po czym odblokowuje się jeszcze więcej aktywności, niszczenie wież radiowych,zabijanie specjalnych celów, odbijanie zakładników itd.Ciekawe czy polowanie też będzie ? ?

Zrobiłem parę misji i wyłączyłem na razie bo po tegorocznym Far Cry już trochę miałem dość.

Ale oczywiście jutro będę grał dalej i zobaczymy jak to dalej będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak było w poprzednich częściach bo już dawno w nie grałem, ale "feeling" broni i strzałów jest w tej grze bardzo słaby.
Mam wrażenie jak bym z pukawki na kapiszony strzelał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, taki trochę Halo Cry. :E   Open-world nie jest brzydki, ale też nie jest jakiś specjalnie ładny. IMO nie tłumaczy to słabej optymalizacji, pewnie to poprawią.  Ustawiłem tak jak Alex i lepiej mi to chodzi. 

 

10 minut temu, Althais napisał:

Nie pamiętam jak było w poprzednich częściach bo już dawno w nie grałem, ale "feeling" broni i strzałów jest w tej grze bardzo słaby.
Mam wrażenie jak bym z pukawki na kapiszony strzelał.

Mi się wydaje, że jednak lepszy, świetny dźwięk headshotów. 

 

Walka zdecydowanie najlepsza z serii. SI także lepiej i szybciej reaguje.  Nawet na normlanym poziomie nie jest już tak łatwo.  Linka jest genialna!

25 minut temu, afrikan napisał:

W sensie to jest po prostu kolejne Halo i to już 7 część którą ogrywam w tym roku

Ja wszystkie (poza 5) ogarnąłem w ciągu msc, do tego multi. 

halo-halo-everywhere.jpg

:E

 

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaycob napisał:

Zgadza się, taki trochę Halo Cry. :E   Open-world nie jest brzydki, ale też nie jest jakiś specjalnie ładny. IMO nie tłumaczy to słabej optymalizacji, pewnie to poprawią.  Ustawiłem tak jak Alex i lepiej mi to chodzi. 

 

Mi się wydaje, żę jednak lepszy, świetny dźwięk headshotów. 

Ja wszystkie (poza 5) ogarnąłem w ciągu msc, do tego multi. 

halo-halo-everywhere.jpg

:E

 

Ja kolekcję z wyłączeniem 3 części i odst,do tego jeszcze Halo 5 i Halo Wars w 2 tygodnie ogarnąłem ?

Niby nie trzeba robić tych dodatkowych aktywności,ale żeby dotrzeć do misji głównej musisz ganiać po tym otwartym świecie.A jak już jesteś na miejscu to misja się aktywuję,wszędzie respi się pełno wrogów i jest rozwałka.Przez to właśnie trochę cierpi na tym tempo akcji i jakiś fajniejszych skryptów też nie ma.Tylko wpadasz do bazy czyscisz z wrogów i szukasz znajdziek.W porównaniu do 4 czy 5 to jest trochę krok wstecz z prowadzeniem akcji.Taki właśnie Halo Cry ? 

Jeśli chodzi o stronę techniczną gry na xsx to jest dobrze.Chociaż to wszystko zalatuje starą generacją niestety...

Edytowane przez afrikan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyższych poziomach myślę, że chyba trzeba robić, bo dostajesz dodatkowe punkty, które możesz wykorzystać np. do mocniejszego pancerza.  Na razie nie wyobrażam sobie grania na wyższym poziomie niż normalny, nie jest tak łatwo.  Spoko, że checkpointy są dobrze rozmieszczone i wczytuje się bardzo szybko. 

 Co do otwartego świata to się nie wypowiem. Zrobiłem dopiero 2 misje i nawet mi się spodobała ta piaskownica.  Jest zabawa! 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...