Skocz do zawartości
azgan

Halo Infinite - PC oraz XBOX wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, hennepin napisał:

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

Pograłem wczoraj chwilę i mnie również nie zachwyciło. Jak dla mnie to też jest średniak i również liczyłem na coś więcej. Lepiej bawiłem się ogrywając fabułę w Destiny 2 szczególnie dodatek Forsaken (jest za darmo w XBOX GAME PASS).

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie póki co 10/10. Jestem fanem Halo od pierwszej części i dostałem dokładnie to czego chciałem. Po prostu to jest gra dla fanów, bo faktycznie jak ktoś nie jest z serią od 20 lat, to w tej grze zobaczy tylko średni retro shooter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś jeszcze pogram ale dla mnie to właśnie też ultra średniak, dobrze że dali Serious Sama 4 to sobie go wieczorem obadam.

Właściwie to nie wiem po co w ogóle była ta batalia że główny boss wygląda kiepsko skoro oni go trochę poprawili a oprawa jest taka se, no ale dali za 4zł zagrać to nie będę się czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, bbandi napisał:

Ja dziś jeszcze pogram ale dla mnie to właśnie też ultra średniak, dobrze że dali Serious Sama 4 to sobie go wieczorem obadam.

To dopiero będziesz zgrzytać zębami :E Przeszedłem trzy rozdziały w ss4 a I tak się zmuszałem. Więcej nie dam rady, gra jest strasznie kaszaniasta i ma grafikę jak crossgen PS3/PS4. 

Od halo niestety dużo osób się odbija, dla mnie klimat, fabuła, skillowe walki i muzyka stanowią o sile marki. Póki co infinite to pierwsze tak dobre halo od trzeciej części. No i oczywiście multi jest genialne. Wg mnie najlepszy shooter od lat. Grafika jest ok, ale halo nigdy nie było pod tym względem przełomowe. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W halo jeszcze nie wyszedłem na zewnątrz więc się okaże czy mnie chwyci bo początek to takie bieganie po prostokątach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, bbandi napisał:

W halo jeszcze nie wyszedłem na zewnątrz więc się okaże czy mnie chwyci bo początek to takie bieganie po prostokątach. 

Na zewnątrz wciąż jest dosyć "oszczędnie", więc jeśli szukasz fajerwerków, to możesz być zawiedziony. A biegania będzie jeszcze więcej. Chyba po prostu ta gra nie trafia w Twój gust. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, hennepin napisał:

Szczerze to średniak, liczyłem na coś więcej, zero zachwytu, jest wiele gier z taka formułą, które to o wiele lepiej robią, ot zwykły średniak, może 10 lat temu gierka błyałby atrakcyjna a tak to meh, wszystko jest do bólu przeciętne. Oczywiście AleX same 10 wystawił, dla mnie to gra na 6 w porywach do 7.

Daj przykłady tych gier, bo z tego co widzę to na rynku nie ma żadnej. Ciekawych FPSów ostatnio wychodzi bardzo mało, tym bardziej z kosmicznym settingiem. 

51 minut temu, henryk nowak napisał:

A biegania będzie jeszcze więcej.

Zgadza się, ale jest linka i sprawniej można dotrzeć do celów. Ponadto są pojazdy praktycznie wszędzie. Można dorwać Ducha i szybko się przemieszczać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to nie potrzebnie poszli w ten otwarty świat.Bo taką formułą i tak już Ubisoft nas zasypuję i w sumie oni mają już to bardzo dobrze dopracowane.Jak by zrobili liniową i dobrze oskryptowaną kampanię to by lepiej wyszło moim zdaniem.

A tak to właśnie wyszedł trochę taki średniak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Czemu ktokolwiek w jakikolwiek sposób zwraca u wage na to co on wystawia? :) Pytam całkiem serio. 

Też jest to dla mnie zagadką.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie Halo takie sobie, wprawdzie grałem nie długo, bo dopiero co wylazłem i jestem na "otwartym" świecie i mam przejąć jakieś posterunki, ale już odczuwam, że ruch myszką i nagle drop z 70-80 na 50+, ale jak zatrzymam myszką na tym "obrazie" to normalnie fps leci do góry i trzyma w miarę rozsądny pułap, ale są okolice gdzie ruch myszką i fps leci na ryj, że tak to opiszę.

No nic muszę dłużej pograć na powietrzu, mam detale średnio-high- blur i ostrość wyłączone, ultra jedynie filtrowanie, natywne 1080p, górna granica fps 144 dolna 30fps, więc nie powinno zmieniać rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak poradziliście sobie z Bassus'em? Zginąłem chyba z 10x. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po Ghostrunner to ta linka z hakiem w Halo taj jakby mucha z zupy się chciała wydostać 🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, ODIN85-280 napisał:

Na normalu grasz? Recki pisały że nawet na nim jest trudno.

Tak, na 2 hity mnie brał, a walka jest w bardzo ciasnym pomieszczeniu. Skubaniec także szybki jest jak na swoją masę. :E 

2 godziny temu, afrikan napisał:

Jak dla mnie to nie potrzebnie poszli w ten otwarty świat.Bo taką formułą i tak już Ubisoft nas zasypuję i w sumie oni mają już to bardzo dobrze dopracowane.Jak by zrobili liniową i dobrze oskryptowaną kampanię to by lepiej wyszło moim zdaniem.

A tak to właśnie wyszedł trochę taki średniak.

Ale marudzisz na ten open-world. :P Mi się tam podoba, po raz pierwszy z serii jest możliwość zwiedzenia Pierścienia w swobodnym, dowolnym kierunku. Poruszanie się linką także daje frajdę przy wspinaczkach, nie ma ograniczeń co do wysokości.  Poza tym możesz lecieć bezpośrednio do głównego punktu kampanii całkowicie olewając aktywności poboczne.;) 

Zrzut-ekranu-42.png

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o tym bosie na początku gry? też mnie brał na 2 strzały ale uciekałem po wąskich korytarzach i linką na schody i na dół i w końcu się udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to już 3ci mój boss, najtrudniejszy do tej pory. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Tak, na 2 hity mnie brał, a walka jest w bardzo ciasnym pomieszczeniu. Skubaniec także szybki jest jak na swoją masę. :E 

Ale marudzisz na ten open-world. :P Mi się tam podoba, po raz pierwszy z serii jest możliwość zwiedzenia Pierścienia w swobodnym, dowolnym kierunku. Poruszanie się linką także daje frajdę przy spinaczkach, nie ma ograniczeń co do wysokości.  Poza tym możesz lecieć bezpośrednio do głównego punktu kampanii całkowicie olewając aktywności poboczne.;) 

Zrzut-ekranu-42.png

Trochę marudzę bo pojechali mocno wykorzystaną formułą w ostatnim czasie 😉

A takich linowych gierek z dobrą akcja brakuje.Dobrym przykładem jest Guardians Of The Galaxy i jaki sukces gierka osiągnęła 👍

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, slafec napisał:

https://www.thegameawards.com/brackets/players-voice

Halo Infinite zagnało pierwszą nagrodę. Głosowanie zostało przeprowadzone przed premierą gry :E

MP ocenili. :E  A ten jest miodny, ale nie dokończony, brakuje podst. funkcji. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My straży użytkownicy multi pc nie jaramy się byle konsolowym xbox multi na padzie :finger:
Stąd oceny xbox 10/10 lub 9/10.

4 minuty temu, Jaycob napisał:

MP ocenili. :E 

Niestety tak :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wywaliłem z dysku jak już wsiadłem do pierwszego pojazdu kołowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może po prostu nie umie jeździć. Trzeba się przyzwyczaić do sterowania, to nie FORZA. :E  Ciesz się, że to nie jak w CE. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale sam sposób sterowania pojazdami jest w halo taki sam od 20 lat. Pamiętam, że grając w pierwsze halo rozbijałem się jak Kubica, ale teraz jestem już przyzwyczajony. Jak dla mnie model jazdy jest bardzo dobry. Jednocześnie nie dziwię się wszystkim, którzy nie ogarniają sterowania dwoma gałkami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, z początku może się to wydawać bardzo dziwne, ale można się przyzwyczaić. Miałem na myśli pierwsze Halo, gdzie o byle kamyczek pojazdy się wywracały, szczególnie frustrowała mnie misja z jazdą na czas.  W kolejnych częściach "fizykę" lepiej dopracowali. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E.w Ghost/Duch to najłatwiejsza maszyna do sterowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi