Forum PCLab.pl: Jaka opaska do 300zł (GARETT FIT 15) - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jaka opaska do 300zł (GARETT FIT 15) Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Michał115 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Listopad 2018 - 17:41

Cześć
Chciałbym kupić sobie opaskę sportową za ok. 200 max 300zł.
Wstępnie mam na oku GARETT FIT 15

Najbardziej zależy mi na pomiarze pulsu (kłopoty z sercem w przeszłości). Ten Garett ma podobno jeszcze pomiar ciśnienia i natlenienia.
Jeśli ktoś ma ten model lub podobny to proszę o info jak działają te pomiary (mam świadomość że nie jest to super precyzyjny pomiar ale czy w ogóle jako tako działa).
Jak często jest aktualizowany pomiar całodobowy i podczas ćwiczeń.

Chciałbym dostawać także powiadomienia z aplikacji telefonu. Tak aby dało się jakąś krótką informację z aplikacji odczytać na opasce.

Używałbym opaski także jako zegarka. Jak sprawdza się godzinę: trzeba poruszać zegarkiem, czy od razu jest godzina jak podniosę rękę.

Proszę o opinię. Co innego w tej cenie?

#2 Użytkownik jest niedostępny   xiri 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Styczeń 2019 - 15:10

Hej, trochę późno ale odpowiadam.

Opaska dość dobrze mirzy puls jak i ciśnienie górne (pomiar różni się max o 5 punktów), natomiast z dolnym ma już problem i mierzy zawsze za nisko, zwykle różnica jest o ok. 10.
Automatyczny pomiar tętna planujesz aplikacją w dowolnych godzinach co wybrany okres czasu.
Na opasce możesz odczytać kto dzwoni do Ciebie, smsa i wiadomości z messengera (ale tylko początek).
Aby odczytać godzinę należy skierować niby zegarek na twarz ale nie zawsze to działa dobrze, ew. można wcisnąć obudowę i włączy się wyświetlacz.

Strona 1 z 1