Skocz do zawartości
Szczurek1992

Mysz bezprzewodowa z stałym zasilaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymarzył mi się ostatnio taki patent, bezprzewodowa mysz laserowa zasilana elektroindukcyjnie z podkładki przewodowej. Czy jest taki bajer :hmm: ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech g703, g903 z ich podkładką Powerplay, lub Razer Mamba Hyperflux. Myszki logitecha mają dodatkowo własny akumulator, więc można korzystać na zwykłej podkładce i ładować podkładką indukcyjną lub kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co wyżej. Jest taki bajer - ale też swoje kosztuje - i tak, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, chciałbym w najbliższym czasie kupić myszkę ze stałym zasilaniem - czy coś się zmieniło w temacie? Najbardziej odpowiada mi Razer Mamba Hyperflux. Szykuje się coś nowego na horyzoncie? Zestaw idzie wyrwać za 800 zł. Wcześniej byłem zadowolonym użytkownikiem Razer DeathAdder Elite, ale szukam czegoś bezprzewodowego, najlepiej z długim czasem pracy na baterii. Alternatywnie myślę też o Razer Basilisk X HyperSpeed (przez BT działa dłużej niż 2.4GHz - nie wiem, jak z samym komfortem użytkowania). Czy cena za Hyperfluxa może jeszcze zejść przed świętami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nie rozumiem ograniczania się do takiego zestawu, myszki od Logitecha Hero na 2 Duracellach trzymają ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ładowania myszki. Chcę kupić g703 lub razer viper. I zastanawiam się jak odbywa się ładowanie w stacji dokujacej. Ładuje się tylko, gdy komputer jest włączony?

Jeśli tak to lipa trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz włączone PowerUSB (dostarczanie napięcia do portu po wyłączeniu) to nie powinno być problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...