Skocz do zawartości
domin1994

Battlefield V-problem

Rekomendowane odpowiedzi

pokaż mi w której aktualizacji naprawił ten błąd?

 

ja tez to mam . od 1703 sa dropy z dupy w bf 1. bf v obecnie dziala ok ale kapke brakuje do idealu. format robiony dziesiatki razy wszytskie stery aktualne itp nowa platforma z370, 8600k gtx 1080 ramy 16gb 3466, system na ssd zasilacz 80+ gold od corsair itp itd

Ostnio rozmawialem na czacie z pomoca Microsoftu i w najblizszym czasie maja to naprawic. wiedza o problemie i probuja to ogarnac wiec Phoenixsule przestac bzdury siac ze juz dawno naprawili bo przez 1,5 roku od 1703 wielkie gowno naprawili i na dodatek sa tego swiadomi ale nie chetnie to przyznaja

 

A dropy w bf 1 wystepuja TYLKO W MULTI. Singiel dziala jak ta lala

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Chciałbym trochę odgrzać kotleta ponieważ postanowiłem pograć w BF5 ale napotkałem problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż zainstalowałem sobie BF5 poprzez Origin i przy próbie uruchomienia pojawia się okienko Battlefield V i ścina mi kompa ale to tak, że nawet przycisk reset nie reaguje i muszę przytrzymać power żeby się wyłączył... Nie pojawia się też żaden błąd ani bluescreen. Po prostu wszystko się freezuje tyle.  Szukałem już chyba wszędzie ale nie znalazłem rozwiązania. Postawiłem na nowo system ponieważ i tak się do tego przybierałem od jakiegoś czasu ale nic to nie dało. Grę mam na dysku HDD ale wydaje mi się, że nie w tym jest problem. Dla pewności kopiuję ją właśnie na SSD. Mam powyłączane wszystkie ficzery typu Origin w grze, windows game bar i ten od Nvidia również. Specyfikacja kompa spełnia minimalne wymagania ale proc i ramy są podkręcone. Znajomy na trochę słabszym procu i radeonie gra bez problemu. Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, DamianPe napisał:

Witam wszystkich!

Chciałbym trochę odgrzać kotleta ponieważ postanowiłem pograć w BF5 ale napotkałem problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż zainstalowałem sobie BF5 poprzez Origin i przy próbie uruchomienia pojawia się okienko Battlefield V i ścina mi kompa ale to tak, że nawet przycisk reset nie reaguje i muszę przytrzymać power żeby się wyłączył... Nie pojawia się też żaden błąd ani bluescreen. Po prostu wszystko się freezuje tyle.  Szukałem już chyba wszędzie ale nie znalazłem rozwiązania. Postawiłem na nowo system ponieważ i tak się do tego przybierałem od jakiegoś czasu ale nic to nie dało. Grę mam na dysku HDD ale wydaje mi się, że nie w tym jest problem. Dla pewności kopiuję ją właśnie na SSD. Mam powyłączane wszystkie ficzery typu Origin w grze, windows game bar i ten od Nvidia również. Specyfikacja kompa spełnia minimalne wymagania ale proc i ramy są podkręcone. Znajomy na trochę słabszym procu i radeonie gra bez problemu. Czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem?

Odkręć proca, odkręć ramy i sprawdź.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, cepa i RAM puść domyślne i sprawdź jak lata gra ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...