Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Phoenix.

Gigabyte Aorus Z370-Gaming 7

Rekomendowane odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Spokój rodziców nie jest teoretyczny tylko rzeczywisty.  Jeśli chcemy teoretyzoeac, to w tej sytuacji bezpieczeństwo dzieci jest teoretyczne, chociaż nie wiem co ma nagrywanie dzieci z 1km do ich bezpieczeństwa. Nie mniej nagrywanie przedszkola bezpośrednio sprzed budynku na pewno wystraszy rodziców.  Na świecie jest pełno creepów i zboków. Większość po prostu się z tym chowa i dlatego ludzie się ich nie boją. 
    • W końcu jakaś gierka warta paczki fajek, za które subskrubuje gejpassa. 
    • Za 35m2 kawalerki (w pełni osobna kuchnia z własnymi oknami) z balkonem i piwnicą płacę 1300zł odstępnego + 597zł opłat do spółdzielni. Blok 4-piętrowy lata 70/80', 1. piętro; Ocieplony, na cichym i spokojnym osiedlu; Okna plastik; Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Podłogi w kuchni na tyle sporo, że bez problemu 2-osobowy materac dmuchany się rozłoży żeby awaryjnie Kogoś przenocować. Mieszkanie odświeżane ~6 lat temu; Balkon również schludny bo przy okazji ocieplania bloków dostał nowe kafelki. Łazienka kafle 60x60 podłoga/ściana, dwie ściany na stelażu + płyty GK celem zamaskowania rur; Mieści pełną pralkę. Materiały standard po całości mieszkania, ale uszanowane, nie zniszczone i na prawdę nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. Część mebli była, ja przytargałem tylko biurko, fotel, stolik tv i kawowy - no i sam tv; + szpargały jak odkurzacz, czajnik itd. Nie zamierzam spędzić na wynajmie reszty życia, ale ogółem podaż na tym osiedlu/części miasteczka jest dość słaba - a po prostu dobrze mi się tu mieszka. No i mam niecałe 2km do pracy a 300-800 metrów do Dino / Biedronki / Żabki + ciut dalej poradnię lekarską / aptekę. A jakieś 10 minut autem do zalewu / zbiornika rekreacyjnego i prawie za rogiem wjazd na A1; Ościenne większe miasta 15-20 min, do Katowic ~35-40min; Jak najdzie ochota na knedlika to do Ostrawy A1 ~1h z hakiem; Jak tylko pojawi się coś w okolicy na sprzedaż w podobnym standardzie (czyt. wprowadzam się i mieszkam) to w hipotekę uderzam. Ale, że rynek jest jaki jest i póki co Właściciele mnie z lokum nie wyrzucają...  
    • A wiadomo o której godzinie pojawi się w GP?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...