Skocz do zawartości
shenlong

Hell Let Loose - Strzelanina w realiach II wojny światowej

Rekomendowane odpowiedzi

You've never played World War 2 the way it was meant to be played... with lumbering tanks dominating the battlefield, crucial supply chains fueling the frontlines, being a cog in the machine of colossal combined arms warfare. Hell Let Loose puts you in the chaos of war, complete with deep player-controlled vehicles, a dynamically evolving frontline, and crucial platoon-focused gameplay that commands the tide of battle. This is a simulation of war... not an arcade arena shooter.

Developed for PC in Unreal Engine 4, on paper, Hell Let Loose is a realistic multiplayer World War Two combined arms first person shooter of open battles of up to 100 players with infantry, tanks, artillery and a shifting front line. At it’s core is a unique resource-based strategic meta-game that is easy to learn, but hard to master.

 

www.hellletloose.com

 

https://www.youtube.com/watch?v=b6FazLWlul4

 

W styczniu 2019 będzie EA na Steam.

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś? Podobno dobre i lepsze niż post scriptum i sam się zastanawiam czy nie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czy kupić bo wygląda ciekawiej od BF5. Trochę więcej realizmu a mniej głupiego biegania.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam post scriptum i hell lat loose i powiem wam że HLL wymiata już dlugo żadna gierka mnie tak nie wciągnęła. BF5 przy tych grach wygląda jak zabawka. Teraz na steam jest za 80 zł. Zdecydowanie polecam.

Edytowane przez SyKeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa pewnie jest. Interesuje mnie czy jest z kim grac. Battalion 44 tez zapowiadal sie stosunkowo niezle, a gra chyba w niego garstka ludzi i to w trybie competitive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa aktualizacja (Road to Carentan) i do tego nowa mapa.

Purple Heart Lane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyszła aktualizacja nr 7, nowa mapa Carentan, nowe dźwięki, animacje i wiele więcej. Gierka jest przednia, zdecydowanie polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad nia, ona chyba w miare stawia na realizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo fajnie. Trochę mi Red Orchestre przypomina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest realizm ale nie przesadny, dlatego tak fajnie się w nią gra. post scriptum jest bardziej hardcorowy, mam obie a gram tylko w hll w post bardzo rzadko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zakupilem ja i mam zamiar obadac dzisiaj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano będzie update poprawiający wydajność i w ten weekend gierke można przetestować za free, także polecam.

Edytowane przez SyKeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, SyKeS napisał:

Jutro rano będzie update poprawiający wydajność i w ten weekend gierke można przetestować za free, także polecam.

Udalo mi sie kupic bardzo tanio, ale widze ze farta mam i pierwszy weekend bede sie zmagac z fala nowych graczy, co do samej rozgrywki jestem zaskoczony i to o dziwo pozytywnie. Calkiem przyjemny balas pomiedzy realizmem, chyba wlasnie to jest "BF" w trybie hardcore na jakiego czekalem.

 

Mam nadzieje ze ten patch cos poprawi - bo te spadki fps sa irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dać cienie na medium i dead body spown na 0.5 na pewno coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę, właśnie instaluje, bo widzę zapowiada się nieźle, w MoH:AA na LANie trochę się grało. :) A gówna Breakpoint nie mam zamiaru testować, chociaż też jest za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moha to tej grze daleko, tam było dynamicznie jak cod/bf, tutaj jest jak arma wolno.

Znowu za free weekend to mozna sprawdzic, ostatnio jak gralem to fps-y to porazka byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszyscy mają ten problem. Optymalizacja leży i kwiczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SyKeS napisał:

Nie, wszyscy mają ten problem. Optymalizacja leży i kwiczy.

Dokładnie - nie polecam tej gry ze względu na optymalizację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2020 o 20:38, SyKeS napisał:

Nie, wszyscy mają ten problem. Optymalizacja leży i kwiczy.

Ogolnie mi po piatkowym patchu gra chodzi calkiem ok, oczywiscie zdazaja sie jakies dropy fps, ale jest duzo lepiej niz kiedy gralem w pierwszy raz w czwartek. 

 

Ogolnie wrazenia po weekendzie(gdzie bylo multum nowych graczy) sa calkiem pozytywne, jezeli tylko mamy team ktory sie komunikuje i ogarnietego dowodce (a mialem takiego w 4 na 5 gier) to nawet przegrana tak nie boli. Sama rozgrywka na plus, czolgi w koncu to czolgi, sa dosc powolne ale maja konkretna sile ognia, bedac piechota nie lata sie na pale jak w ostatnim BF bo strata zycia "kosztuje" nas sporo czasu nazeby wrocic do walki. Z niecierpliwoscia czekam na kolejne patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wymaga lepszego procesora czy raczej karty? Bo mam zestaw i3 4130 + GTX750Ti + 8GB RAM, na najniższych ustawieniach na niektórych mapach 40-50 FPS, na innych tragedia. Nie wiem na ile to wina zestawu, a na ile słabej optymalizacji po aktualizacji. Ale i tak kupiłbym jakiegoś 4-rdzeniowca i5 używanego na Allegro, ew. Xeona z Aliexpressu. Nie chcę nowego zestawu, bo PC używam w zasadzie tylko do pracy - aka pakiet Office. Zresztą ceny kart graficznych obecnie to jakaś katastrofa. Jedynie czasami w weekendy zagram w CS:GO czy teraz spodobało mi się to HLL dzięki free weekendowi, więc nic innego mi nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego i tego, a jeszcze ramu brakuje. 

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...