Skocz do zawartości
shenlong

Hell Let Loose - Strzelanina w realiach II wojny światowej

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, okej. To w sumie ciekawe, że gra na takim kartoflu chodzi na low na większości map w 40-50 FPSach (problem jest np. na nowej Carentan, która wg samych twórców ma "niezrozumiałe problemy" z optymalizacją) i trzeba configu za kilka klocków by na low dalej mieć stabilne 60FPS. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FB wyswietlil mi ta gre jako propozycje,zainteresowala mnie-bo wczesniej nie slyszalem..no i chyba kupie...jak z serwerami,gra w to troche osob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdziesz jakiś serwer no i do tego jest nasz polski. Wejdź na discorda tam masz wszystko opisane plus różnego rodzaju poradniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, SyKeS napisał:

Zawsze znajdziesz jakiś serwer no i do tego jest nasz polski. Wejdź na discorda tam masz wszystko opisane plus różnego rodzaju poradniki. 

Mozesz zapodac link do tego polskiego discorda  i jak sie nazywa ten serwer? Sam ostantio gram 99% na FFUK.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2020 o 00:06, piernik napisał:

chodzi na low na większości map w 40-50 FPSach

Jesli tak dziala na 2 rdzeniach to ja nie wiem dlaczego ktos tu narzeka na optymalizacje  :D Ram chociaz w dwoch kosciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wu70 napisał:

Jesli tak dziala na 2 rdzeniach to ja nie wiem dlaczego ktos tu narzeka na optymalizacje  :D Ram chociaz w dwoch kosciach?

Dwie kości po 4 GB.

Ustawiłem wszystko na low, pobawiłem się też ustawieniami wg poradnika z tego polskiego community HLL.

 

W sumie jak czytam fora zagraniczne i ludzie z zestawami o wiele, wiele lepszymi niż mój kartofel mają problemy z FPSami to wiesz... Tylko w perspektywie u mnie będzie coraz gorzej, a u nich coraz lepiej - bo twórcy gry widać, że pracują nad optymalizacją. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch poprawiający wydajność i powiem wam że u mnie bardzo się polepszyło, polecam sprawdzić.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch na +, szkoda ze wiecej gier w early access nie ma takiego wsparcia i koncza jako wieczne bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaczki moje kochane - gracie coś w HLL czy symulator szeregowego was nie kręci?
Ja w ostatnich grach wkręciłem się bez opamiętania po tym jak mnie oraz znajomych zawiodła wieczna alfa Post Scriptum, które zatrzymało się w rozwoju gdzieś na etapie 2005/6 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jakiś czas temu wyszła z EA. Dostała dwie nowe mapy i nową frakcję. Powiem wam że zagrywam się od kilku dni i jak już się człowiek wdroży to gra daję multum zabawy. W porównaniu do BF V tutaj mamy wojnę o wiele bardziej realistyczną i taktyczną.

Większość osób komunikuję się przez mikrofon, dowódcy wydają rozkazy itp. Gra jest bardzo rozbudowana i ciekawa. Jak dla mnie to czarny koń 2021 roku i jedna z najlepszych gier w WWII. Ktoś z forum tutaj gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają grają, ja już czasu i chęci nie mam, ale po filmikach strasznie mi RO przypomina, to była gierka o czasach WWII, a takie BFy to taka dziecinada, każdy robi co chce, gra jak chce i chce być no.1 . W ogóle nowe BFy są w ogóle nie taktyczne, bo aby trafić na ogarnięty team to marne szanse, przynajmniej tak było, choć sądzę że wiele się nie zmieniło od czasów BF4, gdzie w 3 jeszcze jako tako grało mi się dość przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Strilok napisał:

Gra jakiś czas temu wyszła z EA. Dostała dwie nowe mapy i nową frakcję. Powiem wam że zagrywam się od kilku dni i jak już się człowiek wdroży to gra daję multum zabawy. W porównaniu do BF V tutaj mamy wojnę o wiele bardziej realistyczną i taktyczną.

Większość osób komunikuję się przez mikrofon, dowódcy wydają rozkazy itp. Gra jest bardzo rozbudowana i ciekawa. Jak dla mnie to czarny koń 2021 roku i jedna z najlepszych gier w WWII. Ktoś z forum tutaj gra?

Ja gram ze znajomymi, sam od roku a ich wciagnalem teraz. Im bardziej zgrana druzyna tym lepiej. Glowne staramy sie grac na hll.pl albo na newarc.

Godzinę temu, AndrzejTrg napisał:

Grają grają, ja już czasu i chęci nie mam, ale po filmikach strasznie mi RO przypomina, to była gierka o czasach WWII, a takie BFy to taka dziecinada, każdy robi co chce, gra jak chce i chce być no.1 . W ogóle nowe BFy są w ogóle nie taktyczne, bo aby trafić na ogarnięty team to marne szanse, przynajmniej tak było, choć sądzę że wiele się nie zmieniło od czasów BF4, gdzie w 3 jeszcze jako tako grało mi się dość przyjemnie.

W BF biegasz jak debil od punktu do punktu plus nie liczysz sie ze swoim zyciem, wyglada to nieco jak deathmatch, kto szybciej bedzie zabijac przeciwnikow, zero taktyki bo mapy sa zwyczajnie za male. W HLL taktyka odgrywa kluczowa role - dwie gry dwa rozne targety/podejscie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę trochę temat? Wczoraj Wpadła duża aktualizacja do Hell Let Loose o numerze 11, dodano 2 nowe bronie ( FG42 i Shotgun Winchester 1897) 4 nowe pojazdy (Niemiecki Panzer IV, i transportery opancerzone dla każdej z trzech frakcji które także mogą służyć jako mobilne garnizony)

4 nowe tryby "ofensywa" dla już istniejących map (Carentan, Foy, Hill400 i Purpleheartlane), usprawniono dźwięk, naprawiono masę bugów itp. Polecam sobie odświeżyć gierkę lub po prostu spróbować, na steam jest promocja -25% i gra kosztuje tylko jakieś 107 zł a daje masę frajdy. Do tego jest świetna Polska społeczność i polskie serwery na których zawsze się pomaga nowicjuszą. Gierka ma dobrą optymalizację i można już pograć na ziemniakach typu gtx1050. Także do zobaczenia na polu walki:D

Edytowane przez SyKeS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz te ziemniaki po 1000 zł chodzą, więc to nie są zwykłe ziemniaki:lol2:

 

Fajnie to wygląda, ale pewnie szybko by mi się znudziła. Choć może stestuję te 2h, ale też z drugiej strony stówka to nie majątek.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SyKeS napisał:

usprawniono dźwięk,

Jeszcze bardziej?! Ta gra już miała fenomenalny dźwięk!

Również polecam grę z całego serca, jedyny "wymóg" to mikrofon, ale właśnie dzięki niemu gra przenosi nas na wyższy poziom. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odświeżę temat. Ostatnio podano informację na temat kupna Praw do marki Hell let Loose przez Team 17 za 46 mln funtów. Twórcy obiecali mega wsparcie i coś zaćwierkało o dwójce. Gierka jest kozak, ma świetną społeczność i jeżeli ktoś lubi Multiplayer i klimaty 2WŚ to nie ma lepszej gry. Jest też liga HLL i wojny klanów, Gierka kosztuje teraz 142,99 zł na Steam, można ją też kupić na konsole Xbox series X/S 142,99 zł oraz Playstation 5 169 zł. Można też się załapać na promocję które są dosyć często.

 

Edytowane przez SyKeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SyKeS napisał:

Witam, trochę odświeżę temat. Ostatnio podano informację na temat kupna Praw do marki Hell let Loose przez Team 17 za 46 mln funtów. Twórcy obiecali mega wsparcie i coś zaćwierkało o dwójce. Gierka jest kozak, ma świetną społeczność i jeżeli ktoś lubi Multiplayer i klimaty 2WŚ to nie ma lepszej gry. Jest też liga HLL i wojny klanów, Gierka kosztuje teraz 142,99 zł na Steam, można ją też kupić na konsole Xbox series X/S 142,99 zł oraz Playstation 5 169 zł. Można też się załapać na promocję które są dosyć często.

 

Jakies info na temat dwójki pomijając to co ludzie by chcieli? Do samej jedynki można jeszcze masę contentu dodać, co też twórcy obiecali więc nie liczyłbym na kontynuacje w ciągu najbliższego roku/dwóch. 

Co do drugiej części to w pełni się zgadzam, lepszej gry fpp multi z tego okresu nie ma, kropka. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na twój gameplay to jak niby gra się w to na padzie konsoli, grał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jak legalnie wypróbować bez kupna, sporo grałem Forgotten Hope 2 i grało się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dozorca napisał:

Patrząc na twój gameplay to jak niby gra się w to na padzie konsoli, grał ktoś?

Ja grałem w closed betę, jestem potato jeśli chodzi o FPP na padzie i była Tragedia przez duże T. Nie ma wspomagania celowania itd więc no ciężko jest, szczególnie assault u Niemców z karem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dozorca napisał:

Patrząc na twój gameplay to jak niby gra się w to na padzie konsoli, grał ktoś?

Nawet bym nie pomyślał żeby spróbować grać na padzie ale na yt można zobaczyć gameplaye i ludzie dają radę. 

10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Jakies info na temat dwójki pomijając to co ludzie by chcieli? Do samej jedynki można jeszcze masę contentu dodać, co też twórcy obiecali więc nie liczyłbym na kontynuacje w ciągu najbliższego roku/dwóch. 

Co do drugiej części to w pełni się zgadzam, lepszej gry fpp multi z tego okresu nie ma, kropka. 

Zgodzę się z tobą 2 najszybciej za 2 lata co do jedynki to chyba wsparcie obiecali na 1,5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że Post Scriptum zmieniło wersję silnika i dodało dużo w nowych patcha i gra mi się o niebo lepiej niż kiedyś to raz. A nawet gra mi się lepiej niż w HLL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...