Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Zwiastun premierowy

 

u mnie zero hypu, ale może się miło zaskoczę po ograniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że gra będzie paliła PC a wymagania minimalne są śmiesznie niskie. :heu:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zero hypu, ale może się miło zaskoczę po ograniu :)

Ja liczę po prostu na dobre RPG z klimatem fabularnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że gra będzie paliła PC a wymagania minimalne są śmiesznie niskie. :heu:

Po czym tak wnioskowałeś? Bo chyba nie po gameplayach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym tak wnioskowałeś? Bo chyba nie po gameplayach?

Tak sobie myślę że skoro wymagania są minimalne to być może gra jest dobrze zoptymalizowana.Ja najbardziej czekam na testy na konsolach albo poszukam informacyjnie czy na konsolach Microsoft gra chodzi dobrze.Nie ma gry na XONE by nie spadały fps. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
- nie wiem czy było to już tu ale i tak wklejam.. Gra wygląda klimatycznie i napaliłem się na nią jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun premierowy

 

 

u mnie zero hypu

 

No szału nie ma ale za 4 zł legitnie to można obadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplaye i zupełnie nie czuję tej gry po zapowiedziach ale zobaczymy na własnej skórze bo się pojawiła za grosze w abonamencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Unreal Engine 4. Brzydko im wyszedł, ale jednak.

Może specjalnie tak zrobili? Mi to wygląda tak jakby przybliżyli się bardziej do rysunkowo-komiksowego Borderlands graficznie.

UE 4 potrafi wygenerować

, to jak zostanie użyty to druga sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta gra graficznie podoba się bardzo. Art design jak dla mnie jest świetny, te Wasze pierdyliardy polygonów już mnie dawno nie jarają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że gra będzie paliła PC a wymagania minimalne są śmiesznie niskie. :heu:

Dlaczego mialaby "palic PC" przciez gra nie prezentowala NIC specjalnego graficznie?

 

Tak sobie myślę że skoro wymagania są minimalne to być może gra jest dobrze zoptymalizowana.Ja najbardziej czekam na testy na konsolach albo poszukam informacyjnie czy na konsolach Microsoft gra chodzi dobrze.Nie ma gry na XONE by nie spadały fps. :D

Czyli jak beda spadki na konsoli to nie kupujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może specjalnie tak zrobili? Mi to wygląda tak jakby przybliżyli się bardziej do rysunkowo-komiksowego Borderlands graficznie.

UE 4 potrafi wygenerować

, to jak zostanie użyty to druga sprawa.

Przecież silnik to jedno, a to jak wykorzystają go twórcy, to inna sprawa. Producenci dostają tylko narzędzie, którego używają wedle potrzeb. Kto powiedział, że każda gra na UE4 ma graficznie powalać i zarzynać sprzęt?

 

No i bez przesady, The Outer Worlds nie wygląda tak tragicznie. Gra nie jest też stylizowana na coś ultra realistycznego, to też trochę zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole kupie grę ale jak się gry na XBOX to gry nie trzymają 30 fps.Jak grałem w Wiedźmina 3 Dziki Gona to były też spadki fps.Grając na konsoli to każda gra będzie działa ale jak jest optymalizacja to trzeba sobie dłużej pograć i sprawa się wyjaśni.

 

Mam nadzieje że w 9 generacji konsol w FULL HD będzie 60 fps bo będą lepsze podzespoły i będzie się na pewno lepiej grało.

 

Gram w Watch Dogs Edycja Specjalna to czuje chwilami ewidentne spadki fps ale gracz konsolowy na to nic nie poradzi.

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na konsole kupie grę ale jak się gry na XBOX to gry nie trzymają 30 fps.Jak grałem w Wiedźmina 3 Dziki Gona to były też spadki fps.Grając na konsoli to każda gra będzie działa ale jak jest optymalizacja to trzeba sobie dłużej pograć i sprawa się wyjaśni.

 

W Wiedzminie 3 tak były spadki. Ale w wielu innych grach nie odczuje się ich jeśli jest dobrze gra zoptymalizowana. Może za mało grałeś na konsolach? Ja gram prawie non stop i tak może narzekałbym troche na płynność w jednej grze na dziesiec kolejnych, które ograłem.

 

Ostatnio strasznie narzekałem na płynność na Xboxie w Blair Witch. Ale na PC ponoć też działa słabo.

 

Kiedy recenzje?

 

Tak samo będzie oceniana jak F: NY lub Fallouty.. czyli 6/10, 7/10 lub 8/10. Recenzanci uruchomia grę i zobaczą drewno i od razu z góry wiedzą jaka bedzie definitywna ocena.

 

Nie liczę, że będzie to gra roku (dla mnie), ale niech chociaż okaże się godną produkcją, którą będę pamiętał przez wiele lat.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole kupie grę ale jak się gry na XBOX to gry nie trzymają 30 fps.Jak grałem w Wiedźmina 3 Dziki Gona to były też spadki fps.

 

- Co do gier i ich fps - Jak Ci tak spadki przeszkadzaja to przejdz z konsoli na pc? Druga sprawa nie rozumiem kompletnie zdania

Grając na konsoli to każda gra będzie działa ale jak jest optymalizacja to trzeba sobie dłużej pograć i sprawa się wyjaśni.

Na komputerze z sredniej lub nawet nizszej niz srednia polka tez kazda gra bedzie dzialac, co T ychcesz wyjasniac, wystarczy zrobic jakis tet i bedzie wiadomo jak gra chodzi.

Mam nadzieje że w 9 generacji konsol w FULL HD będzie 60 fps bo będą lepsze podzespoły i będzie się na pewno lepiej grało.

FULL HD tak, tylko tworcy raczej beda sie pchac w 4k. FPS to nie wszystko.

Gram w Watch Dogs Edycja Specjalna to czuje chwilami ewidentne spadki fps ale gracz konsolowy na to nic nie poradzi.

No nie wiem, mottem konsolowcow bylo zawsze stablina rozgrywka bez szarpania jedna konsola na x lat itp. Dodatkowo, na pc jest to saom, sa gry, ktore na kazdym sprzecie niezaleznie od detali potrafia rwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież silnik to jedno, a to jak wykorzystają go twórcy, to inna sprawa. Producenci dostają tylko narzędzie, którego używają wedle potrzeb. Kto powiedział, że każda gra na UE4 ma graficznie powalać i zarzynać sprzęt?

 

No i bez przesady, The Outer Worlds nie wygląda tak tragicznie. Gra nie jest też stylizowana na coś ultra realistycznego, to też trochę zmienia.

A co innego napisałem? :E Dokladnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo wielka zagadka i gdybanie dlaczego wygląda tak, a nie inaczej. I do tego jakieś filmiki z burzą dla udowodnienia czegoś. Po co? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo wielka zagadka i gdybanie dlaczego wygląda tak, a nie inaczej. I do tego jakieś filmiki z burzą dla udowodnienia czegoś. Po co? :E

Bo ludzie narzekają że mimo wykorzystania UE 4 gra nie wygląda jakby korzystała. Dlatego pokazuje że to nie wina silnika tylko jego wykorzystania i taki był zamysł autorów na grafikę. Czytaj wszystkie posty najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało piszecie o tej grze.

 

Myślałem, że na RPG od Obdisian będzie Hype, ale widocznie z jakiegoś powodu nie ma.

 

Czekam na jakieś opinie, bo prawdopodobnie dla tej gry jestem w stanie zaprzedać duszę Chińczykom. :P

 

No chyba, że na MS Store taniej. (tak wiem, że mogę to w abonamencie kupić, ale wole mieć grę na własność)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało piszecie o tej grze.

 

Myślałem, że na RPG od Obdisian będzie Hype, ale widocznie z jakiegoś powodu nie ma.

 

Czekam na jakieś opinie, bo prawdopodobnie dla tej gry jestem w stanie zaprzedać duszę Chińczykom. :P

 

No chyba, że na MS Store taniej. (tak wiem, że mogę to w abonamencie kupić, ale wole mieć grę na własność)

Ja tam czekam i mam hype, wieksze niz na cody i inne takie. Wydaje mi sie, ze nie ma hype ogolnego bo nie jest to graficzny kolos ani kontynuacja znanej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nieco inaczej widzę -nie chodzi o wielkość graficzną i ogólny wypas. Jednak grafika w tej grze wygląda nieco jak ruskie dresy czy zabawki. Specyficzna, bazarowa szmira przeładowana dziwnymi odcieniami i mnóstwem wstawek "turbo mocy". Jakby chcieli pokazać, że mają kolorowe telewizory. To się kojarzy z Power Rangers... Jeżeli gra będzie ogólnie dobra pewnie się wybroni, a resztę zrobią mody.

Mam pewne oczekiwania i nadzieje co do gry, jednakoż bardziej niż pstrokacizna(liczę na mody) studzi mnie jej zapowiadana kameralność :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie narzekają że mimo wykorzystania UE 4 gra nie wygląda jakby korzystała. Dlatego pokazuje że to nie wina silnika tylko jego wykorzystania i taki był zamysł autorów na grafikę. Czytaj wszystkie posty najpierw.

Bo ludzie niestety za bardzo wiążą oprawę wizualną z użytym silnikiem.

Silnik niczego nie gwarantuje.

Gry Obsidianu w sumie nigdy nie oferowały grafiki na najwyższym poziomie, zwłaszcza te z większym budżetem, bo np. Pillars of Eternity II w swojej klasie prezentuje się świetnie.

Może wsparcie Microsoftu przy kolejnych projektach tworzonych bezpośrednio pod ich okiem zmieni coś na lepsze. Bo i budżet powinien znacznie wzrosnąć.

 

A przypominam niektórym, że The Outer Worlds nie jest tytułem AAA.

 

Gra wyjdzie po polsku na MS storE?

Tak.

 

Coś mało piszecie o tej grze.

 

Myślałem, że na RPG od Obdisian będzie Hype, ale widocznie z jakiegoś powodu nie ma.

 

Czekam na jakieś opinie, bo prawdopodobnie dla tej gry jestem w stanie zaprzedać duszę Chińczykom. :P

 

No chyba, że na MS Store taniej. (tak wiem, że mogę to w abonamencie kupić, ale wole mieć grę na własność)

Outer Worlds interesuje bardziej określoną grupę odbiorców. Gry Obsidianu nigdy nie wywoływały nadmiernego pobudzenia wśród ogółu graczy, bo "drewniono", bo "brzydko", bo "zbyt staroszkolnie". Jeszcze kiedyś może mniej, ale teraz na pewno, bo gra niemal zatrzymała się pod wieloma względami na poziomie New Vegas sprzed dekady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outer Worlds interesuje bardziej określoną grupę odbiorców. Gry Obsidianu nigdy nie wywoływały nadmiernego pobudzenia wśród ogółu graczy, bo "drewniono", bo "brzydko", bo "zbyt staroszkolnie". Jeszcze kiedyś może mniej, ale teraz na pewno, bo gra niemal zatrzymała się pod wieloma względami na poziomie New Vegas sprzed dekady.

W sumie mają ludzie do tego prawo... ja mam jednak inne oczekiwania.

 

Interesuje mnie:

1. Czy optymalizacja jest sensowna, bo chce pograć w to bez stresu.

2. Czy tytuł potrafi zaciekawić.

 

Niby nie tytuł AAA, jednak cena AAA. Trzeba dobrze przemyśleć zakup.

Bo np. GreedFall troche zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już pierwsze recki :)

 

GOL dał 7/10

 

"Recenzja gry The Outer Worlds – RPG roku? Tak, ale 2012"

 

plusy:

 

+ silny duch klasycznych Falloutów (i New Vegas);

 

+ charakterystyczne barwne uniwersum z wyrazistym kierunkiem artystycznym;

 

+ otwarta konstrukcja fabuły – każdy NPC może zginąć, a gracz nie musi stać po stronie dobra;

 

+ mocne rozgałęzienie zadań i dialogów – sporo sposobów na rozwiązywanie problemów;

 

+ rozbudowany system rozwoju postaci, który nieźle naśladuje SPECIAL.

 

minusy:

 

- siermiężna mechanika walki, którą dodatkowo psuje słaba SI przeciwników;

 

- gra jest zacofana technologicznie, a przy tym ma kiepską optymalizację (i trochę błędów);

 

- zadania i postacie mogłyby być ciekawsze (zwłaszcza towarzysze);

 

- poważna opowieść niezbyt współgra z niepoważnym światem

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...