Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

No gra jest łatwa.. Dlatego gram z jednym towarzyszem i to na najtrudniejszym poziomie. Już nie jest tak łatwo jak na trudnym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trudnym jest optymalnie, póki co najtrudniej miałem przy walce z

Pierwotnymi (takie małpy rzucające kamieniami), na Scylli (czy jakoś tak).

Resztę przeciwników bardzo szybko się kosi. Co do towarzyszy to zmieniam zdanie te co wyżej napisałem. Na normalu koszą gładko, nie giną, na wysokim jak dobrze się ustawią to tez coś tam zdziałają, ale trzeba im pomagać w przeciwieństwie do normalnego trybu. Może byli by lepsi, przy większej ilości punktów itd. BTW atak specjalny Felixa na dużych przeciwników śmiesznie wygląda. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja mam teraz 14 lvl i mam fajna broń co zadaje 666 obrażeń od prądu na sekunde. Chyba na razie nie mam przeciwnika który by mnie zabił. No chyba, że będzie ich wielu naraz i w małym pomieszczeniu.. W końcu ruszyłem teraz fabułe..Bo według poradnika to chyba dopiero 3 misja fabularna ;P

 

Niektóre teksty / dialogi są zarąbiste.. Np ten wiersz który dostała Parvati :D Nie wiem ile gram bo chyba nie można sprawdzić ale na bank będzie już ponad 20h

 

Jedyny minus który mnie najbardziej boli to "historie jakiś miejsc / obszarów". Oczywiscie napotkałem takowe ale było ich bardzo mało. W Fallout 3 czy 4 jednak Bethesda lepiej to rozwiazała. Iletokroć odkrywałem nowe obszary to każda miała swoją historię.. Na przykład wpadłem do jakiegoś opuszczonego domu i coś sie tam wydarzyło.. Może jeszcze za mało odkryłem i możliwe, że odkryje coś podobnego - mam nadzieje :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A widziałem ręcke Quaza. Nie dziwię się, że mu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pykło w 20 godzin.

 

Zrobiłem większość pobocznych.

 

Wrócę za rok na najtrudniejszym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na przykład wpadłem do jakiegoś opuszczonego domu i coś sie tam wydarzyło..

Nie wiem o czym napisałeś, ale widziałem tylko jeden quest przypadkowy wchodząc do jeden z chat na Monarch. Dość creepy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pykło w 20 godzin.

 

Zrobiłem większość pobocznych.

 

Wrócę za rok na najtrudniejszym poziomie.

 

Mógłbyś przeliczyć ukończone POBOCZNE questy na ostatnim save?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Questy w Bizancjum odpuściłem już.

Jak dla mnie gra była świetna do momentu dotarcia na Monarch.

 

Kiedy zjawiłem się na Bizancjum to zająłem się tylko wątkiem głównym... poszło szybko... strzelać zacząłem dopiero w Labie i kontynuowałem na Tartarze... bez problemów doszedłem do robota i skorzystałem z pomocy dronów. Jedno zajscie za plecy i po walce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

20 godzin? Szybko.. Ja mam pona 20h i dopiero teraz ruszyłem z fabułą u Gladys.. Czyli lecę na Monarch..

 

I w zasadzie nie wiem czy uderzać na Monarch czy do Bizancjum? Bo mogę i tu i tu.. Chyba nie ma znaczenia? Hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej gry nie rushowałem.

 

Myślę, że 25 godzin to maks co można wyciągnąć przy normalnym przechodzeniu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wydaje mi się, że raczej gry nie rushowałem.

 

Myślę, że 25 godzin to maks co można wyciągnąć przy normalnym przechodzeniu gry.

 

Mnie jako gracza nie powinno się porównywać do ilości godzin spędzonych przy grach. Ja zazwyczaj gram strasznie powoli delektując się produkcją (jeśli mi sie oczywiscie podoba). Dlatego wiele produkcji ogrywam znacznie dłużej niż inni.. Jeśli ktoś liże ściany w jakieś produkcji i zajmuje mu z 50h to mi zazwyczaj zajmuje o 20-40h dlużej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj zdecydowanie nie ma sensu lizanie ścian.

 

No chyba, że najwyższy poziom wymaga tego, żeby jednak spory zapas tego jedzenia zbierać i przez trudność potrzeba wielu apteczek i naboi.

 

Na normalnym kończyłem ze 150 apteczkami, z jedzenia nie korzystałem a naboi miałem więcej niż po 3000 sztuk.

 

Jeżeli najwyższy poziom nie podwyższa wymagań co do perswazji/hakowania/otwierania zamków to nadal nie ma sensu lizać ścian. Praktycznie większość starć związanych z zadaniami można ominąć w jakiś sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę już powoli planetę:

 

 

Monarch

 

 

 

Będę miał zrobione 44 zadania. W chwili obecnej mam na rozkładzie jeszcze 4 do zrobienia.

Po "wyczyszczeniu" tej planety ile mi zostało jeszcze grania i zadań??

 

Ogólnie w mojej ocenie, a jestem fanem wszelakich RPG, gierka dobra 7,0/10 (gram na trudnym).

Niektóre walki musze powtarzać kilka razy, zanim zdołam je przejść.

Broń ciężka zadaje 880 obr/ sek, teraz podrasowałem lekki karabin maszynowy, któy zadaje ponad 1300 obr/sek.

 

Za cenę 100 PLN lub mniej warta kupna.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin? Szybko.. Ja mam pona 20h i dopiero teraz ruszyłem z fabułą u Gladys.. Czyli lecę na Monarch..

 

I w zasadzie nie wiem czy uderzać na Monarch czy do Bizancjum? Bo mogę i tu i tu.. Chyba nie ma znaczenia? Hmm

 

Na monarch było mi ciężko na 8lvl. Wszystkie punkty poszły w charyzmę, medycynę i hakowanie. Tam wbiłęm 3 poziomy, dobrałem % obrażeń od broni palnej i dopiero mi dobrze poszło. Pierwszą lokację przebiegłem do miasta bo te potwory kosiły mnie w 2 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja nie wiem jak ktoś mógł grę skończyć w 20-25h.. Mi sam Monarch zajął już 10h a jeszcze sporo przede mną na tej planecie. + doliczając inne planety / stacje to aż ciężko zliczyć ile to zajmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle godzin dla samego przejścia i odhaczenia tytułu, ale jak chcesz zrozumieć fabułę, zaliczyć zadania poboczne i eksplorować zakamarki, to będzie ze dwa razy tyle. Ja chcę zdobyć większość umiejętności, a to będzie wymagać wysokiego poziomu postaci. Można też wracać do wcześniej oczyszczonych lokacji, bo są nowi oraz więcej przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona w 27 godzin na 29 poziomie. 52 zadania wykonane.

 

Grałem na trudnym i tylko raz w ostatniej lokacji musiałem na chwilę zmienić poziom na normalny ,bo się nie dało.

Finałowy boss na trudnym padł w chwilę.

 

Można zagrać jeśli cena będzie odpowiednia tzn 100 PLN i mniej.

 

Moja ocena: 7/10.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nigdy nie uwierzę, że poznanie wszystkiego w grze zajmie 20-30h. Nie ma szans. A jak ktoś brnie szybko do przodu aby poznać fabułę to według mnie to się mija z celem. Bo w tego typu grach poznawanie świata jest przyjemniejsze lub równie ważne co główny wątek fabularny. Sporo smaczków się traci.

 

Nie da się sprawdzic ile się godzin grało. Chyba, że na PC bo na ps4 raczej nie widzę takich statystyk.. Czy będą podane po zakończeniu gry?

 

Więc na moje oko gram od 28-30 października.. I mam gdzieś rozegrane 25h (+/-)..Mam na pewno już ponad 20 godzin. Obecnie w dzienniku mam wykonanych 4 misje główne, 29 misji pobocznych + 1 nieudana.. A aktywnych do wykonania 16 misji (w tym dwie questy z fabuły). Dotarłem dopiero na Monarch i w niej wykonałem w sumie 2 misje poboczne i posunąłem do przodu jedną misje główną.. Wrócilem na statek i poleciałem sobie do Bizancjum bo jeszcze tu nie byłem i dopiero teraz ją odkrywam..

 

Więc mam chyba jeszcze sporo rzeczy do roboty.. Nie dość, że jeszcze nie eksplorowałem dokładnie miast na Monarchu to jeszcze jest Bizancjum i chyba Scilla? + jakieś tam mam misje poszukiwawcze w kosmosie.. Więc raczej sporo jeszcze przede mną .. OBY.. Bo wiadomo gra nie jest tak długa jak Wiedzmin czy Dragon Age 3 .. Ale mimo to nie jest również jakaś mega krótka jak na niskobudżetowy produkt.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas gry jest podany w pliku zapisu.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

U mnie na ps4 jest podana data ale chodzi o utworzenie zapisu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uwierzę, że poznanie wszystkiego w grze zajmie 20-30h. Nie ma szans.

 

Spokojnie można i to czytając wszystko i grając na hard.

U mnie pokazało 32h i patrząc na reddita to niczego nie przegapiłem (jeszcze ludzi czasem poprawiam z lore).

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...