Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem.

22h gry robiąc sporo questów pobocznych.

Na sam koniec upierdliwy bug z wywalaniem gry po przejściu pewnych drzwi. I to grając na xboxie...

Na szczęście jest obejście. Jakby ktoś szukał

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra skończona .. Dzisiaj grałem prawie bez przerwy od 11.00 :D Czyli z 6h godzin. Bardzo przyjemna i fajna. Mi zajęło ponad 40h. Zrobiłem 52 misje poboczne a jedną uznało mi za nie udaną (bo musiałem podjąc decyzję). Ogólnie gra troszkę za łatwa + źle zbalansowana.. No ale mimo to bawiłem się bardzo dobrze. Czekam na druga odsłonę Bo z pewnościa sie ukaże trylogia.

 

Ode mnie dostaje ocenę mocne 8/10.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem.

22h gry robiąc sporo questów pobocznych.

Na sam koniec upierdliwy bug z wywalaniem gry po przejściu pewnych drzwi. I to grając na xboxie...

Na szczęście jest obejście. Jakby ktoś szukał

.

Też miałem tego buga :E, ale ja przelazłem od drugiej strony po barierce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skończone. 27h, a jak nie pomyliłem się w rachubach, to 53 questy poboczne pękły. Jajec nie urwało, ale było całkiem fajnie. Na normalu nie warto grać, bo lecisz jak przecinak i nie opłaca się kombinować. Dopiero na hardzie są momenty, kiedy warto mieć wysokie niebitewne skille.

 

Pamiętaj żeby zwiedzić na poważnie Bizancjum - wczesna emerytura wymiata :)

Bo ja wiem, czy wymiata? Plot twist jest łatwy do przewidzenia, bo rękę dam uciąć, że już gdzieś to widziałem.

 

Update: o, już sobie przypomniałem, gdzie.

 

 

The Island Michaela Baya.

 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja akurat liczyłem 52 misje bo jedną misje z głównego wątku pominąłem "Fundation". Nie jestem okrutny by zabijać ludzi i przewaźnie staram się grać dobrą postacią .. Dlatego jedną misje olałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misji głównych nie liczyłem. Z nimi ponad 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Misji głównych nie liczyłem. Z nimi ponad 60.

 

Racja pokręciło mi się.. Misji głównych było z 10-12? Więc poprawiajac się to razem wychodzi również ponad 60 questów. Misji pobocznych też miałem 52/53 jakos tak. Nie wiem nie pominąłem któryś.. No ale i tak się sporo czasu poswięciło .. Prawie miesiąc grania :).

 

Teraz do sprzedania pójdzie albo na wymianę za Star Wars Jedi Fallen Order ;).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na ostatniej prostej ale miałem... Buga? Albo dziwny zabieg?

Bizancjum...

 

...i komentowane tu zadanie z emeryturą. Wziąłem to właśnie zadanie oraz ganianie za szczurami, po czym polazłem do dzielnicy z siedzibą szefostwa i laboratorium. Przegadałem strażniczkę na wejściu żeby mnie wpuściła, pokręciłem się po tym jednym budynku bo do drugiego nie miałem dostępu i wróciłem na miasto. Zacząłem emeryturkę czyli dostałem się do kanałów, uciekając przy okazji złapałem szczury (i wytłukłem roboty dla expa, może to przez to?) iii... dupa. Czy wyjdę koło typa od szczurów, czy wyżej wymienionej dzielnicy to całe miasto mnie atakuje. :E Odlot na inną planetę i spanie nie pomaga. Mam sporo negatywnej karmy która musiała się wygenerować podczas wizyty pod ziemią bo złapać na kradzieży, ani w zastrzeżonej strefie ani razu się nie dałem.

 

Save z 1-1,5h wstecz. Niewiele, biorąc pod uwagę pomijanie dialogów ale zdążyłem się na tyle tym faktem wkurzyć, że gra leży. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na sam koniec upierdliwy bug z wywalaniem gry po przejściu pewnych drzwi. I to grając na xboxie...

 

 

Na pc to samo cholerstwo :)

 

 

Bo ja wiem, czy wymiata? Plot twist jest łatwy do przewidzenia

 

 

 

To to tak - (podobnie zresztą jak dom kanibali na monarch_

Bardziej mi chodziło o tą postać damulki.

 

---

 

A w ogóle to wersje konsolowe jakoś się różnią od PC - na PC pewne obrażenia są niemożliwe do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w ramach ułatwień na konsolach podbili obrażenia. Nie ma wspomagania celowania to dali to, albo po prostu bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A ja jestem na ostatniej prostej ale miałem... Buga? Albo dziwny zabieg?

Bizancjum...

 

Save z 1-1,5h wstecz. Niewiele, biorąc pod uwagę pomijanie dialogów ale zdążyłem się na tyle tym faktem wkurzyć, że gra leży. :E

 

Ja akurat wczoraj robiłem tę misję. I w sumie nie miałem buga. W ogóle w grze nie uswiadczylem bugów (wersja PS4). Co do tej misji to ja wlazłem do

do tych podziemii i ominąłem roboty a następnie je wylączyłem

i misja zakończona

 

Może w ramach ułatwień na konsolach podbili obrażenia. Nie ma wspomagania celowania to dali to, albo po prostu bug.

 

Jest wspomaganie celowania na ps4.. Na xbox również. Wkurza mnie te mechanizmy i zawsze staram sie je wyłączać.

 

 

--

ogólnie Misje poboczne są spoko nie są jakieś rewolucyjne ani nie nudzą a to najważniejsze. Niektóre są bardzo ciekawe inne troszkę mniej.

 

Ogólnie gra jest jednak oskryptowana. Zaatakowałem sobie radę dla zabawy i powybijałem wszystkich bez utraty praktycznie zdrowia. Wróciłem do właściwej gry i zacząłem robić ostatnią misje fabularną. Teraz ci żołnierze na tym samym poziomie zadają większe obrażenia.. Really? A mieli te same bronie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na premierę nie było wspomagania na konsolach. Dodali pózniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na premierę nie było wspomagania na konsolach. Dodali pózniej?

 

Wiesz co hmm Jak była premiera to grałem na xboxie przez 2-3h i kurcze nie pamietam czy tam było.. Dopiero jak kupiłem po 4-5 dniach od premiery na ps4 to juz zauważyłem. Ale z tego co widziałem to nie dali żadnego patcha od dnia premiery.. WIęc może było od razu? Cięzko powiedzieć. A może na PC jest jeszcze inne auto celowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to tak - (podobnie zresztą jak dom kanibali na monarch_

Bardziej mi chodziło o tą postać damulki.

A to fakt, okropna persona. Ktoś ją wysłał na wcześniejszą emeryturę? Ja nie miałem serca, jednak.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co hmm Jak była premiera to grałem na xboxie przez 2-3h i kurcze nie pamietam czy tam było.. Dopiero jak kupiłem po 4-5 dniach od premiery na ps4 to juz zauważyłem. Ale z tego co widziałem to nie dali żadnego patcha od dnia premiery.. WIęc może było od razu? Cięzko powiedzieć. A może na PC jest jeszcze inne auto celowanie?

No nie było i na pewno jeszcze kilka dni po premierze nie było assyty dla pada ani dla PC ani dla wersji konsolowych. Pisali o tym nawet w niektórych recenzjach, posiadacze gry na konsole też o tym pisali na forum obsidiana czy na reddit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No nie było i na pewno jeszcze kilka dni po premierze nie było assyty dla pada ani dla PC ani dla wersji konsolowych. Pisali o tym nawet w niektórych recenzjach, posiadacze gry na konsole też o tym pisali na forum obsidiana czy na reddit.

 

Hmm może to jednak co innego niż myśle. Po prostu jak celowałem w przeciwinika to on mi automatycznie juz nakierowywał kamerą jak przeciwnik sie przemieszczał. Ale ja to w opcjach wyłączyłem. Nie lubie takich ułatwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam F:NV i oczekiwałem podobnych pokładów miodu, a ta gra kompletnie nie ma błysku. Wszystko jakieś takie płaskie, a w dodatku przechodzi się sama. Zarówno walka jak skill checki to śmiech na sali. Idę od znacznika do znacznika i klikam dalej. Upgrade broni jak z jakiegoś mobilka free to play. Humor ciężki i wymuszony, postacie kompletnie bez wyrazu. Questy przynieś zanieś, a ten z randką Parwati to już całkiem kuriozalny. Nie wiem skąd te ochy i achy. To chyba zasługa Pikującego w dół poziomu gier Beth, na ich tle OW rzeczywiście wygląda nieźle.

 

Generalnie smuteczek i największy zawód roku/10 :)

Edytowane przez zdzichon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, bo jutro zaczynam, przeboleje dużo rzeczy, ale nie słabą fabułę, postacie i questy poboczne.

 

Gra w ogóle jest grywalna, bo słyszałem, że na premierę były jakieś problemy, jest coś co to warto od razu zrobić na start, jeśli chodzi o kwestie techniczne żeby się mniej denerwować ?

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko, poczytaj wcześniejsze wypowiedzi i opinie(np. jak graliśmy na premierę), buga miałem tylko jednego pod koniec gry, na necie jest solucja jak go ominąć jakby ci się przytrafił.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz, bo jutro zaczynam, przeboleje dużo rzeczy, ale nie słabą fabułę, postacie i questy poboczne.

 

Gra w ogóle jest grywalna, bo słyszałem, że na premierę były jakieś problemy, jest coś co to warto od razu zrobić na start, jeśli chodzi o kwestie techniczne żeby się mniej denerwować ?

 

Nie ma bugów, ani nic nie trzeba kombinować.

Fabuła jest dobra, Parvati jest zajebista i questy poboczne są ok.

 

To takie mini-RPG (dałem filmik wyżej, który ładnie to opisuje). Jedyna poważna wada tej gry, to to że jest cholernie łatwa.

Nie zgadzam się z opinią wyżej (tą zdzichona), ale też nie chce mi się wdawać w bezcelowe pyskówki :)

Sam ocenisz.

 

@up połatane w ostatnim patchu

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko, poczytaj wcześniejsze wypowiedzi i opinie(np. jak graliśmy na premierę), buga miałem tylko jednego pod koniec gry, na necie jest solucja jak go ominąć jakby ci się przytrafił.

Biorę się za lekturę, ale jak mówisz, że w porządku, to tyle mi wystarczy ;)

 

Nie ma bugów, ani nic nie trzeba kombinować.

Fabuła jest dobra, Parvati jest zajebista i questy poboczne są ok.

 

To takie mini-RPG (dałem filmik wyżej, który ładnie to opisuje). Jedyna poważna wada tej gry, to to że jest cholernie łatwa.

Nie zgadzam się z opinią wyżej (tą zdzichona), ale też nie chce mi się wdawać w bezcelowe pyskówki :)

Sam ocenisz.

 

@up połatane w ostatnim patchu

Dzięki, dla mnie to nawet dobrze, nie mam teraz ochoty na wielkie i rozbudowane RPG, RDR2 czeka. Kilkadziesiąt godzin treściwej historii i ciekawych questów w zupełności mi wystarczy, a poziom najwyżej włączę od razu najwyższy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parvati jest irytująca. Ale hej... Nie ma gry w której lubi się każdą postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, chyba wszystkie osoby z którymi się przeważnie zgadzam jeśli chodzi o gry są na tak w tym wątku, cieszę się, bo czekałem na ten tytuł :) Jutro będzie grane :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...