Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Fallout 4, to ta gra nawet mu do pięt nie dostaje. W TOW nie warto zbytnio eksplorować terenu, bo zakamarki bywają często puste, a przedmioty do bólu powtarzalne. Znalezione przedmioty są niemal bezużyteczne, rozwój uzbrojenia absurdalnie drogi w porównaniu ze znalezioną czy zarobioną kasą, do tego rośliny, które nie stanowią żadnej przeszkody, a tylko utrudniają obserwację terenu. Dobrze chociaż, że towarzysze tracą przytomność, a nie giną ...

 

Większość budynków jest niedostępna, a te do których możemy wejść, są przeważnie z kilkoma mało przydatnymi rzeczami, jedynie do skrzynek warto zaglądać, bo jest amunicja i trochę kasy. Graficznie też zaczyna już męczyć, zwłaszcza ten cukierkowy Monarch :)

 

Po około 30h grania mogę wystawić co najwyżej 6/10

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jesli chodzi o eksploracje to wciąż gry od Bethesda są górą. No ale fabuła i misje to jednak Obsidian potrafi robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co też mam mieszane odczucia. Nie jest źle i dam temu jak najbardziej szansę, ale jakoś nie ciągnie mnie do tego, żeby robić wszystkie poboczne i lizać każda ścianę. Może się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że dzisiaj przysiądę i skończę grę, to po komunikacie, że dostępna jest aktualizacja gry, XGP nie chce jej zaktualizować tylko wywala błąd Kod: 0x87E00013. Bez aktualizacji gry nie mogę uruchomić :hmm:

 

Znając życie będę musiał grę ściągnąć od nowa, tylko żeby mi się savy teraz nie spieprzyły przez tego XGP :brow:

 

T0rNckw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do store/sklepu microsoft. W prawym górnym rogu kliknij strzałeczkę i spróbuj odpalić aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem też w ten sposób i wyskakiwał ten sam błąd w tamtym miejscu, resetowałem nawet Stora w Windowsie i nic, nie mówiąc o ponownym uruchamianiu PC, XGP i Stora. Musiałem przeinstalować grę, bo nie ma żadnej opcji naprawy, czy sprawdzenia spójności plików, działa i sejvy z chmury na szczęście też działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem też w ten sposób i wyskakiwał ten sam błąd w tamtym miejscu, resetowałem nawet Stora w Windowsie i nic, nie mówiąc o ponownym uruchamianiu PC, XGP i Stora. Musiałem przeinstalować grę, bo nie ma żadnej opcji naprawy, czy sprawdzenia spójności plików, działa i sejvy z chmury na szczęście też działają.

 

Nie dziwię się nic a nic. Przyznałem tutaj, że mimo wykupionego xpassa piraciłem grę bo takie cyrki mi robiła ta ich apka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobne problemy robiła za pierwszym razem przy pobieraniu gry, ale później przez długi już czas grałem normalnie i nic się nie działo do wczoraj, gdy spieprzyło się przy aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o eksploracje to wciąż gry od Bethesda są górą. No ale fabuła i misje to jednak Obsidian potrafi robić ;)

 

Zgadzam się z tą opinią :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zgadzam się z tą opinią :thumbup:.

 

Gdyby sie oni skumali czyli świat robią pracownicy z bethesda a content czyli misje itp - obsidian. To byśmy mieli gry na najwyższym poziomie.

 

Z drughiej strony ja nie potrzebuje światów otwartych mogą być huby jak w Mass Effect czy Outer Worlds.. Ale przydałoby sie wiecej jakiś ukrytych miejsc, jaskiń itp.. Np w RDR 2 są miejsca które mają swoja historie i to mi się mega podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny opis deva odnośnie ciekawego buga jakiego łatali:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kod na epic'a. O ile będzie działać, bo tam jakieś weryfikacje się odczyniały na stronie amd, ale powinno chyba być ok. Ktoś chętny? Leję na epica i na tę gierkę w sumie też. Oddam za free ofc, byle staż na forum +1 rok. ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, takie kody to się sprzedaje na allegro. Z Kindome Come... też bysnesy robią.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Nie jedną gierkę rozdałem już na labie, a handlowania kluczami nie uprawiałem nigdy i nie zamierzam ;). Tylko chyba nikt nie chce, taki crap. Zero zgłoszeń od wczoraj :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiło się w krótkim czasie dwóch chętnych. @speed3r i @skunRace. Przeprowadziłem w takiej sytuacji losowanie i na ślepo wybrałem karteczkę nr 2. Także @skunRace kod jest twój, daj znać czy wszystko działa i czy się załadował jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kelam za kod, załadował się bez problemu :notworthy:

 

JaAHTCD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Good. Miłego grania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady przed zaczęciem gry, szczególnie jeśli chodzi o build postaci :P ? Strasznie nie lubię rozdawać punktów w ciemno i potem się przekonać, że zjebałem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, ze gra jest łatwa?

 

Zawsze mam dylemat z poziomami, bo nie wiadomo nigdy jak to jest zbalansowane. Czasami ustawiając wyższy poziom otrzymujemy po prostu jakąś absurdalną rozgrywkę ,bo trzeba jakąś totalnie nierealną liczbę pocisków władować w kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja kojarze to skille związane z persfazją są tu totalnie OP. Wiele starć można pominąć.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra pojawi się na Steamie to zapewne spróbuje na najwyższym poziomie trudności od razu.

 

Normalny praktycznie przechodził się sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba będę musiał poczytać w kwestii tych rozdawania punktów, bo jak to wygląda tak jak w fallout to jest to rozdawanie w ciemno.

 

No to chyba będę grał na wyższym niż normalny. Ile jest tych poziomów trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na wyższym i zazwyczaj jest kilka dróg do rozwiązania problemu. Raczej się permanentnie nie zablokujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...