Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest smutne.

 

 

Generalnie wygląda na Fallout wchodzi w 3D done right.

Trochę się martwię klimatem. Jak będą śmieszkować na siłę jak w Borderlandsach, a dla mnie ten tytuł obecnie wręcz krzyczy BORDERLANDS, to mogę się trochę odbić.

To zależy. Bo Obsidian ma w swoim portfolio wbrew pozorom dopracowane gry, jak np. South Parka, jakkolwiek absurdalnie może dla kogoś to brzmieć i obecna sytuacja z ich grami ma się nijak do początków. Może nie jest to szczyt technicznych możliwości (vide Alpha Protocol), delikatnie rzecz ujmując, ale ta łatka chodzi za nimi niesłusznie i zdecydowanie na wyrost. I przynajmniej - w przeciwieństwie do inXile, które zostawiło Tormenta z karygodnymi błędami - starają się je naprawiać.

 

Mnie również na pierwszy rzut oka ten klimat nie do końca odpowiada, bo rzeczywiście przywodzi na myśl m.in. niezbyt przeze mnie lubiane Borderlands (cieszę się mimo wszystko, że postawili na science fiction), ale sama rozgrywka to faktycznie New Vegas w zupełnie nowym wdzianku, co akurat cieszy. Szczerze mówiąc, mnie do szczęście kolejny Fallout nie jest potrzebny - wolę właśnie więcej świeżych marek, nawet jeśli można je potraktować jako "duchowych spadkobierców" tych znanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tylko w tym Tales from?

A nie. 2 chyba też.

 

No toś mi po tylu latach wytłumaczył dlaczego mi to tak wybitnie nie leżało.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tylko w tym Tales from?

W Borderlands 2 i Pre-Sequel też.

I akurat Borderlands 2 to zdecydowanie lepiej napisana gra niż przeraźliwie nudna część pierwsza.

Gra od Telltale też akurat zbierała dobre opinie za dialogi i historię, więc właściwie to nic nie znaczy.

I nie zawsze doświadczenie przekłada się na jakość, jest pełno weteranów, którzy lepiej jakby nie zajmowali tym, co zajmują. ;)

Niemniej jednak Borderlands nigdy nie stały historią, dialogi miały mieć humor i tyle - w tej serii istotne było co innego. W grze Obsidianu można spodziewać się przynajmniej dobrego poziomu pod tym względem, bo nadal w studiu jest pełno talentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jedynka była totalnie nudna. Na dobrą sprawę mógł się tam nikt nie odzywać i gra wiele by nie straciła.

Za to w 2 co chwilę zdarzało mi się pomyśleć "mógłbyś już zamknąć mordę". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tylko w tym Tales from?

No toś mi po tylu latach wytłumaczył dlaczego mi to tak wybitnie nie leżało.

Akurat w przypadku Borderlands ten eksperyment się udał, jedynka faktycznie flaki z olejem, dwójka pod każdym względem lepsza. Akurat ta seria nic więcej nie potrzebowała i w założeniach nie miała na tym gruncie oferować. Obsidian raczej na pewno nie pójdzie aż tak bardzo w tym kierunku. Jeśli to ma być bardziej duchowy spadkobierca New Vegas, to tym lepiej, bo setting bardzo mi odpowiada, a post apo rzyga się ostatnio na prawo i lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mix Borderlands z No Mans Sky, oby fabuła nadrobiła.

 

Wszystko tylko nie No Mans Sky bo dostanę traumy już wolałbym porówanie do Destiny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=J3cRpYGVPsU

 

EDIT:

Nikt jeszcze nie skomentował gamplayu? Dziwne.

Tak czy owak - mam trochę wątpliwości (dialogi, kto to pisał?), ale ogólnie na plus. Prey na sterydach.

 

Poza tym, to piękna zemsta Obsidianu na Bethesdzie za to co im zrobili. Nie udowodnię nijak, ale jestem przekonany że robią tak specjalnie.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie skomentował gamplayu? Dziwne.

Skomentował, tylko pod poprzednią wrzutką, post nr 15.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie skomentował gamplayu? Dziwne.

 

Może dlatego że nie za bardzo jest co komentować pokazali krótki urywek przedstawiający ogólny zarys gry a do pełnej wersji może się jeszcze sporo zmienić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem OK, ale czapki z głowy nie zerwało. Czekam na więcej konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten fragment zanim wrzuciłem odnośnik do niego. Wygląda ok choć po obrazkach spodziewałem się czegoś trochę ładniejszego. Podobieństwo do Borderlands może być, oby tylko nie przesadzili. Na razie jestem zainteresowany choć nie wywołali we mnie ekscytacji. Czegoś mi w tej grze brakuje, ale może nadrobią fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewniane ruchy i animacje oraz walka jak w Fallout 76, bieda.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się Anthem jarasz więc Twoje zdanie nie ma żadnego znaczenia. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W końcu RPG w klimatach S-F. Jezuu już żygam tymi wtórnymi fantasy.. Mam nadzieje że będzie gra conajmniej dobra :). No to mamy w planach dwa S-F, Cyberpunk i Outer Worlds: ). Ciekawe co jeszcze.. Może powoli twórcy gier zaprzestaną tworzenia wtórnych fantasy i zaczną częściej robić coś "Future" :)

 

Obisidian zostało przejęte przez Microsoft. Wiec moze coś dodatkowego oferować na Xbox / PC.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obisidian zostało przejęte przez Microsoft. Wiec moze coś dodatkowego oferować na Xbox / PC.

Ale to za kilka lat. Już na nowego Klocka. Może na przyszłorocznym TGA jakiś teaserek.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie jaka gra idzie jako exclusive na Epica? xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ta sprzedajność pod Epica, drażnią mnie takie "akcje biznesowe" bo śmierdzą na kilometr tym czym oni się bronią, że nie są - robieniem monopolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Petunia nie omlet"... czy jakoś tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ta sprzedajność pod Epica, drażnią mnie takie "akcje biznesowe" bo śmierdzą na kilometr tym czym oni się bronią, że nie są - robieniem monopolu.

Szybciej się wypstrykają z kasy to może szybciej się to skończy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oswajają ludzi z Epic Games Launcher inaczej nikt by tego badziewia nie chciał zainstalować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przynajmniej teraz na pewno nie kupię gry na premierę bo poważnie się nad tym zastanawiałem. Poczekam rok, połatają, wyjdą dodatki etc. kupi się GOTY po taniości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne właśnie dla tej gry zarejestruje się w tym wrednym sklepie.

 

Chociaż to Obdisian... więc może lepiej na premiere nie kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż to Obdisian... więc może lepiej na premiere nie kupować.

 

Yep, bd łatali bugi przez przynajmniej pół roku jak w przypadku Fallout New Vegas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to Obdisian... więc może lepiej na premiere nie kupować.

Wszystkie ich gry wydane po Fallout: New Vegas były jak najbardziej grywalne na premierę albo w jej okolicach, tylko błędnie przyczepia się do nich łatke ze względu na przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...