Skocz do zawartości
joloxx9

The Outer Worlds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Spokojnie można i to czytając wszystko i grając na hard.

U mnie pokazało 32h i patrząc na reddita to niczego nie przegapiłem (jeszcze ludzi czasem poprawiam z lore).

 

Heh to nieźle. Ja napisałem gdzie jestem w grze i co jeszcze mam do roboty. Mi to zajmie 50h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie pisac te teksty o tym, ze jak ktos przeszedl gre w 20 godzin to grał tylko na odchaczenie. :-P

Ja gram w gry... Robie zadania poboczne i eksploruje jak mnie cos zaciekawi. Jak tytul mnie wciagnie to staram sie robic acziki. Gram w gry a nie jestem beta-testerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś się udało przejść bez zabijania? Temu tak:

 

 

Plus taki, ze na pewno ne braknie amunicji. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przestancie pisac te teksty o tym, ze jak ktos przeszedl gre w 20 godzin to grał tylko na odchaczenie. :-P

Ja gram w gry... Robie zadania poboczne i eksploruje jak mnie cos zaciekawi. Jak tytul mnie wciagnie to staram sie robic acziki. Gram w gry a nie jestem beta-testerem...

 

Ja nie mówie o tobie :). Po prostu sporo czytam for czy komentarzy na społecznościowych serwisach.. Bardzo ale to bardzo dużo graczy brnie do przodu tak aby szybko ja skonczyc.. Ostatnim tego idealnym przykładem jest pewny gość na fejsie który napisał, że przyspieszył Outer Worlds po to by szybko rozpocząć nową zabawę w produkcje od Kojimy... TO jest według mnie żałośne.

 

Komuś się udało przejść bez zabijania? Temu tak:

Plus taki, ze na pewno ne braknie amunicji. ;)

 

Mi akurat brakuje wyłącznie ciężkiej amunicji.. Bo pozostałych mam przeważnie ponad 1500-2000 sztuk.. Po prostu zbyt często używam pewnego karabinu którym zadaje aż 999 obrażeń od prądu w przeciągu sekundy.. Mega broń i przez to szybko schodzi ammo.

 

Btw gdzie w grze kupie najlepszy ekwipunek? Szukam czegoś idealnego dla mojego bohatera walczącego bronią dystansową.

 

Zastanawiam się czym tak naprawdę różnią się ciuchy średnie od ciężkich? Gorzej się poruszamy? Jakoś tego nie zauważyłem.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie bo gram w gre i mam już 11 poziom ale w umiejętnosciach pojawiły twałe okalecznia i ja tego się pozbyć,Może da się jakoś wyleczyć tylko nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Witam i mam pytanie bo gram w gre i mam już 11 poziom ale w umiejętnosciach pojawiły twałe okalecznia i ja tego się pozbyć,Może da się jakoś wyleczyć tylko nie wiem jak.

 

Prześpij się i powinno minąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to nieźle. Ja napisałem gdzie jestem w grze i co jeszcze mam do roboty. Mi to zajmie 50h :)

Tobie na pewno. Normalnie tak jak napisał Enfeeble ~30h z lizaniem ścian, czytaniem wszystkich textów, terminali, zrobieniem wszystkich pobocznych i zebraniem wszystkich puszek z żarciem.

 

Gra tylko na początku wydaję się długa, a później jak biczem strzelił nadchodzi moment. Gdzie zadajesz sobie pytanie. WTF to już koniec? :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prześpij się i powinno minąć.

Nauczyłem się do Fallout 4 że idzie się do lekarza i za opłatą można wszystko wyleczyć.No i właśnie przyszyłem do lekarza a ja WTF nie da się wyleczyć ran to zrobiłem wielkie oczy bo nie wiedziałem co zrobić ale jak mówisz że trzeba spać to jestem zdziwiony. :heu:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te trwałe okaleczenia to nie są te negatywne perki? Jeśli tak, to sorry, one są stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tobie na pewno. Normalnie tak jak napisał Enfeeble ~30h z lizaniem ścian, czytaniem wszystkich textów, terminali, zrobieniem wszystkich pobocznych i zebraniem wszystkich puszek z żarciem.

 

Gra tylko na początku wydaję się długa, a później jak biczem strzelił nadchodzi moment. Gdzie zadajesz sobie pytanie. WTF to już koniec? :E

 

Każdy gra inaczej. Na reddicie niektórzy piszą, że mają juz ponad 50h i nadal nie skończyli gry. No jak widać po prostu każdy gracz ma swój sposób grania :).

 

Ja juz mam 30h i dopiero tera odkrywam te 3 miasta w Monarch. I znów nowe questy :). Na pewno gra jest dłuższa od Metro Exodus, którego przechodziłem w 40-50h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są ujemne perki to co postać jest osłabiona a jeże tak co mam z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego jak sobie (nie)radzisz, gra raz na jakiś czas proponuje zaakceptowanie pewnej wady, która osłabia postać, ale w zamian daje jeden punkt do zainwestowania w atuty. Czy czasem nie przyjąłeś takiej oferty?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego jak sobie (nie)radzisz, gra raz na jakiś czas proponuje zaakceptowanie pewnej wady, która osłabia postać, ale w zamian daje jeden punkt do zainwestowania w atuty. Czy czasem nie przyjąłeś takiej oferty?

O kur teraz już rozumie sam jestem winny i zaakceptowałem to.Mam nauczkę na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

O kur teraz już rozumie sam jestem winny i zaakceptowałem to.Mam nauczkę na przyszłość.

 

Dziwne, nei czytasz informacji i komunikatów jakie się wyświetlają na ekranie? Tam wszystko jest opisane w momencie proponowania przyjęcia wady ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nei czytasz informacji i komunikatów jakie się wyświetlają na ekranie? Tam wszystko jest opisane w momencie proponowania przyjęcia wady ..

Brak pomyślunku to mnie tłumaczy. :E

Ja zawsze sobie utrudniam życie. :lol2:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra bardzo fajna.. może nie jest to jakiś hit roku czy coś rewolucyjnego , ale brakowało mi takiej gry.. delektuje sie i gram powolli.. na dzień dzisiejszy zasługuje na mocne 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak pomyślunku to mnie tłumaczy. :E

Ja zawsze sobie utrudniam życie. :lol2:

Też tak sobie utrudniłem grając na początku i temperament zszedł mi na 2 kreski poniżej, także moja postać nie leczyła się wcale, przez co próg wejścia miałem okropnie trudny.

 

Umiejętności można zresetować, a tych atrybutów już nie. Trzeba z tym uważać, bo można sobie nieźle napsuć bulid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieważne, już się ogarnąłem

Edytowane przez Wolfen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

WEdług fabuły jestem teraz w momencie wyłączyłem

transmisje radiowe na Monarch i są z tym związane akurat dwie misje główne - dla Handlarza na wieży i dla Bizancjum

.. Dużo jeszcze przede mną wątku fabularnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WEdług fabuły jestem teraz w momencie wyłączyłem

transmisje radiowe na Monarch i są z tym związane akurat dwie misje główne - dla Handlarza na wieży i dla Bizancjum

.. Dużo jeszcze przede mną wątku fabularnego?

Dla Ciebie jak tak lubisz lizać ściany to pewnie długo. ;) Dla pozostałych to jakieś 3-4h max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla Ciebie jak tak lubisz lizać ściany to pewnie długo. ;) Dla pozostałych to jakieś 3-4h max.

 

Jeśli 3-4h max to bardzo krótko wrrr szkoda ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 3-4h max to bardzo krótko wrrr szkoda ;).

 

Naaah.

Pamiętaj żeby zwiedzić na poważnie Bizancjum - wczesna emerytura wymiata :)

 

Ogólnie daję Ci 8h gry w Twoim stylu.

 

Od znacznika do znacznika da się to zrobić w 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Naaah.

Pamiętaj żeby zwiedzić na poważnie Bizancjum - wczesna emerytura wymiata :)

 

Ogólnie daję Ci 8h gry w Twoim stylu.

 

Od znacznika do znacznika da się to zrobić w 30 minut.

 

Tak tak teraz zabiorę się za Bizancjum. Byłem tam już ale nie eksplorowałem za bardzo.

 

To ile jest takich planet do eksploracji? Oprocz tej pierwszej, Monarch, Scilla i Bizancjum? To wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...