Skocz do zawartości
zlotnik

Problemy z Gigabyte B450 aorus elite

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ze stabilnością tego biosu? Żadnych problemów tak jak na F42a?

Edit: Sprawdzilem na własnej skórze, wszystko działa bez zarzutu.

Edytowane przez Patrol619

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Problem w tym, ze to nie dla mnie i nawet nie będę miał tego w rękach. 
    • Mi zdarzyło się dzisiaj. Wcześniej było OK
    • Pytanie czy argument o wysokiej ochronie przed hospitalizacją i zgonami trafia do dużej puli ludzi niezaszczepionych? Bo moim zdaniem nie, bardziej się będzie liczyło czy zaszczepiony będzie mógł wejść do klubu, restauracji i czy będzie obowiązywała go kwarantanna po kontakcie z chorym itp. Jeżeli chodzi o tych co są rzeczywiście zagrożeni hospitalizacją i zgonem to oni w dużym stopniu rozumieją zagrożenie i ich prosić nie trzeba a z kolei ci co się doszukują chipów to ich nie przekonasz w żaden sposób bo oni już mają swoje zakodowane w głowie  i znaczna ich część to osoby słabo wykształcone, które mogą nie rozumieć z czym to się je. 
    • Ja kolekcję z wyłączeniem 3 części i odst,do tego jeszcze Halo 5 i Halo Wars w 2 tygodnie ogarnąłem 😁 Niby nie trzeba robić tych dodatkowych aktywności,ale żeby dotrzeć do misji głównej musisz ganiać po tym otwartym świecie.A jak już jesteś na miejscu to misja się aktywuję,wszędzie respi się pełno wrogów i jest rozwałka.Przez to właśnie trochę cierpi na tym tempo akcji i jakiś fajniejszych skryptów też nie ma.Tylko wpadasz do bazy czyscisz z wrogów i szukasz znajdziek.W porównaniu do 4 czy 5 to jest trochę krok wstecz z prowadzeniem akcji.Taki właśnie Halo Cry 😅
    • O RLY? Dziadzio Glapcio się obudził? a jeszcze do niedawna trajkotał bełkocząc całkowicie inaczej.     Inflacja 7,7% i rośnie. Stopa referencyjna 1,75%, listy o podwyższeniu raty kredytu to pewnie banki wysyłały klientom 5minut po ogłoszeniu zmiany. Mamy już trzecią podwyżkę, a zapewne jak przy dwóch poprzednich banki praktycznie nie zareagują i nie podwyższą lokat (mniejsza o te aktualne oferty max1-3mieś max 10-30tyś na 1,5-2,5%, to zwykły marketing). Na podwyższenie rat jakoś tak NIECHĄCY reagują momentalnie, o podwyższeniu oprocentowania lokat jakoś tak NIECHCĄCY całkowicie zapominają. Nie wiem jak ma się to w świetle prawa by np: stopa referencyjna wynosiła 1,75% a np: lokata standardowa bez limitów czasowych i bez limitu kwoty wynosiła przykładowo około połowę tej wartości 0,9% czy to jest zgodne z prawem (chyba że oni mogą stosować jakieś triki jednodniowej stopy depozytowej, nie zdziwiłbym się). No i biorąc tylko dwa największe banki kontrolowane przez Skarb Państwa (PKO + PEKAO) to mamy (a raczej oni mają) 550mld zł które można pożyczyć na wysoki procent jednej grupie używając praktycznie za darmo pieniędzy z lokat (bo oprocentowanie jest śmiesznie niskie). I znów będzie "wielki sukces banków które zarobiły krocie" (ostatni "sukces" ogłosili całkiem niedawno jak wróciły zestawienia po drugiej podwyżce stóp vs podniesienie wysokości rat kredytów). Wszyscy klienci banków będą "kochani od tyłu", bank swoje zarobi, a dołoży inflacja.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...