Forum PCLab.pl: Usunięcie kont - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Usunięcie kont Oceń temat: -----

#1 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 08 Grudzień 2018 - 16:08

Witam,
w czerwcu założyłem konto i nie dostałem maila potwierdzającego rejestrację, a po zalogowaniu się konto od razu było zablokowane(? - [#1000] Nie masz uprawnień aby odwiedzać to forum.).
Pisałem do moderatora, a on przekierował mnie do dwóch adminów jednak od czerwca nie dostałem żadnej odpowiedzi czy da radę coś z tym zrobić, a email wciąż zablokowany i nie mogę go użyć, ba, teraz nawet na tamte konto nie mogę się zalogować, a email widnieje jako użyty.
W związku z tym prosiłbym o usunięcie obu kont - tego, z którego piszę oraz "pavulon17". Piszę na forum, ponieważ przez wiadomości nie można się dogadać.

Pozdrawiam

#2 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Wracam w 2020 roku.
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Grudzień 2018 - 16:59

Hehe.

Dobra. To teraz ja. Przychodzi garbata do lekarza, a lekarz do niej
- co się pani tak skrada :)

#3 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 08 Grudzień 2018 - 17:05

Zobacz postPrimoGhost, o 08 Grudzień 2018 - 16:59, napisał(a):

Hehe.

Dobra. To teraz ja. Przychodzi garbata do lekarza, a lekarz do niej
- co się pani tak skrada :)

Nie rozumiem co jest dziwnego w tym, że nie chcę tu posiadać konta? Dodatkowo musiałem się rejestrować 2 razy żeby napisać, że mi konto nie działa, bo na maile nie dostawałem odpowiedzi.
Pisałem wiele razy i nawet nie możecie usunąć maila z zablokowanego, nieużywanego konta.

Ten post był edytowany przez pavulon18 dnia: 08 Grudzień 2018 - 17:10

#4 Użytkownik jest niedostępny   Makavcio2 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Grudzień 2018 - 17:14

Jak masz poważną sprawę, pisz do @matekmz. Z kilku modów/adminów, z którymi miałem kontakt na forum, tylko w jego przypadku ręczę, że jak bozia rozdawała rozumek, to nie stał w kolejce po kartofle. A kto wie, czy się nawet dwa razy z braku chętnych nie załapał ;)

#5 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• To tylko avatar
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Grudzień 2018 - 17:19

Zobacz postpavulon18, o 08 Grudzień 2018 - 17:05, napisał(a):

Nie rozumiem co jest dziwnego w tym, że nie chcę tu posiadać konta? Dodatkowo musiałem się rejestrować 2 razy żeby napisać, że mi konto nie działa, bo na maile nie dostawałem odpowiedzi.
Pisałem wiele razy i nawet nie możecie usunąć maila z zablokowanego, nieużywanego konta.

Nie chcesz posiadać konta, dla tego zakładasz następne, by usunąć poprzednie, a co będzie z tym kontem? Założysz następne żeby usunąć obecne? Jak mnie coś nie interesuje, to po prostu zlewam dane konto i więcej tam nie wchodzę.

#6 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Wracam w 2020 roku.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Grudzień 2018 - 17:46

Jakbyś poczytał ten dział to byś zrozumiał, że załatwianie czegoś z tutejszymi adminami to po prostu żart. Stąd uznałem, że opowiadasz dowcip o fabule, iż zakładasz temat żeby admin go zauważył i podjął działanie.

Jak ktoś coś może załatwić, to jedynie Kain. Do adminów laba nie ma co pisać. Wspaniali ludzie, ale już nie pamiętają, że jest coś taniego takiego jak forum.

#7 Użytkownik jest niedostępny   Frythyr 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2019 - 15:16

Skoro już tu rozmowa się o moderacji toczy, to RyszardaGTS nie polecam, na kainie też się, można powiedzieć, zawiodłem, bo mi nie pomógł ani nie odpisywał a bana (na pisanie postów) za niewinność (RyszardGTS) dostałem, a gdy podparłem to argumentami, panowie przestali się odzywać.
Pewnie za ten post też dostanę, bo co, można

Ten post był edytowany przez Frythyr dnia: 15 Styczeń 2019 - 15:17

#8 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Wracam w 2020 roku.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2019 - 18:37

Ryszard jest modem sprawiedliwym i za niewinność procentów nie daje. Jestem tutaj od 2009 i jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

Kain mi też ostatnio nie odpisywał. Zapewne ma dużo pracy, bo wiem że nie ignoruje normalnych spraw.

Problemem na forum są admini, nie moderacja.

Strona 1 z 1