Skocz do zawartości
liljon

[S] Corsair LP DDR3 2x8GB 1600Mhz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, obecnie mam na sprzedaż:

 

 

 

  1. Pamięć RAM Corsair Vengeance Low Profile 2x8GB 1600MHz CL10 1.5V - cena: 200 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Pamięci zostały zakupione w sklepie KR System 7 grudnia 2012 roku. Pamięci są w pełni sprawne. Posiadam oryginalne opakowanie.
    Gwarancja: "Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta)".
  2. Płytę główną MSI Z97 Gaming 7 - cena: 370 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Płyta główna została kupiona 12 sierpnia 2014 w sklepie Agito. Posiadam oryginalne opakowanie.
    Płyta jest w pełni sprawna. Gwarancji już nie ma.
    Jednemu z Labowiczów płyta nie chciała wstać z procesorem opartym o mikroarchitekturę Broadwell, mimo najnowszego BIOS-u - należ więc założyć, że nie jest kompatybilna z w/w procesorami.
    Sprzedaż tymczasowo wstrzymana

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany większą ilością zdjęć, innymi ujęciami, screenshotami to poproszę o PW. Zrobię co trzeba i uaktualnię ten wpis.

Preferuję odbiór osobisty w centrum Warszawy, mogę również wysłać produkt, lecz wtedy trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem w okolicach 5 - 20 złotych w zależności o sposobu przesyłki i gabarytu.

Zdjęcie produktów wraz z karteczką: https://1drv.ms/u/s!...qxq5_WlXJPFuYAw

 

Sprzedane:

 

 

  1. Karta graficzna MSI GTX 980Ti Gaming 6G - cena: 980 złotych - strona produktu
    Stan idealny. Karta kupiona 2 grudnia 2015 roku w Morele.net więc jest już po gwarancji. Przy obciążeniu i ilości klatek powyżej 100 cewki zaczynają piszczeć.
    Nie kopałem na tej karcie żadnych kryptowalut, ani nie katowałem jej żadnymi Furmarkami więc rzadko była obciążona przez dłuższy czas na 100%.
    Posiadam oryginalne opakowanie.
    Sprzedane użytkownikowi friquu
  2. Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis XE1236 - cena: 60 złotych - strona produktu (a przynajmniej mam taką nadzieję :) ) - zdjęcia
    Stan bardzo dobry. Niestety nie jestem w stanie określić dokładnej daty zakupu, myślę, że było to w pierwszej połowie 2015 roku, więc gwarancji zdecydowanie nie ma.
    Dołączone wentylatory są ciche na niskich obrotach, a łożyska pracują bardzo kulturalnie.
    Posiadam oryginalne opakowanie (choć mam wrażenie, że brakuje mi blistra na sam cooler), z dwoma wentylatorami oraz zestawami montażowymi pod procesory Intela oraz AMD.
    Sprzedane użytkownikowi m_wawa
  3. 5x Wentylator Enermax UCTB12 - cena: 6 złotych za sztukę - strona produktu - zdjęcia
    Wentylatory zostały kupione w okolicach roku 2013-2014, przepracowały około 3-4 lata. Na niskich obrotach łożysko jest dość ciche.
    Wszystkie pięć sztuk jest w pełni sprawne. Trzy z nich mają oznaczenie ED122512W-OD, a pozostałe dwa ED122512W-OAB.
    Sprzedane użytkownikowi Vastoo
  4. Karta dźwiękowa ASUS Xonar STX - cena: 90 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Kartę kupiłem w sklepie KURTMEDIA 30 stycznia 2014 roku, więc jest już po gwarancji - brakuje również oryginalnego opakowania, przepadło.
    Niestety karta ma feler który objawia się tym, że raz na jakiś czas (czasem kilka razy w ciągu dnia, a czasem raz na 9 miesięcy) zaczyna głośno piszczeć. Naprawdę głośno i nieprzyjemnie. Problem jest znany - klik czy klik - i dość popularny, a odsyłanie karty do ASUS na gwarancję kończy się tylko stratą czasu i pieniędzy. Poza tym mankamentem karta jest w pełni sprawna i gra tak jak powinna. W środku nic nie zmieniałem więc jest to co było seryjnie. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba która zna się na temacie i z chęcią przygarnie tą kartę - u mnie się obecnie tylko marnuje.
    Cena zdecydowanie do negocjacji, jestem otwarty na propozycje.
    Sprzedane użytkownikowi musichunter1x
  5. 2x rozgałęziacz 4-pin PWM na 2x4-pin PWM - cena: 5 złotych za sztukę - strona produktu - zdjęcia
    Oba kable działają jak należy, mają długość 35cm. Zostały kupione 13 sierpnia 2014 roku. Czarny oplot.
    Sprzedane użytkownikowi Crypt
  6. Nagrywarkę DVD LiteON iHAS222 - cena: 7 złotych
    Czarny front. Stan bardzo dobry. Nagrywarka działa bez żadnych zarzutów.
    Tutaj tym bardziej nie mam pewności kiedy ją kupiłem, możliwe, że nawet koło 2010-2012 roku, więc nie ma mowy o gwarancji producenta.
    Sprzedane użytkownikowi Wszyskozajete
  7. Obudowę Antec P280 - cena: 150 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Obudowa została kupiona w sklepie COOLING.pl, 21 grudnia 2012 roku. Posiadam oryginalne opakowanie.
    W obudowie są zamontowane trzy fabrycznie dostarczone wentylatory.
    Z racji gabarytu w grę wchodzi wyłączeni kurierem, co wiąże się z dopłata 22 złotych, ewentualnie odbiór osobisty w okolicach Mińska Mazowieckiego.
    Sprzedane użytkownikowi pik3
  8. Wentylator Arctic F12 PRO PWM - cena: 7 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Nie mogę znaleźć dokładnej daty zakupu, ale obstawiam, że było to w latach 2011 - 2013. Wentylator bez gwarancji.
    Wentylator w pełni sprawny, pracował około roku, łożysko pracuje cicho przy niskich obrotach. Z racji budowy może być zamontowany wyłącznie jako wentylator "wyciągowy".
    Sprzedane użytkownikowi pik3
  9. Procesor Intel® Core™ i5-4690K - cena: 300 złotych - strona produktu - zdjęcia
    Procesor został kupiony 12 sierpnia 2014 w sklepie Agito. Procesor jest w pełni sprawny. Jest to BOX z chłodzeniem, posiadam oryginalne opakowanie.
    Gwarancji już nie ma. Nie podkręcałem procesora zbytnio, u mnie pracował z taktowaniem 4.0Ghz na napięciu 0.98V.
    Sprzedane użytkownikowi tomekmak

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...