Skocz do zawartości
Gs11

Pad Xbox one-czy obsługuje dźwięk w Win 7?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pada do xboxa one, nowsza rewizja rewizja, na amazonie niemieckim, wraz z adapterem bezprzewodowym.

 

Mam go zamiar używać na windowsie 7, z tego co wiem, na 7 bezpośrednie podpięcie słuchawek do audio jacka na padzie nie obsługuje dźwięku przy podlaczeniu bezprzewodowym. Zeby słuchawki działały wpięte do pada, połączenie pada z komputerem musi być za pomocą kabla- ale i tak nie jestem pewien.

Myślałem zeby kupić nawet adapter zestawu słuchawkowego (ten co sie podpina do pada).

Tyle ze sprawdzając na stronie oficjalnej Mój link, z ich informacji wynika, ze na Windows 7 dźwięk w ogóle nie jest obsługiwany przez pada- moze stare info, moze złe tłumaczenie?

 

Wiec jak to jest naprawdę:

- czy słuchawki podpięte do pada na Windows 7 sa obsługiwane tylko, gdy pad jest podpięty do PC przez kabel usb?

- czy kupując adapter zestawu słuchawkowego, słuchawki podpięte do pada za pomocą adaptera słuchawkowego zadziałają przy połączeniu bezprzewodowym pada z PC na Windows 7?

- czy moze na Windows 7 w ogóle ńie jest możliwe przesyłanie audio do słuchawek podpiętych do pada?

 

Jest sens kupować adapter zestawu słuchawkowego do Windows 7, zeby miec dźwięk na słuchawkach wypiętych do pada- podłączonego do PC bezprzewodowo za pomocą adaptera bezprzewodowego- czy jest to niemożliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na Windows 7, ale na Windows 10 od zawsze śmiga bezprzewodowo audio (mam pada z adapterem na USB).

Dopiero jak podłączysz słuchawki to pokazuje się dodatkowe urządzenie audio na które można przekierować dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Czy taki pad z adapterem:

https://allegro.pl/oferta/kontroler-microsoft-pad-xbox-one-s-adapter-win10-8693230733

będzie w stanie przesyłać dźwięk między komputerem a padem po podłączeniu do niego słuchawek?

 

Może ktoś używa akurat takiego pada wraz z Windowsem 7 i jest w stanie potwierdzić albo zaprzeczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba masz wszystko wyjaśnione:

https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/accessories/xbox-controller-functionality-operating-systems

 

Urządzenia dźwiękowe nie są obsługiwane w przypadku używania bezprzewodowych i przewodowych kontrolerów w systemie Windows 7/8.1. Aby używać urządzeń dźwiękowych za pośrednictwem kontrolera, trzeba korzystać z systemu Windows 10 lub konsoli Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...