Skocz do zawartości
DamianM2007

Premiery gier styczeń 2019 - Resident Evil 2 remake official trailer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• @Jaycob Gratki 
    • ?! Gdzie ja pisałem cokolwiek takiego? Cała dyskusja była wyłącznie o aborcji eugenicznej a ta dotyczy właśnie konkretnie i wyłącznie ciąż, gdzie płód jest nieodwracalnie uszkodzony. Wszedłeś w tą dyskusję z głupią tezą "że to pewnie przez alkohol i papierosy" i na to odpisywałem. Tym bardziej nikt tu nie postulował usuwania wszystkich ciąż jak leci. Czasem lepiej jest zamilknąć niż brnąć coraz głębiej.
    • Ja uważam, że do tej przesłanki legalności przerywania ciąży, powinien być stworzony "katalog" wad płodu uprawniający do aborcji. Czy brak rączk/nóżkii u płodu to wada ciężka/lekka/średnia? Każdy czuje to inaczej... Jakie są racjonalne powody wyłączenia spod tej przesłanki akurat zespołu Downa? Co z innymi upośledzeniami stricte umysłowymi?  
    • Witam Posiadam do odsprzedania  następujący zestaw: 1/ procesor : a/ aktualnie I5-3470 + chłodzenie                       b/na zamówienie I7-2600 w cenie o 300zł wyższej od i5-3470 2/ mobo  Asus p8z68v lx posiadająca m.in. 3 gniazda pci, 2x SATA 3.0, 4x SATA 2.0, 2xusb 3.0, 2x pciex 16 (crossfire)      płyta ma wgrany najnowszy BIOS z obsługą Ivy -bridge i pciex 3.0. Posiada drobną wadę: nie współpracuje ze          zintegrowaną grafiką procesora, natomiast świetnie współpracuje z kartami grafiki zewnętrznymi . Ponieważ zestaw ma      mieć  zewnętrzną GPU to wada ta nie jest istotna, i absolutnie nie  jest przeszkodą w pracy zestawu 3/ ram 8GB 16GB za dopłatą 100 zł 4/ GPU: a/ HD6670 2GB                b/  GTX 1050  Gigabyte G1 gaming 4GB za dopłatą 400 zł               c/  GTX 1650 4GB mitx za dopłatą 550 zł   5/ Zasilacz: a/ 420W, wtyki P4- 12v,2xzasilanie SATA 2x Molex                         b/ 350W wtyki P4, Pciex SATA Molex za dopłatą 50 zł Cena wersji podstawowej 350 zł+ 15 zł koszty wysyłki. Łączę pozdrowienia. Czekam na odpowiedź 🤩 
    • Sama mocna grafika nie wystarczy żeby mieć wysoką wydajność w grach. Musisz mieć też jeden z najnowszych procesorów minimum 6rdzeni i 12 wątków oraz szybkie pamięci np. 16 GB 3600MHz
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...