Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Romek1221

Lg G7 thinq czy xperia xz2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli muzyka ze słuchawek to G7 zdecydowanie. A dlaczego wybór ograniczony jedynie do tych dwóch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się podobają i mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o te firmy, a co polecasz innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet w graniach 2000zł? I wymagania to tylko muzyka i przeglądanie netu? To już wolałbym Lg V30 ze względu na brak notcha, lepszą baterię, lepsze proporcje do przeglądania neta (szerszy i krótszy, a nie jak G7 długi i wąski) oraz szerszy szeroki kąt w aparacie. Do tego kapitalna jakość muzyki dzięki Quad DAC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet w graniach 2000zł? I wymagania to tylko muzyka i przeglądanie netu? To już wolałbym Lg V30 ze względu na brak notcha, lepszą baterię, lepsze proporcje do przeglądania neta (szerszy i krótszy, a nie jak G7 długi i wąski) oraz szerszy szeroki kąt w aparacie. Do tego kapitalna jakość muzyki dzięki Quad DAC.

Popieram, też uważam go za lepszy wybór niż G7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G7 też ma Quad DAC. Stoję przed podobnym wyborem G7 lub V30, ale boję się trochę tego OLEDa, wczoraj widziałem w Saturninie to na wystawie V30 miała ekran wypalony, poza tym strasznie wpada w niebieski pod kątem. Jednak Samsung ma lepiej dopracowanego AMOLEDa, ale niestety bez szału jeśli chodzi o jakość dźwięku, a to dla mnie priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G7 też ma Quad DAC. Stoję przed podobnym wyborem G7 lub V30, ale boję się trochę tego OLEDa, wczoraj widziałem w Saturninie to na wystawie V30 miała ekran wypalony, poza tym strasznie wpada w niebieski pod kątem. Jednak Samsung ma lepiej dopracowanego AMOLEDa, ale niestety bez szału jeśli chodzi o jakość dźwiękiem, a to dla mnie priorytet.

nie sugeruj się tak bardzo tym wypaleniem w sklepie - ja też przy ostatniej wizycie w MM byłem przerażony, jak wypalony ekran miał wystawowy telefon, ale nie ma się temu co dziwić - one non-stop działają w trybie demo na pełnej jasności, żaden telefon nie pracuje w podobnych warunkach podczas normalnego użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że niekiedy i na dzień dobry, po wyjęciu z pudełka możesz mieć już jakieś defekty typu wypalenia, przebarwienia, uwalone pixele.

Ale jeśli nie będziemy o tym mówili, to się nie wydarzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...