Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tak o

Wiedzmin 1 zacina się

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas temu postanowilem wrócić do wiedzmina 1, gralo mi się świetnie do momentu gdy prawdopodobnie wirus dostal sie na mój komputer i bylem zmuszony robic format, zainstalowalem ten sam windows 10 i odpalając wiedzmina 1 zauwazylem ze nienaturalnie klatkuje, nie jest to wina sprzetu (gtx 1060, i5 4460 8gb ram 1600mhz tak w skrócie). Fpsy z reguly 70 80 i 90+ fpsów, ale zauwazylem dziwne mikrościnki czy spadki do 50 pare fpsów, gdzie byc tak nie powinno na tym sprzecie

 

Z góry dziekuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V sync i po problemie

 

Ustawienia V sync w samej grze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia V sync w samej grze nie ma

Wymuś przez panel Nvidia/Zarządzane ustawieniami 3d i po prawej stronie masz okno ustawienia globalne, lub ustawienia programu, kliknij na te drugie, znajdź Wieśka /znajdz synchronizacje pionową i włącz. Ale nie wiem czy to pomoże przy dropach do 50 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Wymuś przez panel Nvidia/Zarządzane ustawieniami 3d i po prawej stronie masz okno ustawienia globalne, lub ustawienia programu, kliknij na te drugie, znajdź Wieśka /znajdz synchronizacje pionową i włącz. Ale nie wiem czy to pomoże przy dropach do 50 fps

 


Włączyłem to wcześnie nie do wieśka tylko ogólnie i nic to nie pomogło niestety a te dropy nie mam pojęcia z jakiego powodu, wszystko było wczesniej w porządku a tylko format zrobiłem

Ustawiłem to dla Wiedzmina i nadal nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa bo jak programem ogranicze fps'y do 70 to spada do 60 pare i czuć te spadki strasznie, jeżeli ogranicze do 60 to spada ponizej 60 a jak do 50 to ponizej 50 nie rozumiem czego to moze byc wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może co jakiś czas po prostu jakiś proces Ci zabiera moc procka? i stąd te spadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może co jakiś czas po prostu jakiś proces Ci zabiera moc procka? i stąd te spadki?

 

Co jakiś czas tzn co kilka sekund? grając w wiedzmina 3 miałem stałą płynnośći było git a tutaj takie okropne ścinki co chwile, w momencie gdy nic nie robie na komputerze procesor spada do 0% dysk tak samo, jedynie czasami podskoczy do zalewdie 2 - 6% ale sam wiedzmin zużywa bardzo mało procesora więc powinno wszystko chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...