Skocz do zawartości
Keyser_Soze

Volvo V50 2.0D 136KM

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe rozwiązanie. Wyobraź sobie ile tam jest wilgoci, grzybów i ile z tego wdychasz..

Wiem. Traktowalem to wutrhem, crc, ozonem i efekt na chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu w jaki durny sposób wymienia się tu filtr kabinowy - położony jest za pedałem gazu. Miejsce tyle, że sama dłoń ledwo co się mieści, a co dopiero filtr i reszta. Myślałem przez moment, aby odkręcić sam pedał gazu, ale dostęp do nakrętek też jest spierniczony koncertowo.

Widzę, że jednym z genialnych pomysłów Forda dostało rykoszetem Volvo :lol2: W Focusie da się bez odkręcania pedału i łamania filtra, ale trochę gimnastyki przy tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem intercooler od NRF'a. Jak mechanik będzie miał wolny termin wymienię go jeszcze w tym tygodniu. Zobaczymy czy gęściej upakowane żeberka coś zmienią. W następnym miesiącu wymiana oleju i filtrów, a następnie chip.

 

No i świeża foteczka dla atencji. :whee:

 

71594516_397239310968758_2212133076287356928_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQmXCdaJ5HtEBg7Du_WyTsa_S2uj1LJlMLh07bVmpgtolCoRCXyTLYid5hFiuGJrAds&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=cf2b1bcea2d0d26d5e4c90763010ec84&oe=5E308542

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie widać, że choć na 5 i 6 biegu samochód więcej może, to speed limiter twardo trzyma na 198 km/h.

Poczytałem temat i faktycznie wszystkie Łosie wychodziły z jakimś ogranicznikiem. W T5 2.5 ogranicznik ustawiony jest na 250 km/h. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2.0D standardowo limiter jest na 210 km/h, da się to podejrzeć w Vidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...