Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawelek6

[Zamknięty]Gdzie kupować muzykę w .mp3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie. Postanowiłem, że w końcu sobie zrobię biblioteczkę piosenek w plikach .mp3. Po prostu trzymałbym sobie taką kopię na komputerze i telefonie. I tutaj się pojawia problem, bo jak zacząłem przeczesywać temat od wczoraj, to natknąłem się na informację iż, niektóre sklepy mają DRM-y na utworach. No i problemy z dostępnością, niby jest Bandcamp, ale jakoś kilka wyrywkowych utworów spróbowałem tam wyszukać i nie znalazłem żadnego. Zainteresowałem się naszym Plusmusic i jest lepiej, choć również nie wszystko tam mają. Jak na razie jedynie na Google Play wyrywkowo wybrane utwory były w sklepie. Tylko jak wygląda pobieranie? Ja praktycznie nie używam usług Google, na fonie wszystkie ich aplikacje mam wyłączone, tylko ze sklepu aktualizuję aplikacje i tyle.

 

Chciałbym po prostu: zalogować się przez przeglądarkę na kompie, kupić, pobrać, wylogować się i używać czystych plików .mp3 w odtwarzaczu (AIMP), żadnych dodatkowych aplikacji itp. Mile widziana jakość 256 - 320Kbps. Da się tak?

 

Może macie inne sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...