Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawelek6

Sylwester z PCLab* 2018/2019

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę, że jeszcze nie ma tradycyjnego tematu scratchhead.gif

 

Powitać sylwestrowych towarzyszy!

 

Kto ma jakie plany, kto na labie?

 

P.S. Spam mile widziany, milicja świętuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach odurzanie się przed monitorem, w międzyczasie szaleńcza jazda samochodem pod wpływem (w GTA5 :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach odurzanie się przed monitorem, w międzyczasie szaleńcza jazda samochodem pod wpływem (w GTA5 :E )

Ale wiesz, że gdy postać w grze wypije, i jednocześnie gracz wypije, to chybotanie się znosi i jedzie się prosto? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego czy w ogóle będzie ogarniał jak i po kim jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM milion lepszych rzeczy do roboty niz siedzenie na tym trolowisku - w przeciwienstwie do was no life bede sie bawilszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu, nie lubię sylwestra, świętować stary zj*bany rok by przywitać kolejny zj*bany rok w tym chorym kraju. W inne dni też mogę się nawalić i iść do znajomych :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu, nie lubię sylwestra, świętować stary zj*bany rok by przywitać kolejny zj*bany rok w tym chorym kraju. W inne dni też mogę się nawalić i iść do znajomych :E

 

jak ci tak zle w tym kraju to wyjedz nikt cie nie trzyma granice otwarteszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu, nie lubię sylwestra, świętować stary zj*bany rok by przywitać kolejny zj*bany rok w tym chorym kraju. W inne dni też mogę się nawalić i iść do znajomych :E

 

 

KON STY

 

TUCJAAAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy dzisiaj paczuszki od szefowej, a w środku np. małe Martini 0,2l :E

 

ja ide do kolezanki z pracy a potem na miasto :lol2:

 

Tak się tłumacz Up_to_something.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, nie chce mi się nigdzie wyłazić. Pograłbym w BFV i został w domu, ale jak już mam słuchać

całą noc hukowych petard, to lepiej się znieczulić alkoholem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym roku pclab, ale jeszcze sie waham xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw do znajomego, potem do koleżanki, oj będzie się działo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet chciałem o 10:00 założyć tradycyjny temat. W tym roku rzucam palenie nie żebym palił poprostu chce poprawić statystyki rzucającym. Będzie przynajmniej jeden któremu się udało rzucić... :D Poza Tym Wszystkiego Dobrego i dużo FPSów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy dzisiaj paczuszki od szefowej, a w środku np. małe Martini 0,2l :E

 

 

 

Tak się tłumacz Up_to_something.gif

 

:hmm: a co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domu, nie lubię sylwestra, świętować stary zj*bany rok by przywitać kolejny zj*bany rok w tym chorym kraju. W inne dni też mogę się nawalić i iść do znajomych :E

Dokładnie, nie ma się z czego cieszyć, dzisiaj tylko cyferka się w kalendarzu zmieni. Po jutrze powrót do rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę grał w gre :D

Może by tego shadow of the tomb raider ogarnął. Klimat sylwestrowy sprzyja, cena już też nieźle spadła - ale przez to, że tak szybko spada, cebula każe czekać dalej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM milion lepszych rzeczy do roboty niz siedzenie na tym trolowisku - w przeciwienstwie do was no life bede sie bawilszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

Oh oh jaki Ty buntownik jesteś, na przekór PCLabowym no life'om będzie się bawić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku idę na lana. Będzie szpila w gierki i obfite spożycie. A o północy grill na świeżym powietrzu :pijacy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh oh jaki Ty buntownik jesteś, na przekór PCLabowym no life'om będzie się bawić :E

Straight Outta Gimnazjum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o jakiejś ekipie z kilkoma kompami, Lan, Cod4 i pizza. To by byl Sylwester ehh. No ale wszyscy wystawne bale w garniturach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bądź jeszcze bardziej wystawny i zarzuć na siebie smoking albo frak. Pokaż kto rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał wrócić do czasów szkoły średniej i sylwestrowej domówki, najtańsza wódka + ogórasy + chipsy. Pełno znajomych twarzy plus trochę nowych. Dzisiaj będzie pełna kulturka, będę sączył bourbon pod hipsterskie sałatki z dziwacznymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...