Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawelek6

Sylwester z PCLab* 2018/2019

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wódzie/piwie na grillu/weselu/etc. jestem w stanie zdzierżyć nawet disco polo.

Sławomira? Nope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak rozchwytują tego sławomira a dla mnie to szambo

Oj tam przy 1.5 promila to mogą być nawet i kaczuszki :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej bawiło jak na tvp pytali ludzi na kogo oczekują w zakopanym a tam jakaś babka krzyczała sławomir

 

 

ja rozumiem że ludzie mają różne gusta ale sławomir jedyne co ma dobre to chyba wąs :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu widać kto jest anonem

 

"online na pclabie"

 

 

pozdrawiam

 

 

 

SYLWESTER PROSZĘ WYŁĄCZYĆ KOMPUTER

 

 

:E :E

i odstrzelić sobie ręce fajerwerką jak na sylwestra przystało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem jaki przypał na sylwestra

 

naprawiałem wczoraj swoją elektryczną packe na muchy bo jest na akumulatorek i byłem ciekaw czy jeszcze działa i na lato się zda, nie działało otworzyłem myślałem że w środku są jakieś luzy złapałem w dwa palce za taką płytke pcb z elektroniką i mnie prąd trzasnął, odruchowo odskoczyłem i przywaliłem paluchem u nogi w deskę łączącą dwie części biurka jak w piłkę 4 godziny na sorze i diagnoza - złamanie.

 

 

:E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 DM + Senua's Sacrifice i niebieski Żywiec. Najlepszego w nowym roku!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0_1_92986_Sylwester_przez_pluszowymis.jpg

 

Co prawda wiek się nie zgadza, bo mam już 35 lat, ale poza tym to fakt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie śmiali a ten indiana jones z kitką po prostu żył przyszłością i tombrajdera przewidział lepiej niż jackowski koniec świata

 

 

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna wybrała że dzisiaj zabawia nas TVN, a mnie dodatkowo butelka bourbonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tam polewaj, a nie zapierdzielaj publiki.

 

ps. właśnie sprawdzam repertuar TVN vs POLSAT vs TP2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na zakopanym to brakuje kombii tylko tego z łysym

 

 

kwiatkowski wąglik i sławomir na odstrzał

 

 

a i jeszcze ten alwaro soler pewnie z plejbeku za gruby hajs wyyjedzie więc obstawiam że tak samo na odstrzał jak zeszłoroczny alfonsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w PUBGa, ostatnia piątka, pełne skupienie, nasłuch... a tu za oknem ktoś odpala jakąś kanonadę.

Ech....

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy sie śmiali a ten indiana jones z kitką po prostu żył przyszłością i tombrajdera przewidział lepiej niż jackowski koniec świata

 

 

:thumbup:

:thumbup:

 

Ja serio idę zaraz grać w Tomb Raidera. Jeszcze nie przeszedłem do końca SOTTR, więc będzie okazja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że chodziło mu również o staż. To forum zupełnie inaczej funkcjonowało 10 lat temu, byli inni ludzie.

To na pewno... Ja niestety nie mogłam się udzielać wtedy na PCLabie, trochę za młoda byłam :D. Na pierwszym swoim forum zaczęłam się udzielać w 2011 roku i pamiętam, że sporo się tam działo, a i społeczność była taka jakby trochę zżyta (a przynajmniej pewna część ekipy, zwłaszcza na tym komunikatorku na samym dole strony) :P. Co prawda już od bardzo dawna tam nie zaglądam, ale jak niedawno z ciekawości zerknęłam na stare śmieci, to tamto forum było w zasadzie martwe...

 

@up, ja mam "somsiadów" rodem z memów. Zwierzęce wrzaski (zwłaszcza wieczorem) i bieganie po schodach to codzienność... Gdybym tylko wiedziała, na którym piętrze mieszkają, to bym im zasugerowała zmianę dilera, bo ten obecny coś im nie służy :E. A ja narzekałam na poprzedniego sąsiada (wyprowadził się) i jego "Żono moja" późnym wieczorem :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzicz w granicach rozsądku gdy wszyscy piani jest wskazana, nie pamięta WÓŁ jak cielenciem był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie samochody się jarają. Znaczy się nie moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnych sąsiadów masz. Ja tam cenie spokój w bloku bym się męczył dlatego lubię domek z sąsiadem za ścianą a nie nad i pod głową :) Choć filmy na projektorze i Jbl słucham już tak że szklanki się "ruszają" :) Jeszcze 1h i 15 min :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem 2 razy już na zewnątrz byłem ktoś race odpalał to poszedłem, takie zombiaki tyle że z bananami na mordkach.

2 pękły, pęknie i trzecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...