Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sowekel

Wynjajęcie kawalerki przez airbnb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nigdy nie wynajmowałem nic prze airbnb. Teraz znalazłem satysfakcjonującą kawalerkę w Niemczech w dobrej cenie(wychodzi jakieś 7600 za 2mc). Pytałem Niemki czy są jakieś dodatkowe opłaty za rachunki itp, a Ona mi napisała że wszystko jest wliczone w czynszu i wynosi on 2400E za 2 mc. Tak więc skąd pojawiła się dużo niższa cena przy rezerwacji? Jakieś zniżki? Wszystko jest Ok?

 

2. Czy płatność kartą jest bezpieczna? bo już podałem dane swojej karty i teraz się obawiam czy to jest bezpieczne? Sorki za moje może głupie pytanie ale nie jestem za bardzo obeznany w bezpieczeństwie IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze jest to temat aktualny ale jeśli dobrze zrozumiałem, to wynajmujesz mieszkanie na dłuzej. Przy dłuższych wynajmach możesz liczyc na spore zniżki, bo jest to dla wynajmujacego o wiele wygodniejsze.

 

Air bnb jest serwisem bezpiecznym, wiele razy wynajmowałem w taki sposób nocleg, płaciłem kartą i był ok. Polecam jednakże płacić kartą mastercard z uwagi na to, że ma o wiele mniejsze opłaty niz visa ( 2% w stosunku do około 5%).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...