Skocz do zawartości
ghs

ASUS Mining RX470 za 400PLN - padają jak muchy

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o rękojmie, każdy sklep musi dać 2 lata niezależnie od tego co producent oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z opsiu wynika że toto ma podswietlenie led? moze ktoś wrzucic foto jak to świeci i czy da sie wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z opsiu wynika że toto ma podswietlenie led? moze ktoś wrzucic foto jak to świeci i czy da sie wyłączyć?

 

dioda biała pali się zawsze, zielona tylko w trybie 3D. możliwe że na płytce asusa jest jakiś soft aby to wyłączyć ale nie sprawdzałem. aha, jest jeszcze dioda czerwona ale na razie się nie zapala co raczej mnie nie martwi :E pewnie od sygnalizacji podpięcia wtyczki 8-pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy właściciele tytułowej karty mogą sprawdzić czy przesyła ona dźwięk przejściówką DVI-HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też jest ciekaw tak jak @up

Fajnie by było jakby ktoś to sprawdził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast przejściówki, może lepiej gotowy kabel hdmi-dvi? Ja taki miałem z allegro i podłączyłem gtx 780ti z monitorem, bo jedyne hdmi miałem zajęte do podłączenia TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to karta może obsługiwać dźwięk po DVI, ale np. przejściówka, kabel już nie. I tak sobie też można pomyśleć, po co karcie do koparki dźwięk puszczać i to jeszcze po DVI? :D

 

myślę że nie będzie takiej opcji, jak karta przyjdzie to sam sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone dzisiaj, niestety nie idzie dźwięk przez przejściówkę, a przejściówka testowana na 210gt i działało, mnie zastanawia od czego są dwa gniazdka usb (takie jak na płycie głównej) z boku tej karty ? miałem cichą nadzieje, że będzie można wpiąć dodatkowe złącza usb do obudowy, ale nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta warta zakupu ale chłodzenie słabe - po overclockingu nie idzie wytrzymać.

Miałem wolne Arctic Accelero Xtreme 3 i po zamontowaniu temperatury bez oc ponizej 40 C a gdy 1300/2000 poniżej 55 C. (przy wysokiej kulturze pracy)

Można by z niej wycisnąć jeszcze więcej ale jest ograniczona konstrukcyjnie.

 

Wasze jak się kręcą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jak w ogóle podejść do oc tej karty, jest to mój pierwszy radeon w życiu - umiem tylko przesunąć power limit i taktowanie w MSI AF :), a tutaj dochodzi zabawa w UV, a tego Wattmana nie do końca ogarniam, bo cała masa różnych słupków no i na jakiej wersji GPU-Z idzie sprawdzić asinc, bo na tej najnowszej 2.16 nie widzę tego ? Jedyne co widzę, to Power limit na 85W, który trzeba od razu zwiększyć :P

Edytowane przez unluck85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po 2-3 godzinach grania w kingdom karta się zepsuła :/

Brak obrazu...

Edytowane przez unluck85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? :D może jakieś głupoty poprzestawiałeś? :E zrób instalację sterowników na czysto i zresetuj ustawienia w msi AF

Edytowane przez papa_ODYN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobie, brak obrazu w biosie, sterewniki w 100% czyste bo reinstalowałem winde, wydaje mi się że te pamięci elpidy są walnięte, bo nagle obraz padł bez jakich artefaktów ani innych oznak, odpinalem kartę i resetowałem bios jak coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś unluck xd

 

Ciekawe, zwróć do sklepu na ich koszt jak nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza w życiu karta od czerwonych i zarazem pierwsza, która mi padła teraz nie wiem czy wymienić czy szukać jakiejś używki na gwarancji ale w wersji pełnoprawnej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą kartę na tych pamięciach, 79.7% ASIC, podkręcona do 1330 core + 1950 pamięci i jak na razie 0 problemów. Grałem już wiele godzin w DBD na medium 1080p żeby mieć stałe 75fps, karta mocno obciążona i nic złego się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja czeka na grę wstępną (włożenie do kompa) tylko na razie mi się nie chce tego robić.

 

@up, to dobry masz ASIC w porównaniu do autora tematu

 

 

Unluck, napisz że karta nie działa, bo przecież nią nie rzucałeś, a następna sztukę też mocniej poużywaj. Raczej to jednostkowy problem. Chyba że już się zraziłeś :P

 

Wgl nie wiedziałem że NEO24 i NEONET to te same? sklepy, albo mają z sobą coś wspólnego. Bo moja paczka miała taśmę z NEO24.

Edytowane przez Frythyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychaczylem msi rx 480 gaming 4gb z 13 msc gwarą za 499, więc odpuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychaczylem msi rx 480 gaming 4gb z 13 msc gwarą za 499, więc odpuszczam :)

 

:rozga:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedziby tych sklepów znajdują się w tym samym miejscu :E

Może sobie pomagają w potrzebie, w neonecie zabrakło taśmy do zapakowania mojej karty to ludzie z NEO24 im pożyczyli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sobie pomagają w potrzebie, w neonecie zabrakło taśmy do zapakowania mojej karty to ludzie z NEO24 im pożyczyli :P

 

Pewnie w neonecie nie było na stanie to spakowali z neo24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel jest jeden(wspólny kapitał) a marki dwie(osobny asortyment i logistyka), tak samo jak x-kom i al.to albo kiedyś media markt i saturn.

Ja dostałem paczkę od DPD w foliopaku Poczty Polskiej. :E

Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie unluck85 pisał o złączach z boku karty, przypominających USB takie jak na płycie głównej. To są chyba dwa złącza do wentylatorów 4pinowe, czyli z PWM. Tak wyglądają, mylę sie?

Edytowane przez Frythyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...