Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam zakup bezpośrednio ze strony eu.evga.com - w podliczeniu koszyk ~285€ z VAT 23% z wysyłką i prowizją PayPal wychodzi około 1277 złotych kwasny.gif

 

Patrząc na projekt Audio Note, rozłożenie i zastosowane części śmiało stwierdzam, że Twoja karta został zrobiona bardzo oszczędnie i bez możliwości wymiany wzmacniaczy operacyjnych - nadrobili elektrolitami Nichicon for audio wink.gif

 

Tutaj przynajmniej mamy porządne stopnie końcowe o bardzo dużej wydajności prądowej i szybkim narastaniu napięcia wyjściowego co może zaowocować ładnie prowadzonym nisko schodzącym i kontrolowanym basem bez obcinania pasma, a to z kolei nie zdegraduje średnicy i wysokich tonów.

 

Jadą do mnie sennki HD 599 - specjalnie wziąłem pod NU AUDIO bigsmile.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupieniem bezpośrednio z evga...podobno dla membersów ma być za 199$...tylko nie wiem wtedy jak z gwarancją...czy w razie czego honorują ja w niemcowni...

 

 

Mam parę osob co latają do stanów i mogli by przywieść...narazie trzeba czekać aż się pojawi na stronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla membersów scratchhead.gif o co chodzi ??

Kod produktu ten sam, czyli powinni honorować no chyba, że po nr seryjnym wyjdzie kiszka...

W DE jest od ręki na stanie smile.gif USA czeka lol2.gif

Mieszkasz w PL ??

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy rejestracji 1080 ti dostałem elite membersa i faktycznie obniżka 50 euro, przy płatności paypalem wychodzi poniżej 900 zł.

 

@edit Kwota bez kosztów wysyłki

Edytowane przez CAL44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...mieszkam w pl...znajomi mogą zamówić na konkretny adres w stanach i przywieść...potwierdzam...mam też Elite members i cena jest 199$...

Edytowane przez m@rcinpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest  to elite members ?? ok już mam thumbup.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za katę trzeba zapłacić 213,30€ z VAT 23% +KW +PayPal - zdecydowanie lżej 956 zeta bigsmile.gif

 

Dla przypomnienia tylko eu.evga.com

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy są dźwiękówki ale z dyskretnym wyjściem audio zamiast op-ampów? Mam wrażenie że obecnie wszystko jest robione na jedno kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, ale widzę po wyjściach na śledziu że jednak nie są kompatybilne z każdym rodzajem słuchawek dostępnych na rynku, bo np; moich Roccat`ów 5.1 nie podepnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za: smsl m8a, Aune T1 SE, Aune X1S, NuForce Icon HDP.

 

Osobiście wolałbym oddać linię PCIE dla dysku NVME :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, ale widzę po wyjściach na śledziu że jednak nie są kompatybilne z każdym rodzajem słuchawek dostępnych na rynku, bo np; moich Roccat`ów 5.1 nie podepnie :)

 

Bo to jest karta Hi-Fi po analogu ogarnia tylko Stereo, zresztą podpięcie Roccatów do tej karty to tylko zmarnowane pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co Panowie sugerujecie, że NU Audio to popylina i szkoda pieniędzy ??

Z chęcią kupiłbym konkretny sprzęt nawet za 2-3 koła bigsmile.gif moja lepsza połówka nie może wiedzieć, że coś kupiłem do peceta ech... dla tego wybrałem NUA smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest karta Hi-Fi po analogu ogarnia tylko Stereo, zresztą podpięcie Roccatów do tej karty to tylko zmarnowane pieniądze.

 

No to jaki headset podpiąć minimum do tej karty aby nie "zmarnować" wydanych pieniędzy a jednocześnie nie wystawiać nerki na sprzedaż? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest karta do headsetów, tylko do obsługi sprzętu Hi-Fi normalnie słuchawki muzyczne stereo, kolumny 2.0, ewentualnie wielokanałowe systemy kina jeżeli karta ma możliwość enkodowania wielu kanałów po SPDIF.

 

Większość Headsetów gra na tyle słabo że ALC1220 z przyzwoitą implementacją toru analogowego wystarczy z powodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest karta do headsetów, tylko do obsługi sprzętu Hi-Fi normalnie słuchawki muzyczne stereo, kolumny 2.0, ewentualnie wielokanałowe systemy kina jeżeli karta ma możliwość enkodowania wielu kanałów po SPDIF.

 

Większość Headsetów gra na tyle słabo że ALC1220 z przyzwoitą implementacją toru analogowego wystarczy z powodzeniem.

 

Nie widziałem lepiej wykonanej kary dźwiękowej jak NUA shocked.gif bardzo przemyślane rozłożenie części jak i ich dobór smile.gif np same stopnie końcowe LME49600 KLIK_nota_TI bardzo ciekawy scalaczek od strony elektrycznej wink.gif 

 

Nie dawno kupiłem obwód drukowany KLIK wysokiej jakości wzmacniacza słuchawkowego (do samodzielnego montażu) własnie opartego o LME49600 same te scalaczki to ok 80-100zł, a gdzie reszta wink.gif z dobrej jakości symetrycznym zasilaczem wyjdzie coś ok 300-370 zeta shocked.gif + fajna obudowa, złącza RCA ech ponad 400 zeta do tego trzeba bardzo dobre źródło wyjścia analogowego, ażeby usłyszeć pełnię możliwości proponowanego rozwiązania.

 

edit. 22.01.19

EVGA podniosła cenę NU Audio o 20€ kwasny.gif teraz z Elite Member trzeba zapłacić 220€ po wszelkich opłatach do PL wyjdzie około 1050 zł (wliczyłem prowizję PayPal)

 

edit. 24.01.19

Paczkę już odebrałem o 9:30 ale speed !! prosto z Holandii ponad 1330km shocked.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem lepiej wykonanej kary dźwiękowej jak NUA shocked.gif bardzo przemyślane rozłożenie części jak i ich dobór smile.gif np same stopnie końcowe LME49600 KLIK_nota_TI bardzo ciekawy scalaczek od strony elektrycznej wink.gif 

 

Nie dawno kupiłem obwód drukowany KLIK wysokiej jakości wzmacniacza słuchawkowego (do samodzielnego montażu) własnie opartego o LME49600 same te scalaczki to ok 80-100zł, a gdzie reszta wink.gif z dobrej jakości symetrycznym zasilaczem wyjdzie coś ok 300-370 zeta shocked.gif + fajna obudowa, złącza RCA ech ponad 400 zeta do tego trzeba bardzo dobre źródło wyjścia analogowego, ażeby usłyszeć pełnię możliwości proponowanego rozwiązania.

 

edit. 22.01.19

EVGA podniosła cenę NU Audio o 20€ kwasny.gif teraz z Elite Member trzeba zapłacić 220€ po wszelkich opłatach do PL wyjdzie około 1050 zł (wliczyłem prowizję PayPal)

 

edit. 24.01.19

Paczkę już odebrałem o 9:30 ale speed !! prosto z Holandii ponad 1330km shocked.gif

 

i jak ta nuadio po roku, bo zastanawiam się czy warto zmienić uznaną AIM SC808.. na EVGA, czy zbytniej różnicy w jakości nie będzie i nie warto dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest widzę karta w standardzie USB, ale wkładana do środka komputera. Czyli na płytce jest kontroler USB 3.0. I dlatego potrzebne jest dodatkowe zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...