Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bez A

RTX 2060 jaka wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja własnie nie przecierpię braku bekplejta bo mam okno i dzisiaj dołożyłem ostatnie brakujące 200zl na zakup 2060 i czekam bo nie wiem co kupić.. moja 1060 msi gaming jest bezgłośna nawet po OC więc postawiła poprzeczkę bardzo wysoko.

 

Też mam okno, ale odwrócę uwagę od braku backplate LEDAMI :E

Ale i tak jeszcze czekam, bo zadałem pytanie X-Komowi, czy jak się zdecyduje, to karta jest na stanie i wysyłają od razu, czy też będę musiał czekać, nie wiadomo ile. Według nich Palita dostają w większych ilościach co przyspieszy realizacje, jednak to tylko gra słów, bo może Gigabyte dostają 100 sztuk w dostawie, a Palita 110. Napisałem maila, niech sprecyzują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I think I will choose 2060 a model from MSI Ventus:

 

https://xtreem.pl/karty-graficzne/1022-msi-geforce-rtx-2060-ventus-oc-6g.html

 

Interesting how with OC because the base clock seems low.

 

Do you think it's worth paying extra to 2070? 500 PLN more.

 

https://xtreem.pl/karty-graficzne/1023-gigabyte-geforce-rtx-2070-windforce-gv-n2070wf3-8gc-4719331303792.html

 

I just saw the review and the card is quiet and powerful OC. it also has a significant power limit of 225w

 

https://www.techpowerup.com/reviews/Palit/GeForce_RTX_2060_Gaming_Pro_OC/37.html

It depends how much money you want to spend and what processor,ram is in your comp. 2060 is quite good but only 6gb vram on board. For me more then 1700 is too much for 2060. Better is use one 1070ti for around 1250pln or new 2070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślcie?

Gigabyte Gaming OC - 3 wentyle, ale dość płaski radiator i 2 HP

Palit Gaming Pro OC - 2 wentyle, ale gruby radiator i 4 HP

 

ciekawy materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślcie?

Gigabyte Gaming OC - 3 wentyle, ale dość płaski radiator i 2 HP

Palit Gaming Pro OC - 2 wentyle, ale gruby radiator i 4 HP

 

ciekawy materiał

W przypadku gigabajta to właśnie te hitpajpy robią kaszane... ciepoło jest słabo oddawane do radiatora i choćby tam założyć 5 wentyli nie będzie dobrze, ten ventus od msi jest w dobrej cenie ma backplate i 4 HP + fajne ciche wentyle czekam tylko na dokładniejszy test niż ten ruski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

so take it, 2060 its a good card, And this MSi looks good, dont take cheap gigabyte its very warm in gaming test. Regarding computer I would change asrock motherboard for somthing from msi or gigabyte. More stable ang compatible with ram. regarding ram, crucial is solid, but kingston is more safe with ryzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gigabajta to właśnie te hitpajpy robią kaszane... ciepoło jest słabo oddawane do radiatora i choćby tam założyć 5 wentyli nie będzie dobrze, ten ventus od msi jest w dobrej cenie ma backplate i 4 HP + fajne ciche wentyle czekam tylko na dokładniejszy test niż ten ruski.

 

Ale też go nie ma dostępnego.

No i ni ma LEDów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego całego szału na ledy, szyby w obudowach i inne błyskotki.

Co to się z ludźmi porobiło, zamiast wrzucić budę pod biurko i patrzeć w monitor, to stawiają koło łba i lamią się na błyszczącą elektronikę - koniec świata bliski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego całego szału na ledy, szyby w obudowach i inne błyskotki.

Co to się z ludźmi porobiło, zamiast wrzucić budę pod biurko i patrzeć w monitor, to stawiają koło łba i lamią się na błyszczącą elektronikę - koniec świata bliski.

Niektórzy pasjonują się komputerami i lubią gdy ich maszyna stoi na widoku, ostatni raz miałem skrzynkę pod biurkiem z zżółkłą białą obudową i duronem na pokładzie z 128MB ram. Wtedy liczyło się tylko to żeby nie chodzić już do kafejki i żeby cs 1.3 chodził na 30fpsach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego całego szału na ledy, szyby w obudowach i inne błyskotki.

Co to się z ludźmi porobiło, zamiast wrzucić budę pod biurko i patrzeć w monitor, to stawiają koło łba i lamią się na błyszczącą elektronikę - koniec świata bliski.

 

Zamknięty światopogląd - żadne tłumaczenie nie pozwoli ci zrozumieć, a porównań jest cała masa. Po co Ci ładny samochód - wystarczy, żeby jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pasjonują się komputerami i lubią gdy ich maszyna stoi na widoku.

Jestem chyba starej daty - nie ogarniam tego.

 

Zamknięty światopogląd - żadne tłumaczenie nie pozwoli ci zrozumieć, a porównań jest cała masa. Po co Ci ładny samochód - wystarczy, żeby jechał.

Taa, ledy na rozrządzie i pompie paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ogarniasz, to po co zaczynasz temat? :lol2:

Bo czasem podejmuję próby zrozumienia różnych dewiacji występujących w naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem podejmuję próby zrozumienia różnych dewiacji występujących w naturze.

 

Próbujesz, próbujesz, a dalej nie ogarniasz. Skończ próbować w takim razie, bo widać nie ma sensu. Zresztą adekwatnie do twojej miniaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, Spokojnie, w tym momencie jesteśmy na etapie tuningu wizualnego wprost z filmu 2F2F :lol2: wiecznie ta moda odpustowa nie będzie trwać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz, próbujesz, a dalej nie ogarniasz. Skończ próbować w takim razie, bo widać nie ma sensu. Zresztą adekwatnie do twojej miniaturki.

Dziękuję wodzu za radę i komplement.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wodzu za radę i komplement.

 

Komplement? To już wiemy dlaczego nie możesz zrozumieć nowoczesnych trendów LEDowych. Wszak mitologiczne wierzenia stoją w sprzeczności z nowatorstwem i innowacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem tego całego szału na ledy, szyby w obudowach i inne błyskotki.

Co to się z ludźmi porobiło, zamiast wrzucić budę pod biurko i patrzeć w monitor, to stawiają koło łba i lamią się na błyszczącą elektronikę - koniec świata bliski.

 

Co do Pcta, to ja osobiście trzymam go na biurku ponieważ:

 

- mniej kurzu wchłania z podłogi

- więcej przestrzeni na oddawanie ciepła, zamiast kisić się pod biurkiem, a co za tym idzie...

- ...więcej chłodnego powietrza wpada przez front

- ciszej chodzi GPU, ze względu na niższe temp. (Pod biurkiem wiatraki w gtx 960 dochodziły mi do prędkości średnio 1280, a na biurku mam max 940)

- Łatwiej się czyści. Raz dwa otwieram budę, psikam powietrzem i zamykam.

 

Co do ledów to mam wszystkie pogaszone. Strasznie irytujące, ale to kwestia gustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Pierwotnie miałem kupić GB Gaming OC Windforce 3x. Zabrakło, chyba na moje szczęście. Obecnie mam zamówione dwie - Ventusa i Gaming Z. Czy Z ma lepsze chłodzenie? Czy jest sens dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komplement? To już wiemy dlaczego nie możesz zrozumieć nowoczesnych trendów LEDowych. Wszak mitologiczne wierzenia stoją w sprzeczności z nowatorstwem i innowacją.

buuuuaaaahahahhahaha

 

Co do Pcta, to ja osobiście trzymam go na biurku ponieważ:

 

- mniej kurzu wchłania z podłogi

- więcej przestrzeni na oddawanie ciepła, zamiast kisić się pod biurkiem, a co za tym idzie...

- ...więcej chłodnego powietrza wpada przez front

- ciszej chodzi GPU, ze względu na niższe temp. (Pod biurkiem wiatraki w gtx 960 dochodziły mi do prędkości średnio 1280, a na biurku mam max 940)

- Łatwiej się czyści. Raz dwa otwieram budę, psikam powietrzem i zamykam.

 

Co do ledów to mam wszystkie pogaszone. Strasznie irytujące, ale to kwestia gustów.

 

Logiczne argumenty, przemawiające za budą na biurku, choć przy odpowiedniej obudowie trasą swoją moc.

 

Jak słyszę pseudo recenzję yotubersów co to dają minus np. karcie graficznej bo ma mało ledów to ogrania mnie zażenowanie.

No ale cóż zrobić takie czasy nam nastały, na ulicach chłoptasie w rurkach, a w chałupach zamiast "grać w grę", to wybierają kolor leda na wentylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wszystko jasne. Niea sensu kupować 2060 którą nie podoła RT za parę lat przy odsprzedaży i tak ludzie będą kupować 1160 bo nie ma sensu kupić coś co nie udźwignie w przyszłości RT

 

 

Liczy się struktur wydajność najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc wszystko jasne. Niea sensu kupować 2060 którą nie podoła RT za parę lat przy odsprzedaży i tak ludzie będą kupować 1160 bo nie ma sensu kupić coś co nie udźwignie w przyszłości RT

 

 

Liczy się struktur wydajność najbardziej

 

No pod względem czystej wydajności właśnie rtx 2060 prezentuje się na tyle dobrze (w obecnej sytuacji rynkowej co należy podkreślić), że go chcę kupić ;)

1160 nie wiadomo czym będzie, ile będzie kosztować, kiedy wyjdzie, jak będzie wydajny itd - można tak czekać w nieskończoność na coś lepszego/tańszego/wydajniejszego/bardziej opłacalnego itd mi niestety karta zdechła a na integrze jakoś tak mi gry nie chcą działać ;)

 

Czołem. Pierwotnie miałem kupić GB Gaming OC Windforce 3x. Zabrakło, chyba na moje szczęście. Obecnie mam zamówione dwie - Ventusa i Gaming Z. Czy Z ma lepsze chłodzenie? Czy jest sens dopłacać?

 

Imo = gaming Z powinno mieć lepsze chłodzenie szczególnie, że to system półpasywny a i wydajność chłodzenia przy włączonych wiatrakach jest ponoć znakomita

Czy warto? To zależy ;) ja nie mam zamiaru tyle wydawać na kartę

 

Co do ledów to jak kto chce - dla jednych to będzie bardzo istotne (dla mnie na przykład nie jest), dla innych nie, tak samo jak dla jednych głośność chłodzenia będzie b. istotna (jak dla mnie na przykład) a inni przymkną na to oko, więc... trochę empatii i szanujmy się nawzajem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gainwarda phoenics GS kosztował 1600 z groszami taktowanie jakie utrzymuje w grach to 1960mhz czasem skacze do trochę ponad 2040 bez podkręcania. Temperatury po godzinie gry to coś w okolicach 67 stopni. W Battlefield na Ultra w FULL HD z Vsynkiem 60hz to nawet nieprzekracza 58 stopni oczywiście bez RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gainwarda phoenics GS kosztował 1600 z groszami taktowanie jakie utrzymuje w grach to 1960mhz czasem skacze do trochę ponad 2040 bez podkręcania. Temperatury po godzinie gry to coś w okolicach 67 stopni. W Battlefield na Ultra w FULL HD z Vsynkiem 60hz to nawet nieprzekracza 58 stopni oczywiście bez RT.

 

 

ile fps masz na takim procku z tym RTX bez (RT) battlefield 5 na ultra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...