Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bez A

RTX 2060 jaka wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma dostęp do cenników w hurtowniach? Kiedy pojawi się u nas Palit Stormx(i jego odpowiednik od Gainwarda)? W Niemczech jest za 341 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Palit 2060 GOC zobaczymy co to za cudo ...ale do mojego bieda FHD w zupełności starczy

 

 

edit :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Opt6Ub9JTP4

FAjny rest porównawczy rtx2060 :Gigabyte, Palit, MSI, Asus, EVGA, Founders Editon, Gainward,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

No to jak wyjdzie metro to zobaczysz czy śmiga na 1060 a jak nie to kupisz kartę - czym więcej poczekasz tym większe prawdopodobieństwo że będzie więcej modeli na rynku (PNY, Zotac, nowe modele od MSI), więcej recenzji, niższe ceny (chyba że koparki znowu wjadą ;)

 

Koparki już nie wjadą,dorobili się takiego majątku,że będą pływać w lecie jachtem (plastikowym w wannie)

 

https://www.wykop.pl/link/4769705/bitbay-nie-odpowiada-i-zabral-mi-spora-sume-pieniedzy/

 

https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/gielda-kryptowalutowa-stracila-190-mln-dol-po-smierci-wlasciciela/dnck1dj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś może Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6G bo tak patrzę na jej cenę to wygląda całkiem fajnie, ale jak to się ma do jej kultury pracy o to jest pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych jej testów, na morelach można ją kupić za 1599 zł także nie jest aż tak źle. Ktoś coś wie na jej temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur*** mnie te pier****** piszczenie. Jeszcze pod testami 2060 u morele facet pisał, że żadna mu nie piszczała, no jasne, uwierzę w to, że tylko ja mam takie szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur*** mnie te pier****** piszczenie. Jeszcze pod testami 2060 u morele facet pisał, że żadna mu nie piszczała, no jasne, uwierzę w to, że tylko ja mam takie szczęście.

Przypadek

 

Ja mam uwaloną jedną kość ramu sypie mi błedami w memtest86 a jak czytasz opinie o tych G.Skillach to wszyscy zachwalają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadek

 

Ja mam uwaloną jedną kość ramu sypie mi błedami w memtest86 a jak czytasz opinie o tych G.Skillach to wszyscy zachwalają ....

 

No mi akurat ramy pięknie wbiły na 3200, 16gb czarne gskille ripjawsy

Te piszczenie doprowadza mnie do szału :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma ktoś może Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 2060 Twin X2 6G bo tak patrzę na jej cenę to wygląda całkiem fajnie, ale jak to się ma do jej kultury pracy o to jest pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych jej testów, na morelach można ją kupić za 1599 zł także nie jest aż tak źle. Ktoś coś wie na jej temat?

 

Inno to będzie suszara jak diabli patrząc na te małe wentylki, to już lepiej Zotaca za 1630pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inno to będzie suszara jak diabli patrząc na te małe wentylki, to już lepiej Zotaca za 1630pln.

A Palit GeForce RTX 2060 Gaming Pro 6GB GDDR6 bez dopisu oc ? Też suszarka czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież karty zostały przetestowane przez techpowerup. Zotac to suszara straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj Palita GamingPro bez OC i ma on identyczne chłodzenie co wersja OC (ten sam radiator, wentylatory i 4 ciepłowody!). Testowałem go w W3 i maksymalna temperatura do jakiej doszedł to 65 stopni. Zegar bez podnoszenia power limitu chodził 1875-1890 Mhz. Spróbuję jakoś ma dniach podmiany biosu na ten z wersji OC i zobaczymy czy coś to daje. Ważna uwaga dla zainteresowanych zakupem w sklepie Komputronik. Według nich ten model (bez OC) nie jest objęty promocją na BF V lub Anthem. A dziwne bo na stronie Palita wygląda to tak jakby była :hmm: . Nie wiem jak jest w innych sklepach.

 

buhaha. Co za ściema. Nvidia dodaje te kody do każdego RTXa i taki partner jak komputronik musi robić to samo.

Ewidentnie chcą Cię wydymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jako sprzedawca muszę potwierdzić, ze niestety mamy takie strategie. Dymamy was ile wlezie, tak przynajmniej przełożeni karzą. W komutroniku też nieźle ściemniacze pracują.Usuwanie nieprzychylnych komentarzy,dot. sponsorowanych produktów i promowanych. Wracając do tematu oni specjalnie cię skłamali abyś kupił droższa kartę. Nic nowego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Palit GeForce RTX 2060 Gaming Pro 6GB GDDR6 bez dopisu oc ? Też suszarka czy nie?

 

Nie wiem jak wersja bez OC, ale wygląda identycznie. Myśle, że to różncia jak kiedyś przy Gaming X vs Gaming Z - tylko po wyjęciu z pudełka inne zegary, co po 5 minutach można było zmienić jednym suwakiem.

 

Generalnie Palit dobre opinie zbiera. Stosunek Wydajność bez OC (nie każdy robi)/Temperatury/Głośność/potencał oc wypada podobnie do Gaming Z od MSI, a jak weźmiemy pod uwagę cenę, to jednak Palit opłacalniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem kodu w sklepie zadowolenie.pl

Niby dlatego, że kupiłem na firmę, to wydając taką samą kasę, ale kupując na firmę to już nie należy mi się kod, wydając tyle samo co inni, polityka złodziei :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem kodu w sklepie zadowolenie.pl

Niby dlatego, że kupiłem na firmę, to wydając taką samą kasę, ale kupując na firmę to już nie należy mi się kod, wydając tyle samo co inni, polityka złodziei :D

 

Jak. Wydajesz tyle samo?

A kdliczone podatki to gdzie?

 

W sklepu płacisz 1800 odliczasz podatki i grafika wychodzi Ci 1200zl.

 

Po za tym kod na grę jest tylko w wybranych sklepach xkom, morele, komputronik i jeszcze jakiś.

Moz a sprawdzić na stronie zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Ja również nie dostałem kodu w sklepie zadowolenie.pl

Niby dlatego, że kupiłem na firmę, to wydając taką samą kasę, ale kupując na firmę to już nie należy mi się kod, wydając tyle samo co inni, polityka złodziei :D

Przecież pisałem,że kupując na firmę nie dostanie nikt kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Palit GeForce RTX 2060 Gaming Pro 6GB GDDR6 bez dopisu oc ? Też suszarka czy nie?

 

Mój Gaming Pro OC jest zamknięty w Define R4 z dobrą wentylacją. W spoczynku w ogóle go nie słychać. W grach też jest cicho. Cooler jest ten sam, więc powinno być bardzo podobnie, jedyna potencjalna różnica to gorszej jakości czipy wymagające nieco wyższego napięcia a wiec nieco wyższych temperatur w wersji non-OC, jeżeli nvidia w 2060 też wprowadziła 2 oddzielne biny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem kodu w sklepie zadowolenie.pl

Niby dlatego, że kupiłem na firmę, to wydając taką samą kasę, ale kupując na firmę to już nie należy mi się kod, wydając tyle samo co inni, polityka złodziei :D

Ja nie kupiłem na firmę a i tak kodu nie dostałem, dzwoniłem tam tydzien temu i miałem dostać i czekam dalej, już 3 raz dostałem maila "Robert Czekamy na twoją opinie" nie wystawie im jak nie dostane kodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem na firmę a i tak kodu nie dostałem, dzwoniłem tam tydzien temu i miałem dostać i czekam dalej, już 3 raz dostałem maila "Robert Czekamy na twoją opinie" nie wystawie im jak nie dostane kodu :D

Zrobiłem im wojnę, 3 dni walczyłem i kod dostałem, także nie odpuszczaj, bo akcja szeroko reklamowana, a robią ludzi w konia, mi dopiero powiedzieli, że kodu nie dostanę jak kupiłem, przy składaniu zamówienia nigdzie nie dostałem żadnego info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni siedzi w obudowie - Palit RTX 2060 Gaming Pro (bez OC), więc... jak na razie jestem zadowolony :) a poniżej kilka plusów i minusów:

 

+ Dobra kultura pracy - w idle ledwo słyszalna, pod obciążeniem, w Far Cry V, Raise of the Tomb Rider, Wiedźminie 3 - słychać ją, ale bez dramatu (w tej chwili najgłośniejszym komponentem w moim kompie jest HDD ;)

+ Cena - jeden z najtańszych 2060 udało mi się ja kupić za 1530zl

+ Potencjał OC - OC Scan bez problemów sugeruje ja puścić na ok 1800mh

+ Wielkość - nie potrzeba na nią ogromnej odbudowy

+ Wydajność - jak w reszcie 2060

 

- Brak backplate

- Niezbyt ładnie wygląda - ale to kwestia gustu

- Mało wyjść - ale za to są one zróżnicowane

- Brak fabrycznego OC

- Brak trybu pasywnego

 

Jak na razie mogę polecić, o ile wady są do zaakceptowania. Dla mnie współczynnik cena/jakość jest b. atrakcyjny w tym przypadku. Czekam wiec spokojnie na kody do gier (w ciągu 2 tygodni powinny przyjść) i dziękuję wszystkim za wspólną rozkminę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o zotac 2060 amp ? Zastanawiam się jeszcze nad msi gaming z różnica między nimi to 50 zł? Która ma lepszą kulture pracy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...