Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bez A

RTX 2060 jaka wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Gainward GeForce RTX 2060 Phoenix GS 6G zamówiony. Podzielę się opinią jak przyjedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj wysłali Palita Gaming Pro OC, też skrobne co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem MSi Ventus dam info po weekendzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby zmienić pastę na ciekły metal w tym Palicie/Gainwardzie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta przyszła. Wygląda bardzo masywnie - gruby radiator, 4 heatpipe. Póki co kilka minut w BF1, to przy zamkniętej obudowie nawet nie usłyszałem jak pracuje.

 

Dziś instaluje wiedźmina i zorbimy test GPU i oc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe porównanie, szkoda że na razie tego zotac'a nie widziałem w sklepach PL

ktoś coś wie o dostępności zotaca w pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć porównanie 6 różnych RTX 2060 od

. Uprzedzam, że lubi sobie pogadać, ale jak dla mnie warty zaufania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 3h temu przyszedł Gigabyte GeForce RTX 2060 GAMING OC 6GB i muszę powiedzieć że przy normalnej pracy nie słyszalny, jak wrzucam benchmarki to trochę słychać. Mam porównanie do 1060 również Gigabyte GAMING OC i jest ciut głośniej, ale wydajnościowo dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć porównanie 6 różnych RTX 2060 od

. Uprzedzam, że lubi sobie pogadać, ale jak dla mnie warty zaufania :)

Gaming OC od Gigabyte nie wygląda źle z temperaturami i głośnością, myślałem że będzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaming OC od Gigabyte nie wygląda źle z temperaturami i głośnością, myślałem że będzie gorzej.

 

Też się bałem bo zamówiłem go 16 stycznia, a dopiero dzisiaj doszedł i miałem już zmieniać na coś innego ale jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte zaskoczenie na plus, Ventus według tego testu gorący bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że trudno powiedzieć którą wersję testował tego Gaminga(z wyników raczej Pro, a linka dał do zwykłego). Te pytania pojawiają się też w komentarzach.

 

A tu test właśnie wersji Pr0(76 stopni...) - https://hexus.net/tech/reviews/graphics/126482-gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-pro/?page=13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie a wczoraj zamówiłem ventusa... a okazuje się ze gigabyte ma lepsze temperatury... tylko pytanie właśnie jaka to wersja nie wierze że to jest to samo co ten gigabyte z dwoma wentylami z dołożonym trzecim gdzie u liptona osiągał 84 stopnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie a wczoraj zamówiłem ventusa... a okazuje się ze gigabyte ma lepsze temperatury... tylko pytanie właśnie jaka to wersja nie wierze że to jest to samo co ten gigabyte z dwoma wentylami z dołożonym trzecim gdzie u liptona osiągał 84 stopnie...

Zważywszy na to, że wersja PRO ma 4 heatpipe'y, a sam Gaming OC "tylko" 2. Inaczej jaki sens istnienia by miała wersja PRO, skoro na gamingu temperatury są akceptowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić palita gaming pro OC. Temp maks 64 po UV 58. Sam bostuje do 1995 i trzyma taktowanie. Obr 1600. Jedynie brak trybu półpasywnego. Do tego cena ok 1700 zł.

3dmark bez OC klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że wersja PRO ma 4 heatpipe'y, a sam Gaming OC "tylko" 2. Inaczej jaki sens istnienia by miała wersja PRO, skoro na gamingu temperatury są akceptowalne.

 

gosc na początku mówi, że sa to karty z poprzedniego filmiku gdzie tylko rozpakował i tam właśnie jest Gaming OC (2 pipe). Prawda jest taka, że wszystkie te testy sa tylko względne, ponieważ u niego np. tower procesora ma wentyle na karty, a i Gaming OC i Strix mają metalowy backplate z termopadem pomiędzy. U mnie w PAX M70 Gaming OC dochodzi do 72 stopni (na OC +50 na rdzeniu) gdy mam ustawione wentyle obudowy na low i wtedy karta jest słyszalna, ale gdy ustawie wentyle obudowy na High to karta spada na 65 stopni i słychać tylko wentyle obudowy (dużo zalezy od warunków w jakich karta będzie pracować)

Inna sprawa, że nie wiem czemu nie mogę sterować obrotami wentylów karty w MSI Afterburner, opcja jest kompletnie wyłączona i na razie nie doszedłem dlaczego. Jest jakiś program stricte Gigabyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił, ale Metro zawsze miało duże wymagania. Coś dużo hejtu w Tobie hary.

Ja na pewno wymienię gtx 960 na rtx 2060 do 1440p, gdzie gram głównie w Lola, pubga, strategie czy Indie, więc do moich tytułów spokojnie karta będzie się nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego gaming OC wczoraj testowałem i maks temperatura jaką osiągnął to 68 stopni. Więc myślę że nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić palita gaming pro OC. Temp maks 64 po UV 58. Sam bostuje do 1995 i trzyma taktowanie. Obr 1600. Jedynie brak trybu półpasywnego. Do tego cena ok 1700 zł.

3dmark bez OC klik

a jak z głośnością w idle i w pełnym obciążeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z głośnością w idle i w pełnym obciążeniu?

Ja mam pake bequieta 600 z 5 wentylami 14 cm to palita nie słychać. Maks obr miał ok 1600 u mnie przy taktowaniu 2040.

jak mu zrobiłem UV to mi chodzi na 1300 obr przy takt 1995 także jest cichutko a temp spadła poniżej 60. Ale zaznaczam mam bardzo dobrze wentylowaną pake z przodu 2x140 z góry 2x140 i z tyłu 1x140. Karta u mnie nie jest słyszalna na tle innych went bequieta. Dopiero po ściągnięciu szyby z boku słychać ją delikatnie z odległości do 1 metra ja by pracowała bez UV na 1600 obr.

W idle ma zawsze 1000 obr.

Mogę polecić bardzo wysoko sama boostuje stałe 1995 ma w standardzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z realizacją kodu gry BF V lub Anthem przy zakupie karty? :hmm:

 

OstrzeżenieWprowadzony kod jest nieprawidłowy lub stracił ważność. Niektóre kody dostępne są tylko przez ograniczony czas. Jeśli uważasz, że to pomyłka, skontaktuj się z nami korzystając z opcji dostępnych pod adresem www.nvidia.com/nvcc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z realizacją kodu gry BF V lub Anthem przy zakupie karty? :hmm:

 

Musisz próbować tak samo miałem. Niektóre literki okazują się być np "I" zamiast małego L. Ja tak miałem że świetnie napisany ten kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile fps masz na takim procku z tym RTX bez (RT) battlefield 5 na ultra?

 

Mam sprzęt jak w sygnaturce nic nie jest podkręcone, gra jest na HDD bo nie mam SSD i procek mocno spowalnia tą grafę bo w BFie mam spadki w krytycznych momentach do 58 klatek ale bardzo rzadko. Gram na VSynck w 1920 na 1080 w 60 Hercach bo tyle daje rade wyświetlić mój monitor bez Vsynck rozjeżdza się obraz bo jest za dużo klatek. Muszę kupić jakieś lepsze chłodzenie to trochę podkręcę ten procesor a w przyszłym roku może całkiem zmienię platformę. Gra jest bardzo płynna nie mam sutteringu gram bez RTX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...