Skocz do zawartości
JeRRy_F3D

Atomic Heart

Rekomendowane odpowiedzi

Majtki mi spadają jak słyszę tego typu muzę, coś czuję, że Mick Gordon namiesza jeszcze pozytywniej niż w Doomach jeśli chodzi o warstwę audio.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redakcja Wccftech opublikowała drugą część dyskusji, w której Robert Bagratuni (założyciel i reżyser z Mundfish) potwierdza, że deweloperzy przyłożyli się do optymalizacji również na konsolach poprzedniej generacji: 

„Oczywiście, dokonaliśmy niesamowitej optymalizacji i dosłownie rozpruwaliśmy silnik otwieraczem do puszek, aby gra mogła w pełni wykorzystać wszystkie możliwe rdzenie procesora na wszystkich platformach”.

Robert Bagratuni potwierdził również implementację NVIDIA DLSS 3 oraz AMD FSR 2 w Atomic Heart.

:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa ładna, rozgrywka trochę chaotyczna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety wygląda to jednak na typ rozgrywki arenowej, czyli niby otwarty świat itp. ale rdzeń rozgrywki to odpieranie kolejnych hord co na dłuższą metę może przymulić i znudzić, nie wiem jak mam się do tego ustosunkować, może to tylko specyficzny moment w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyżej był ten filmik czy jakiś inny?

Mnie tam wygląda na normalny tryb rozgrywki, choć, w sumie, chyba nie było jeszcze gameplaya, który by rozwiewał wszystkie wątpliwość i odpowiadał na liczne pytania.

Jeśli nie położną tego optymalizacyjnie, to prawdopodobnie czeka nas kawał dobre gry. ?

A czy polski dubbing będzie zdatny do słuchania, to nawet nie liczę. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny, tam wyżej był leak normalnego gameplay'u z testowej wersji, niepocięty fragment 14 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wyjaśniło się, dlaczego film usunięty.

Tak czy tak, będę grać z GP, więc prawie za darmo i się oceni grę samodzielnie i obiektywnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten 14 minutowy gameplay, oglądać póki dostępny :E

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajowe, nawet na tak kiepskiej jakości filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ryszawy napisał:

Fajowe, nawet na tak kiepskiej jakości filmiku.

Światło trzyma poziom od zajawek! Brawo.
Oświetleniowo świetne. Bardzo natural IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2023 o 19:20, cyberpunk2020 napisał:

https://planetagracza.pl/atomic-heart-mundfish-rosja-rzad-gazprom/ wspieracie terrorystow instalujac ta gre

Nie wiem jak mozna zastanawiac sie nad kupnem tego ruskiego czegos i ta data premiery :E

https://www.gram.pl/news/atomic-heart-wywoluje-kontrowersje-gracze-zaczynaja-bojkotowac-gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, na pewno się ktoś oburzy. Tak samo, jak się burza o ceny kart a kupują, czy każdą jedna bzdurę która budzi kontrowersje, a potem i tak wszyscy robią swoje, kupują rzeczy wyprodukowane w Rosji w znanych sieciach mimo nagłośnienia sprawy itd. itd. itd. itd. Psy szczekają a karawan jedzie dalej ;)
Tak ze  gadu gadu gadu a tymczasem czekam na wysyp SS z tej gry w dniu premiery, szczególnie od posiadaczy RTX'ów :D 

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem z listy życzeń Steam. mimo, że leży tam już od 2018r ?

Edytowane przez .PaVLo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja taka trochę w stylu: "nie będę wspierał antywirusa od Kasperskiego bo to ruski software". Moim zdaniem nie będzie to tak inwazyjne jak inni malują, nie wiem w jaki sposób sprzedaż głupiej gry komputerowej ma pomóc Rosji w wojnie z Ukrainą. Oba kraje mają większe zmartwienia obecnie niż ewentualne "profity" z tego typu software'u.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

 nie wiem w jaki sposób sprzedaż głupiej gry komputerowej ma pomóc Rosji w wojnie z Ukrainą.

To sobie poczytaj to co wrzucilem bo chyba nie przeczytales ;)

"Co więcej, jednym z inwestorów studia jest firma Gaijin, która zapłaciła za reklamy na kanale YouTube „Donieckiej Republiki Ludowej”, za którą w rzeczywistości odpowiada rosyjskie wojsko, aby promować swoją produkcję. Drugim istotnym inwestorem Mundfish jest GEM Capital, kontrolowany przez byłego członka zarządu Gazpromu, który „aktywnie inwestuje w rosyjski przemysł naftowy i gazowy”.

Rosja i gaz nic ci to pewnie nie mowi tez :E I cala reszta wymieniona.

"Aryo twierdzi, że Mundfish ani razu nie zabrało głosu w sprawie wojny w Ukrainie. Pomimo wielu próśb zarówno od przeciwników, jak i zwolenników wojny, studio nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie. Deweloperzy byli krytykowani m.in. przez Remedy oraz A4 Games za brak zabrania stanowiska."

Data premiery tez przypadkowa ;)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zmieniam zdania, giera będzie dobra to po prostu kupię i będę grał :E. W sumie czekam co pokaże, na razie dla mnie zapowiada się fajowo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z data premiry to niezła beka, no ale cóż świat jest okrutny.
I tak pewnie gra sie sprzeda.
Tak z ciekawości, kiedy została ogłoszona data premiery ?

1 minutę temu, lukadd napisał:

Ja nie zmieniam zdania, giera będzie dobra to po prostu kupię i będę grał :E. W sumie czekam co pokaże, na razie dla mnie zapowiada się fajowo.

Ty komunisto jeden obyś sczezł :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że MS się tym nie zajął, a dodatkowo promuję grę. 

Mam abo XGP więc tak czy siak opłacam tą grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się oburzać, ale świat jest jaki jest i w pompie mają że coś jest złe. Biznes is biznes ;) 

Chociaż w tym przypadku uważam, że piractwo jest dobrą opcją :D 

Edytowane przez galakty
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 listopada, czyli od 22 listopada wiadomo ze premiera będzie 21 lutego i jakoś nie slyszalem aby ktoś podniósł z tego powodu oburzenie i zamęt. Niestety tak nasz świat działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...