Skocz do zawartości
JeRRy_F3D

Atomic Heart

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da rady, skoro gra finansuje wojnę.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimka w aucie w lecie też finansowała, ale i tak nie znam nikogo kto by ją wyłączył z myślą o ograniczeniu finansowania wojny bo jednak wygoda i chłodna dupka ważniejsza :E No, ale wiadomo to już było tutaj wyjaśnione to jest "potrzebne do życia" tak samo jak nowy srajfon czy szajsung co rok/dwa :E 

Więc serio skończmy tego ofttopa w growym temacie. No chyba, że po azganowemu będziemy spamić dalej o wszystkim tylko nie o grze, a na koniec ilość postów w temacie będzie świadczyć o popularności gry :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zachowajmy proporcje. Grzanie dupki w 35st to nie to samo co odpuszczenie sobie gierki. Od odpuszczenia gierki, nie będę zalewał się potem stojąc w korku, można na to machnąć ręka, naprawdę nic się absolutnie nie stanie. Gierek nie brakuje, jest ich wręcz więcej niż da się ograć.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam używam klimy w aucie nawet jak jest 22-24 stopnie i bez korka gdy świeci słońce. Częściowo Egoista jestem, tak wiem :E

Jestem przeciwny wojnie, no, ale sorry nie będę się sapał o gierkę, gdy nie ograniczam się dla swojego komfortu w innych równie prozaicznych kwestiach i w zasadzie wszyscy których znam i słyszałem też mają na to totalne wyjebongo :E
Tak samo jak nie zrezygnowałem z gamepassa od MS, który kupił tą grę, tak samo nie wywaliłem RTX'a z kompa bo nvidia współpracuję z twórcami i producentami tej gry, a wręcz ostro ją promuję.

A szczególnie, że ostatni fps jaki mnie zainteresował ty było metro z 2019 roku :E I teraz dopiero ten Atomic którego już od dłuższego czasu obserwuję ma szansę i przyciągnął moją uwagę klimatem. Ale i tak czekam do premiery co z tego wyjdzie :E

I serio z mojej strony to EOT odnośnie polityki. Nie będę robił już offtopa. Wy jak chcecie to nabijajcie posty posty w temacie gry która was nie interesuje :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tutaj rozkładają inne gry na czynniki pierwsze, czepiają się najmniejszych rzeczy i niuansów, a w tym temacie wielka euforia, bo jakiś przeciętny w chusteczkę shooter wychodzi. Ciekaw jestem czy taki sam poziom entuzjazmu można by było tutaj zaobserwować gdyby to był ex na PS5? Pewnie ci co tak się tym podniecają, by pierwsi po tym jechali :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra opcja aby zagrać w grę, ale jej nie kupować. Nikogo nie namawiam, ale zapewne w zatoce będzie w dniu premiery ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę będzie można kupić, wziąć z GP lub wyłowić z zatoki. I oczywiście olać całkowicie. 

Każdy ma wybór i niech każdy uczyni go, według własnego sumienia. 

Osobiście zaczekam do premiery i wtedy zdecyduję, czy w ogóle będzie warto się tym zainteresować na poważnie i ewentualnie zaopatrzyć się w kopię gry, takim czy innym sposobem. ?

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na gameplay, to chyba nawet nie będzie mi się chciało piracić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba grę sprawdzę skoro i tak mam GP, ale kupić bym nie kupił w obecnych czasach. Tak czy inaczej postaram się podejść do niej możliwie obiektywnie i oceniać jedynie pod względem walorów rozrywkowych jakie zaoferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś w GP lub za darmo, złotówki nie wydam, ale jak będzie Denuvo, sami mówią, że nie wiedzą jak to wpłynie na wydajność i przed premierą zasłaniają się DLSS to może się skończyć gorzej jak z The Callisto Protocol :E

25_atomic_heart_z_nielubianym_wsrod_grac

Edytowane przez skunRace
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomic Heart na Steam już kupiony, międzynarodowy skład który tworzy grę od lat ma cierpieć za decyzje jednej osoby ? Mam tylko nadzieje ze większość pokieruje się zdrowym rozsądkiem a nie skrzywiona narracja nie prowadzącą do niczego. Bojkot jest co najmniej śmieszny, ale każdy ma do tego prawo.

  • Haha 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto będzie chciał zagrać to zagra, bo gra jest dostępna za grosze w GamePasie, sam pewnie kiedyś zagram, ale na pewno nie kupie jej na steamie . A hejt się na nich wylał, bo dostali proste pytania, co sądzą o ataku Rosji na Ukraine, sponsorowaniu przez Gazprom i takie tam.

Osobiście mam gdzieś kto w co gra, ale na pewno za śmieszne uważam składanie preordera  w dzisiejszych czasach, zwłaszcza za całkowitego kota w worku. Gdzie większość gier AAA wychodzi na premierę w fatalnym stanie i wy im jeszcze za to płacicie. Ale każdy ma do tego prawo, później kilka miesięcy beta testów i łatania po premierze, z optymalizacją też wysilać się za bardzo nie trzeba, bo jest DLSS :E

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Meuron napisał:

Atomic Heart na Steam już kupiony, międzynarodowy skład który tworzy grę od lat ma cierpieć za decyzje jednej osoby ? Mam tylko nadzieje ze większość pokieruje się zdrowym rozsądkiem a nie skrzywiona narracja nie prowadzącą do niczego. Bojkot jest co najmniej śmieszny, ale każdy ma do tego prawo.

Międzynarodowy skład sponsorowany przez ruskie instytucje i zarejestrowany na Cyprze. :lol2:

Wszelakie IT jest rozchwytywane na świecie. To nie są 50 latkowie co całe życie jeździli starym traktorem i nie mają wyjścia. To są młodzi ludzie którzy zdecydowali, że mają to w dupie. U nas komunę obalali i ginęli za to studenci i robotnicy, tam nikt nic nie chce zrobić z tym syfem. Więc niech gniją w tym szambie. ?

  • Like 3
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Meuron napisał:

Atomic Heart na Steam już kupiony, międzynarodowy skład który tworzy grę od lat ma cierpieć za decyzje jednej osoby ? Mam tylko nadzieje ze większość pokieruje się zdrowym rozsądkiem a nie skrzywiona narracja nie prowadzącą do niczego. Bojkot jest co najmniej śmieszny, ale każdy ma do tego prawo.

Preorderowanie wątpliwej gry to jest dopiero przykład prawdziwego zdrowego rozsądku.

  • Like 5
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tej zasady Hugo Boss, Volkswagen / Porsche, Deutsche Bank, Bayer (IG Farben), a nawet IKEA powstały mniej więcej przez współpracę z nazistami a jednak korzystamy mimo, że dla zasady nie powinniśmy. Pytanie czy przypadkiem po drodze nie zarabia też jakiś pośrednik który jest związany z Ukrainą czy Polska? Np: Dystrybutor? Plus czy faktycznie to aż tak będzie skutkować na finansach kraju? Ile po drodze normalnych osób straci które nie poczuwają się do zachowań kraju? Ja życzę sobie udanego gameplay'u a co niektórym kubeł zimnej wody, bo myślę ze długo by nie trzeba było szukać przykładów gdzie każdy z nas z uśmiechem na twarzy kupował tytuły które były wspierane przez państwa prowadzące militarne działania. Miłego dnia ?

  • Confused 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomic Heart developer accused of harvesting data for the Russian regime (gamereactor.eu)

Jak to sie potwierdzi to bym nawet olal ta gre albo 'kupil' w zatoce zeby ich nie wspierac

 

Wymagania znosne:

 

Atomic Heart Minimum PC Requirements

OS: Windows 10 (64-bit versions)
Processor: AMD Ryzen 5 1600 (3.8 GHz) / Intel Core i5-446 (3.6 GHz) (AVX, AVX2 and SSE 4.2 support required)
Memory: 8 GB
Graphics: AMD Radeon R9 380 (4 GB) / NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB)
DirectX: Version 12
Storage space: 90 GB

Atomic Heart Recommended PC Requirements

OS: Windows 10 (64-bit versions)
Processor: AMD Ryzen 7 2700X (3.8 GHz) / Intel Core i7-7700 (3.6 GHz) (AVX, AVX2 and SSE 4.2 support required)
Memory: 16 GB
Graphics: AMD RX Vega 64 (8 GB) or NVIDIA GeForce GTX 1080 (8 GB)
DirectX: Version 12
Storage space: 90 GB

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No było już o tym.

I śmieszno i straszno jak to się mówi. Do tego dąży #pcbiedarace - już dawno temu pisałem agonalne posty pełne rozpaczy jak to DLSS przysłuży się dodatkowemu lenistwu programistycznych nieudaczników i chociaż Mundfish się z tym nie czai.

Sądzę, że raczej nie będzie tak strasznie jak to Hardware Unboxed maluje ale trzeba się zgodzić z tendencją spadkową dotyczącą jakości gier na PC - ceny w górę, optymalizacja w dół.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLSS to jest nic, ale generowanie fejkowych klatek to jest dopiero jazda ;)

  • Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay:

Naprawdę dobrze to wygląda i trzymam kciuki aby w tym roku udało im się pozytywnie namieszać. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zmienilem zdanie o tej grze ? mialem to za gniota ale moze byc ciekawa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, raven92 napisał:

kurde zmienilem zdanie o tej grze ? mialem to za gniota ale moze byc ciekawa. 

mam podobnie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mieli pokazać na oficjalnym materiale? Gniota? 

Cyberpunk też się nieźle zapowiadał, już zapomnieli :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...