Skocz do zawartości
rafi2122

Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam bardzo dziwny problem ze swoim Iphone 7 256 G, mianowicie.... bardzo wolno działa mi internet w niektórych aplikacjach ( Facebook, Messenger, OLX) a w innych normalnie (Np. Allegro, Mail i w normalnej przeglądarce internetowej). Czemu jest tak że trzeba czekać po 30 sekund zanim otworzy się jakieś zdjęcie w tych aplikacjach. Czy to wina telefonu, ustawień. Zasięg mam dobry. Speed test 3mb/s.

W wifi takiej sytuacji nie ma, wszystkie aplikacje działają płynnie.

Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś z jakiej sieci korzystasz. Może to problem po stronie operatora (nielimitowany internet dla niektórych apek, ale wolniejszy transfer?). Sprawdź z kartą sim z innej sieci (starter możesz kupić za 5 - 10 zł).

I zatytułuj wątek prawidłowo (np. "iP7 - wolno działający internet w apkach"), bo "proszę o pomoc" nic nie mówi - w co drugim poście jest prośba o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomizz

Jasne, na pewno wygrałeś... i akurat dzisiaj się zarejestrowałeś z okazji tego wątku i zupełnie przypadkiem wstawiłeś tu tego linka... Poza tym siódemka nie jest jeszcze tak strasznie stara, żeby natychmiast ją porzucać i lecieć do sklepu po nowy model... Poza tym najpierw twierdzisz, że wcześniej używałeś siódemki, potem, że Galaxy S5 - pomijam już nawet to, że to S5 jest stare, ale jeżeli faktycznie miałeś już styczność z iOS to nie powinieneś się pogubić, bo aż tyle się w iOS nie zmieniło (zwłaszcza pod względem wizualnym). W zasadzie doszły jedynie gesty.

 

@autor

Może to być problem po stronie operatora, ale też może to być wina tych serwisów, z których korzystasz (przy czym ja się skłaniam do tego drugiego). Parę dni temu miałam problemy z ładowaniem zdjęć na Facebooku i Messengerze (parę innych osób poza mną również). Następnego dnia już wszystko działało normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...