Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb kupa.gif dla dzieci Frontline, gdzie się podziały normalne tryby rozgrywki znane z Q3, UT.

 

Overwatch żyje sobie bardzo dobrze, wiec dla każdego coś dobrego.

 

No chyba że koledze smutno, bo chciałby coś wygrać, ale gdy wygrywa w BR 1 osoba na 100 to nie ma tak łatwo :D

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafiką od RUST ?

 

Że co? Czemu akurat RUST?

 

może strefa od Fortnite?

 

Myślałem, że to esencja gatunku gier BRowych.

 

szukaniem lootu od fortnite xD?

 

Ach ten Fortnite - pierwowzór szukania lootu w grach komputerowych. szczerbaty.gifszczerbaty.gifszczerbaty.gif

 

W moim odczuciu Apex mocno różni się od Fortnite, no i nie ma tu "budowania". Mechanika i model strzelania są bardziej dynamiczne niż w innych BRach w jakie grałem. Tyle.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście gra się bardzo przyjemnie. To jest coś czego szukałem pomiędzy wolnym pubgiem, a szybkim Codem. Zobaczymy jak gra za 3-4tyg. będzie się na rynku utrzymywać, ale system skórek i zapowiedzi, daje szanse, że będzie wspierany jak Fortnite'a na rynku.

Edytowane przez Bladzioch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o to, że jest tyle battle royali na rynku (tworzone masowo do porzygu, tak jak kiedyś MOBA). Ale ile z tych BRów jest zrobionych dobrze? :)

 

Ta gierka ma potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile z tych BRów jest zrobionych dobrze? :)

 

Ta gierka ma potencjał.

 

To jest trafna uwaga.

 

Był już Ring of Elysum, BR od Paladins, Islands of Nyne, oraz parę jeszcze innych tytułów, których nazwy nie pamiętam. Każda poupadała raz dwa. Na chwile obecną mamy tylko 3 tytułu utrzymujące się:

- Fortnite

- CoD <- gdzie jest praktycznie brak aktualizacji

- Pubg <- który zalicza masakryczną tendencję spadkową. W następnej aktualizacji #26 planują dodać boty według plotek. Do tego żadnych nowości w gameplayu, eventów czegokolwiek.

 

Apex jest powiewem świeżości, do tego dobrze działającym, przyciągającym i na razie z jakimś pomysłem. Mam nadzieję, że wykorzystają swoją szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest trafna uwaga.

 

Był już Ring of Elysum, BR od Paladins, Islands of Nyne, oraz parę jeszcze innych tytułów, których nazwy nie pamiętam. Każda poupadała raz dwa. Na chwile obecną mamy tylko 3 tytułu utrzymujące się:

- Fortnite

- CoD <- gdzie jest praktycznie brak aktualizacji

- Pubg <- który zalicza masakryczną tendencję spadkową. W następnej aktualizacji #26 planują dodać boty według plotek. Do tego żadnych nowości w gameplayu, eventów czegokolwiek.

 

Apex jest powiewem świeżości, do tego dobrze działającym, przyciągającym i na razie z jakimś pomysłem. Mam nadzieję, że wykorzystają swoją szansę.

 

Teraz jeszcze wychodzi bodajże Dying Light BR :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyszedł - Dying Light: Bad Blood. Całkowita porażka, kilkudziesięciu graczy to maks. Średnia z tego miesiąca to... 17 osób.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile z tych BRów jest zrobionych dobrze? :)

 

PUBG, Ring of Elysium, Cuisine Royale. Wszystkie pozostałe jakieś takie miałkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja standardowo zarzucę filmikiem o pukawkach, którymi będziecie się zabijać w Apexie

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pESk3OIRLDU

 

 

 

Co do samej gierki to dla mnie jakaś dziwna, kolorowa, plastikowa, sztuczna tak samo jak COD Blackout.

 

Dla mnie BR jest tylko jeden - PUBG. Reszta to jakieś protezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja standardowo zarzucę filmikiem o pukawkach, którymi będziecie się zabijać w Apexie

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pESk3OIRLDU

 

 

 

Co do samej gierki to dla mnie jakaś dziwna, kolorowa, plastikowa, sztuczna tak samo jak COD Blackout.

 

Dla mnie BR jest tylko jeden - PUBG. Reszta to jakieś protezy.

pubg jest dla starych dziadów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, choć jak ustawie wszystko na maxa, to wywala mi błąd textury2D czy jakoś tak, nie może załadować i lądowanie na pulpicie (gra chodzi z minute dwie normalnie/płynnie). Na ustawieniach niskich mogę grać całe mecze normalnie :kwasny:

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBG, Ring of Elysium, Cuisine Royale. Wszystkie pozostałe jakieś takie miałkie.

 

W zasadzie to dla mnie BR powinien być jak najbardziej skillowy, czyli Fortnite - a później długo, długo nic.

Fortnite w zasadzie ma tak wysoki skill cap że sam go sobie odpuściłem, mimo że raczej staram się być ambitny w e-sportówkach :D Może jestem za stary już :)

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fortnie skillowy? bloom jeszcze jest czy juz usuneli?

w kazdych br jest rng, wiec fart z lootem/strefa ma wieksze znaczenie niz skill ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pubg jest dla starych dziadów :E

 

Tylko, żeby te dziady nie miały nerwicy i nadciśnienia bo mogą nie dotrwać do końca meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUBG a Apex to zupełnie różne gry, inny model strzelania, poruszania się. Apex jest grą bardziej dynamiczną, a PUBG bardziej stawia na spokojne rozeznanie się i przemyślenie co zrobić dalej. Oba to BRy, ale różne. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby te dziady nie miały nerwicy i nadciśnienia bo mogą nie dotrwać do końca meczu :D

haha coś o tym wiem :D nie raz miałem stan przed zawałowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fortnie skillowy? bloom jeszcze jest czy juz usuneli?

w kazdych br jest rng, wiec fart z lootem/strefa ma wieksze znaczenie niz skill ;)

 

RNG kończy się wtedy, gdy masz 85% winrate i średnią 10+ fragów na gre - w 600 grach, podczas gdy inni w 600 grach mają cięzko wygrać 10 meczy :E

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apex wygląda jak kitbash. W zasadzie wygląda to tak jak by mógł ją zrobić Epic, gdyby zamiast ratowania Fortnite ratowali Paragona - design postaci bardzo podobny. Szkoda, że nad projektem sprawuje pieczę EA, a nie Epic w tym kontekście. Postacie ze skillami a'la Quake Champions, estetyka niczym w Blackout, UI wyjęte żywcem z Blackouta i stworzone z myślą o padzie (nie można przypisać przycisków pod konkretne elementy ekwipunku, mamy przycisk od granatów oraz od apteczek/tarczy ale żeby wybrać inną z tych posiadanych trzeba przytrzymać przycisk i wybrać z kołowego menu). Niestety zrezygnowali z movementu a'la Titanfall - co było największym i w sumie jedynym atutem tej produkcji (mechy były mech, walka z nimi jako pilot/operator była znacznie ciekawsza). Tak sobie bym powiedział. Jedyna postać którą mi się dobrze gra w miarę to Pathfinder - bardzo mobilna postać, reszta to powolne kluchy, poza murzynką - ona biega szybciej jak do niej strzelają. Odblokowywanie postaci to smutek - punkty za które można kupić postać bez płacenia dostaje się TYLKO podczas zdobycia poziomu, im wyższy poziom tym wolniej się go zdobywa. Dostajemy po 600 na level, ale też nie na każdy więc na pierwszą postać (12000 punktów) stać nas dopiero na 23 poziomie. Dodatkowo walutę do kupowania skinów, emot, itp. pierdół dostajemy TYLKO ze skrzynek, a skrzynki dostaje się TYLKO z niektórymi LVLami. Także bardzo, ale to BARDZO zachęcają do wydawania $$, bo grając do niczego się nie dojdzie - jedyny plust jest taki, że są to same kosmetyczne pierdółki więc nie wpływają na grę za bardzo, ale poziom zachęcania do wydawania kasy jest nieziemski jak ktoś ma problemy w tej kategorii :)

 

Na pochwałę zasługuje natomiast system pingowania - można pingować dużo rzeczy oraz pingować kontekstowo. Bardzo ułatwia to zgranie z randomami jeżeli nie mają mikrofonów. System jest na medal.

 

Strzelanie to jakaś paranoja - broń bez upgradeów posysa po całości, z upgradami na poziomie Epic (złote) jest z kolei point&click z biodra. Na tę chwilę mój go-to setup to Peackeeper z chokiem (ładujemy wtedy sluga) oraz rewolwer - 2 headshoty kill. SMG to smutna parodia. Karabiny raczej słabe, LMG są spoko, ale jest problem z amunicją. Snajperki bez szału - lot pocisku niczym w Fortnite widzisz pocisk i się odsuwasz na bok...

 

Bez pancerza postać jest na pierdnięcie, z pancerzem pożera pociski na śniadanie. Melee jest kompletnie bezużyteczne jeżeli oponent nie jest afk albo też się nie bije na pięści.

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie CoD BR + bardziej wyeksponowane postacie w stylu Overwatch?

Hajp na to jest dość potężny ale mam dziwne wrażenie, że to w miesiąc zdechnie. :hmm:

 

 

 

poza murzynką - ona biega szybciej jak do niej strzelają.

Trochę rasistowski moment ale mnie to jakoś rozbawiło. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach gry jest dobrze.Nie za dynamicznie i nie tak szybko jak w codzie. Często starcia są bardzo emocjonujące,przez co mam przypadłość "jeszcze jednego meczu". Model strzelania jest bardzo dobry a bronie różnorodne wiec i w tym temacie się postarali. Grafika na plus,udźwiękowienie też-wyszedł z tego po prostu solidny tytuł.

Czasami niestety zawiesza się w losowych momentach a niestety nie można wrócić do meczu po wyjściu. Mam nadzieję że to szybko naprawią bo chce zostać z tytułem na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z głupot to system ekwipunku nie pozwala na zbieractwo. Tzn. jak masz armor to już drugiego nie podniesiesz, chyba, że jest lepszy od tego co masz (albo mniej zniszczony). Czyli jak ktoś w drużynie zginie, zrespisz go przy punkcie respienia to respi się goły i nie możesz mu za bardzo nic sensownego dać poza jedną ze swoich broni i paczką amunicji/apteczce, etc.

 

Czyli w skrócie CoD BR + bardziej wyeksponowane postacie w stylu Overwatch?

Hajp na to jest dość potężny ale mam dziwne wrażenie, że to w miesiąc zdechnie. :hmm:

Nie gra się źle, jak na darmówkę może być - BR umiera przez brak rozwoju, lub zbyt wolny rozwój. Jeżeli Respawn będzie wydawał content w takim tempie jak np. League of Legends (edit: chyba - nadal wydają postać co 2 tygodnie czy zwolnili?) to nie mają się o co martwić. Jeżeli tak jak w Docie 2 to już mogą pakować walizki - Valve mogło sobie pozwolić na nie wypuszczanie contentu bo gra którą wypuścili miała go tyle co konkurencja po 10 latach. Czas pokaże. Jak dla mnie muszą zbalansować TTK - teraz jest tak długi, że z SMG trzeba władować w kogoś 2 magazynki i to zakładając, że wszystkie pociski trafią...

 

No i coś zrobić z movementem, bo teraz jak ktoś mi zabierze Pathfindera to mam ochotę wyjść bo pozostałe postaci są meh. Grapple hook & Zipline są super do szybkiego przemieszczania się, a Zip jest permanentny i każdy może z niego korzystać (sojusznicy oraz wrogowie :) ).

 

Prędzej CoD zdechnie IMHO - statystycznie więcej osób sprawdzi Apexa niż Blackouta - no i Blackout pewnie zdechnie wraz z kolejną odsłoną CoD'a, gdzie wprowadzą Blackout 2 albo inne gówno.

 

Trochę rasistowski moment ale mnie to jakoś rozbawiło. 8:E

Bo to profesjonalna żołnierka jest, pasywna umiejętność nazywa się Double Time a nie "Run like you stole it" :E

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, czasami mi mocno proca dobija, czasami to widzę że wątki 100% mają. Wczoraj to mi BSOD wywalił podczas grania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padnie za miesiąc. Część firm nie umie utrzymać gier F2P na odpowiednim poziomie. Sama gra jest cienka jak siki węża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, czasami mi mocno proca dobija, czasami to widzę że wątki 100% mają. Wczoraj to mi BSOD wywalił podczas grania :D

Zbadaj to lepiej, bo ja gram na laptopie w tym momencie i mi się nie pali pod palcami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadam zbadam bo normalnie siedzi na 50-60 a czasami dobija do 100% Mój link

W bfie tez dobija 100 ale tam to raczej normalne, tym bardziej jak dam unlocka na fps-y.

Tutaj chyba nvidiowy freesync nie dziala bo czasami mi spada na 72fps-y czyli polowe mojego odsiezania (v-sync w sterach wlaczony)

W innych grach jest ok, tutaj chyba cos nie do konca.

Jutro sie pobawie bo dzisiaj juz czasu nie ma. Gra się świetnie, dobra alternatywa dla wolnego puba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...