Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

jest tego troche, nawet jakby osobny sklep, odznaki czy skiny tez sa chyba glownie do wyfarmienia na solo.

jest trudno, mega trudno, tutaj liczy sie twoj skill i aim ;)

moje gierki czasami konczyly sie po 60sek :D az wbilem 9k i wygralem, jak w innych BR, duzo cierpliwosci i samo zaparcia :) ale tutaj aim sie liczy a nie fart jak w pubg ;)

zeby wygrac trzeba grac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę - świetnie to wygląda, jestem dumny z gierki.

 

Natomiast coś się pochrzaniło, bo niby mam ponad 100 fps, a czuje jakbym miał 60. Nic nie grzebałem w ustawieniach, obraz nie jest tak płynny jak był przed patchem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła afera o ten event powstała - nawet Forbes o tym pisze. Ja jestem oburzony, bo gra nie została naprawiona (od półtora miesiąca są problemy z serwerami), ale dodali masakrycznie drogie skiny. Wygląda na to, że tylko nad tym pracowali.

 

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2019/08/14/apex-legends-iron-crown-loot-box-pricing-is-hilariously-out-of-touch/#286005fc3919

 

W przeciwieństwie do afery ze SW Battlefront nikt tutaj na EA nie wpłynie. Dobrze, że to, co teraz zrobili jest mocno piętnowane. Nawet kurna sam napisałem komentarz na Reddit.

 

W sumie to pokłosie koronnego argumentu "nie chcesz, to nie kupuj"

Edytowane przez KOKOSfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szykuje nowa postać: Crypto

 

crypto%20apex.jpg

 

nowa broń

 

bro%C5%84%20apex.jpg

 

i nowa skórka do giblartara

 

sk%C3%B3rka%20apex.jpg

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemuż ach czemuż ten solo nie jest na stałe. o wiele lepiej mi się gra i lepsze wyniki mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam nowy sezon się widzi ?

Fajna ta bazuka jest co dodali :E 7 fragów na dzień dobry wpadło . Zauważyłem, że często złote plecaki się trafiają , i że fps dropią strasznie :D. Wina jednego modułu ram , czy gpu ? Serwery dziś zlagowane, po lądowaniu parę sekund teleporty . Wygląd mapy hmm może i lepszy, więcej pomieszczeń i różnych przeszkód , ale na moje minus , że nie zostawili klasycznej mapy, z możliwością wyboru gdzie kto chce grać. crypto dość fajny, szpieguję nawet na porzuconym dronie. A wam jak się podoba nowa odsłona ?

 

Coś czuję , że gra na 240fps stabilnych na najniższych z rtx2060 dobiegła końca, teraz pewnie trzeba będzie kupić rtx2070/2070S , żeby mieć ten sam fps :D. Tak ostatnio z kolegą rozmawiałem, i poruszyliśmy temat, zaśmiałem się, że co 2 sezony trzeba będzie gpu o oczko w górę kupić, żeby zachować ten sam fps :P

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką postać mainujecie panowie? Pathfinder jest o taki :thumbup:

I koniecznie opowiedzcie jak wrażenia z 3 sezonu i nowej postaci, bo nie miałem do czynienia z grą od końca pierwszego sezonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie gram robocikiem , liflinem , watson , bangelore , zależy jaką pozycję chcemy zająć na start i od mojego humoru . Głównie gram dynamicznymi postaciami , bo np caustic biega jakby miał patyk w tyłku , i sama ta animacja wkurza mnie strasznie, ale nie ukrywam , że mam prawie pół tauzena na nim zrobione fragów .

Od 1 sezonu trochę się pozmieniało , nvidia dała więcej fps w sterownikach , wprowadzili tryb rankingowy , niektóre bronie dostały dodatki i buffa . Najlepiej jak jest możliwość, to odpalić grę i samemu przetestować. Ja zagrałem 1.5h na 3 sezonie , na starej mapie czułem się jak ryba w wodzie, a tu jak botek , nie wiem gdzie jest dobry loot , całkowicie przebudowana mapa trochę na początku przeszkadza .

Co do najnowszej postaci , zagrałem nim 2x , kitrasz się za winklem , na q puszczasz drona i obserwujesz gdzie są przeciwnicy, jak są blisko i naciśniesz Q , to dron zostaje w ostanim położeniu , w którym go zostawiłeś, jak naciśniesz H to dron wraca na plecy Crypto . Jak masz w zasięgu drona przeciwników , odpalasz ulta , to wyłącza im kevlary .

Po pracy pogram dłużej to coś więcej może napiszę o nowym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi mapami? Są dwie do wyboru w grze? Crypto wygląda ciekawie, ale robocik dawał zbyt dużo frajdy jednak i nic nie przebije jego grappla :) Jak skompletuje PC dziś to prawdopodobnie wrócę do gry, choć będę przez pewien czas siedział na 950GTX, czyli krucho z fpsami będzie. Chyba że faktycznie zoptymalizowali grę tak jak piszesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na chwile obecna jest jedną- ta nowa , może z czasem dołożą stara mapkę. Crypto może być ciekawa postacią, dla osób które bardziej przykampieni grają, bo dla raszujacych ten dron trochę za wolny jest, chociaż w ostatnich pierscieniach może się przydać, zawsze przewaga jakąś:). Na rtx2060 z dropow do około 150fps podniosło mi fpsy do około 220 minimalnego więc tak jakbym kartę zmienił 2 oczka wyżej. Ciekawe jak to będzie u Ciebie ma nowej mapie , bo niestety nowa mapa trochę fps zabiera, tylko nie wiem czy chodzi o cpu czy gpu , mam chwilowo 1 moduł Ramu , więc procek jest osłabiony dość znacznie , dlatego nie wiem co powoduje mi dropy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w sumie 0 sezonie :) tzn od początku gra przykuła moją uwagę fajnie wszystko wygląda ale z braku jakich kolwiek poprawek zostawiłem tą grę i czekałem i dopatrywałem się jak umiera lecz gdy ujrzałem nowy zwiastun mówię zagram i wkręciłem się na maxa od nowa mapa bardzo fajna na duzy + jedyne do czego się można przyczepić to Randomy z którymi nie pograsz po prostu nie pograsz bo zawszę praktycznie padają na początku szkoda że nie ma tego trybu solo :) Co do grania postaciami mi się najlepiej gra Wraith ponieważ mam do niej akurat nóż ale równie dobrze wszystkie postacie mają w sobie to coś. I co do zoptymalizowania mogło by być troszkę lepiej na RTX 2080 9700k przy ustawieniach średnich czasami jak by dropiło klatki ale mi to jakoś zbytnio nie przeszkadza pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla krypto że tym jego dronem można podnosić sztandary kolegów jak są w strefie . Wczoraj pocisk z ekipa , pogralismy z 3h i się fajnie gra , ale zauważyłem, że mi fps potrafi spaść do około 100 , prawdopodobnie miejsce procesorowe i jeden moduł ram nie pomaga. Kolega na ryzenie 1600 w tym samym miejscu drop do 80fps , a on ma rx570 , więc podejrzewam że tu odzywa się procek (on chwilowo ma mój drugi moduł ramu) . Mapa jest większa i bez pathfinder'a się nie da grać. Jest bardzo pomocny , tym bardziej że teraz pierścienie dość mocno się zmniejszają, i trzeba biec po 500-,700m . Eva 8 piękny buff, potrafi bić po 70dmg bez dodatku , ta nowa broń na 500m strzela tam gdzie celownik się trzyma , jest potężną. Dopiero wczoraj wyczaiłem, że to snajperka, a ja grałem na blisko :E . Mastiff wydaje mi się, że też buffa dostał, po 168 dmg bez przybliżenia daje , wczoraj kapitalna akcja mi się udała. Padłem za 0dmg , jeden random wyszedł, drugi pobiegł na drugi koniec mapy mnie odrodzić, trochę bieda z wyposażeniem była, triple take i wingman bez dodatków, ammo też biednie, szary kev bez kasku . Poszedł jeden pierścień- jesteśmy w strefie , za chwilę idzie drugi pierścień i też w strefie , a już pierścień mały był, nagle najazd trzech ekip na pierścień- czyli na nas . Jedna ekipa dojechała chwilę szybciej , random położony, zostaje sam na trzech , słaba sytuacja ale wingman 4 pestkami 2 położył, wziąłem triple take , obiłem trzeciego , ale uciekał po skałach, nie miałem przestarzału na niego , przeładowałem wingmana, i użyłem linki, koleś dostał w locie , i ekipa załatwiona, biegnę podnieść swojego ale już słyszę że podjechała reszta, na przypale to robię, bo w sumie miałem z 5hp życia, a czasu na leczenie brak, pobiegłem do pierwszej skrzynki-złotej, patrzę mastiff i kev fioletowy , podniosłem na szybko, z brakiem czasu na leczenie , jedna ekipa wjechała za te mury co staliśmy i zaczął się Meksyk. Byłem kawałek dalej od kolesia z teamu więc mastiffem dużo bym nie zdziałał, ale robocik ma ta magiczna linkę, mastiffem bez przeładowania wykończyłem cały team, nie byli w 100% zdrowi , wiec poszło gładko. Keva miałem prawie 0 , znowu z skrzynki podniosłem fioletowego, już miałem się leczyć, jak poleciał na mnie armagedon granatów. Zwiałem za róg, i na ich nieszczęście, zaczęli wchodzić tym przejściem , koło którego stałem, mastiff wiadomo co robi na blisko :) . Jak mocno się zdziwili jak 3 hitami położyłem 2 , myślałem że jest trzeci , ale jeden cwaniaczek miał złota osłonę, i zostaliśmy czempionami . Teoretycznie wygraliśmy beznadziejną sytuację. Gdyby nie mastiff wynik tej gry byłby całkiem inny , akurat lubię z niego strzelać na nieszczęście wrogów:)

Tu tak długo opisywałem, a cała akcja trwała z minutę, szczerze nowy sezon wciąga, tym bardziej że bronie niby takie same ale mają inne właściwości. R301 z dodatkiem robi robotę, na pół mapy ładnie ciupie.

 

9f7f788e2540440b.jpg

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up@ Dzięki , zauważyłem , że znowu jakby jakieś czarne cienie mi się pojawiały w apexie, i już myślałem , że to wina ryzena 3600 :E . Zaraz pobiorę i zainstaluję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj wreszcie, tak jak się spodziewałem - fps nie jest jaki bym sobie życzył ale na upartego da radę. Masakra jak oni zbuffowali te pompy!! Peacekeeperem mi się miodzio grało. Kot pathfinder wrócił :) Idealna postać pod nową mapę. Czy to chcesz docisnąć kogoś albo uciec - super. Jeszcze mój skin (ten legendarny złomowaty) podkręca cały eter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj wreszcie, tak jak się spodziewałem - fps nie jest jaki bym sobie życzył ale na upartego da radę. Masakra jak oni zbuffowali te pompy!! Peacekeeperem mi się miodzio grało. Kot pathfinder wrócił :) Idealna postać pod nową mapę. Czy to chcesz docisnąć kogoś albo uciec - super. Jeszcze mój skin (ten legendarny złomowaty) podkręca cały eter :D

 

moze czegos nie zauwazyłem ale wg patchnotes w sezonie 3 strzelby nie dostały buffa (chyba ze masz na mysli ten dodatek "doubletap" który zbiera mieszane opinie)

 

https://old.reddit.com/r/apexlegends/comments/dbxzn4/season_3_meltdown_patch_notes/

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eva 8 na 100% dostała buffa, po 70 dmg bardzo ciężko było zrobić, teraz praktycznie każdy strzał tak siada . Gram już 3 dzień eve, więc to nie był pojedynczy przypadek . Chyba że hitboxy się zmieniły, przez co zalicza większy dmg. Z mastiffa chyba nigdy mi się nie udało zadać 168dmg , chyba około 130 był Max, teraz 168 bez przybliżenia 2x siadlo . Więcej nie miały mastiffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa jest dość specyficzna. Jakby większą i z dużo bardziej otwartymi przestrzeniami.

 

Cała trójka graczy praktycznie obowiązkowo musi brać do ekwipunku snajpy. Do tego trzeba nie trafiac na indywidualistę co napluje na snajpe i pobiegnie z pompą na ekipę przeciwna. Średnio ogarnięty team skasuje takiego gościa zanim dobrze przebiegnie połowę drogi do przeciwników.

 

Caustic zrobił się trochę usless na nowej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apex Legends otrzyma znakomity tryb z odświeżoną mapą. Nadciągają zombie

 

Zawartość trzeciego sezonu Apex Legends budzi całkiem pozytywne reakcje wśród graczy, jednak jest to dopiero początek nowości przygotowywanych przez Respawn Entertainment na październik. Jeden z fanów gry odnalazł szczegóły zupełnie nowego trybu przygotowanego z okazji zbliżającego się Halloween.

Wielu deweloperów przygotowuje niespodzianki z okazji Halloween. Jest to dobry moment na odświeżenie wszystkich „gier jako usług” i zaoferowanie nie tylko nowych skinów, ale i aktywności. Apex Legends również będzie jednym z tytułów, który otrzyma nową zawartość.

 

Shrugtal (zajmujący się odgrzebywaniem danych z gry) natrafił na informację o Shadowfall – jest to odświeżona mapa Kings Canyon, która została pokryta ciemnością, a na środku znajdą się zielonookie Lewiatany. Na mapie pojawią się Revenant, tajemnicze zombie, które będą szukały graczy – Legendy wyruszą do walki w pojedynkę. Gdy Revenant dorwie zawodnika, ten odrodzi się jako Shadow Squad i będzie we frakcji „Mrocznych Legend”. Ostatnich dziesięciu graczy połączy siły i rozpocznie walkę ze złem.

 

Rozgrywka przypomina zmagania z zombie znane z innych tytułów, ale w świecie Apex Legends będzie to nietypowe i interesujące doświadczenie, które może zachęcić do rozgrywki i biegania po serwerach. Informacje powinny zostać ujawnione przez deweloperów w najbliższych dniach.

 

Nazwa „Revenant” pojawiła się już wcześniej w plikach gry – gracze sugerują, że będzie to jedna z nowych Legend, która zostanie zapowiedziana w Apex Legends przez właśnie nadciągające wydarzenie Halloween.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak rozwiazac problem z zawieszaniem gry? Od czasu nowego sezonu mam tak , że gra wisi i muszę się wylogowac z Windowsa albo resnac pc bo w nic nie można wejść. Pc stock i oc ma tak samo. Gra się wiesza randomowo , raz po jednym meczu , a raz 3h jest ok

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż mam pytanie czy to normalne że w grze spadają fpsy na średnich przy owej specyfikacji komputera w skrócie 9700k RTX 2080 16GB ram DDR4 i jeżeli nie pc to co może być winą dodam że stery do karty aktualne :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że u kolegi na ryzenie 1 gen wczoraj identyczna sytuacja jak u mnie, ale za to u mnie było Oki, jak nie urok to sraczka .

 

Z ilu do ilu Ci spada ten fps? Nowa mapa trochę więcej wymaga od pc niż stara , na najniższych na jednym module i pc po oc mam 140-180fps bo ma tylu mam zablokowana grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz FPS jest zbliżony do tego, jaki był przed aktualizacją sterowników NV na starej mapie. Jak leci Transportowiec to mam około 80FPS zamiast okolice 100FPS. Tak z 20% utraty płynności. Na samej mapie buja się w okolicy setki, nie trafiłem jeszcze na jakieś miejsca gdzie spadałby FPS na 70, ale też za bardzo nie szukałem ani za długo nie pograłem w nowy sezon.

 

Wie ktoś jak rozwiazac problem z zawieszaniem gry? Od czasu nowego sezonu mam tak , że gra wisi i muszę się wylogowac z Windowsa albo resnac pc bo w nic nie można wejść. Pc stock i oc ma tak samo. Gra się wiesza randomowo , raz po jednym meczu , a raz 3h jest ok

 

U mnie zero problemów z wieszaniem się gierki. 100% stabilnie tak samo jak od zawsze już na starej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś dobry rankedziki teraz? Nuda samemu, te randomy to drewna niesamowite :P Wróciłem do Apexa wczoraj po 2 sezonach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rdr 2 nie jest dobrą grą do sprawdzania stabilnośći oc .
    • Cześć, Aktualnie posiadam Optix MAG272C MSI. Niby ma naprawdę dosyć dobre ustawienia jak 165HZ, 1ms, HDR, natomiast bardzo męczą mi się przy nim oczy. Nie mogę wytrzymywać w pracy jako programista. Ekran jest tak jakby trochę nie wyraźny dla mnie, jakby cień. Naprawdę tragedia. Zależy mi głównie na tym, żeby oczy męczyły mi się jak najmniej, aby obraz był po prostu jakościowy do pracy biurowej/dla programisty. Opcjonalną cechą jest kompatybilność z Macbookiem (na razie mam zwykłego paviliona na linuxie). Na razie znalazłem takie, które mogłyby się sprawdzić. Inne cechy: 1444p minimum, 27 cali, prosty nie zakrzywiony, w moim przypadku odbieram zakrzywienie jako dużo gorszą jakość i droższą opcje. Nie wiem czy lepiej patrzeć w 32 cale czy w 27, żeby wzrok się mnie męczył.   https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html#Specyfikacja https://iiyama-sklep.pl/1149-monitory-gamingowe-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gcb3480wqsu-b1-34-zagiete-va-led-180hz-04ms-2xhdmi-2xdisplayport-hub-usb-freesync--4948570122257.html INNE: https://www.x-kom.pl/p/1168419-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr93u-b.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 1. https://www.amazon.com/ASUS-1080P-Gaming-Monitor-VG246H/dp/B071KHHDNK?linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=ea51b393324ca79167d5322a38606c89&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl&th=1 2. Dell SE3223Q -https://www.amazon.com/Dell-SE3223Q-31-5-inch-Monitor-Gray/dp/B0B2GRMGFL?&linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=09491e0d74e512c4fa21d9984e748fb4&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl  
    • Thermalright Peerless Assassin za 184zł z amazona, ciężko znaleźć coś lepszego "taniego"
    • Jest pełno info, że GTA V nie lubi szybkich maszyn, w tym też dużo filmików na yt "jak sobie z tym poradzić". Niestety, większość filmików dotyczy sytuacji, gdy stuttery pojawiają się regularnie w odstępach kilkusekundowych, a u mnie sytuacja wygląda tak, że gra zacina się raz na kilka/kilkanaście minut na około 1-3 s, co mocno wkurza. Tym bardziej, że na serwerach RP zwykle przy tym stutterze po prostu gra wywala się. I: tak, stuttery są zarówno w online, jak i offline.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...