Skocz do zawartości
Oldman.

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe , że "wpadłem" na moje crashe, w apexie. Otóż dziś zdarzył mi się jeden przed chwilą, zacząłem się bawić alt+ctrl+del i różne inne kombinacje, udało mi się uruchomić menadżer zadań, i moim oczom ukazało się użycie ramu na poziomie 75% przez proces apexa. mam teraz 1 moduł 8gb i zaczynam podejrzewać, że mi się ram zaczyna zapychać i mi zawiesza grę. Jest taka możliwość ? W sumie dziś pc pracował od 18 do teraz, bo go włączyłem i zostawiłem , a ostatnio co nie miałem problemów, pc był włączany od razu przed grą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 8700k i gtx 1070 fpsy na low ustawieniach podczas lotu spadaja do 50 i a na "ziemi" skacza od 80-200+ tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy najniższe to dla Ciebie wszystko w lewo , czy coś ustawione wyżej. Na rtx2060 podczas zrzutu , mam 110-130fps na najniższych, podczas gry na chwilę obecną mi nie spada fps niżej niż 150. Zobaczę jak to będzie na 2 modułach ramu , ale zapewne fps trochę się podniosą. Zobaczę kiedy przyjaciel podrzuci mi swojego pc na montaz i oc ramu, to będę miał swój drugi moduł Ramu:).

 

Ja mam wszystko na Max w lewo, lub off , i to dla mnie są najniższe.

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może banalne, ale masz stery najnowsze? Niedawno nvidia wypuściła takie, które dają dużego kopa w FPSach.

 

No chyba że grasz na WQHD ? :) Bo Novi chyba na FHD?

 

Możesz jeszcze ratować się ustawiając docelowy FPS na wyższy poziom, będzie obcinać dynamicznie detale żeby trzymać FPS stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi crashuje gierka dalej raz na jakis czas, albo przywiesza sie na statystykach po grze, tak że nie moge nic zrobić.

 

Gdyby ktoś lepszy chciał czasami rankedy pograć to moj nick: twitch_izidev

Chetnie zostane pokerowany, aktualnie G4 ale powoli to idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi i koledze crashe znikły , ale od piątku mam 16gb ram już, zamiast 8 a on 32gb , wiec teoria o zapychajacym się ramie może być trafna . Ale widzę że masz jednak 16gb , co nie powinno mieć wpływu. Teraz od piątku miałem resety pc po aktualizacji Windowsa i wyrzucanie gry , ale pobawilem się wczoraj w biosie i niby wszystko znikło i jest Oki. Zależy co znaczy dla Ciebie lepszy , tamten sezon platyna i tu w sumie już g2 , może dziś g1 już wejdzie bo dużo pkt nie brakuje :). My gramy bardziej dla funu, niż dla rangi. Najwyżej zaprosze, zdarza się że ekipa jest niepełna:). Tylko z nas nocne wilki i przeważnie gramy 22+

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Halloweenowy evencik? Dzisiaj sam go będę ogrywał. Dobrze będzie wrócić na Kings Canyon, bo na tej nowej mapie zupełnie mi nie idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Halloweenowy evencik? Dzisiaj sam go będę ogrywał. Dobrze będzie wrócić na Kings Canyon, bo na tej nowej mapie zupełnie mi nie idzie :D

 

wczoraj napie*łem w niego do 2 w nocy non stop tak mi przypasował :E . Bardzo fajny pomysł :cool:

 

Co mi się bardzo podoba w tym "nocnym trybie"

 

- fajnie zbalansowani ludzcy przeciwnicy vs cienie (cienie są szybkie, szybsze nawet niz octane na speedzie i slabo widoczne w ciemnosci, nie mają duzo zycia ale natyle ze mozna zabic 2-3 graczy z zaskoczenia jesli sie pomysli i nie atakuje frontalnie)

- grając "cieniem" widać ludzi z daleka co kompensuje brak broni.

- możliwośc "zemsty" jako cień na graczu który nas zabił (gracz który nas zabił czesto jest swiadomy tego za musi sie przygotować na potencjalną zemstę co daje dodatkowy smaczek jesli nam sie uda zemscic :E )

- grając ludzką postacią bieganie samotnie przez mapę czasami najlepszym pomysłem (bo nie słychać wtedy zombiaka który za nami może biec, one biegają cicho :cool::P ), z kolei jesli nie bedziemy biec to raczej nie zdążymy :E

- adrenalina i emocje gdy jako ludzie próbujemy przebić się do pojazdu ewakuacyjnego i strzelamy do nacierających tłumów zombie.

- pająki i truposze okazjonalnie wyskakujące ze skrzyń (nie stanowią zagrożenia ale zawsze jest dreszczyk emocji przy otwieraniu ;) )

 

Podsumowując: grając w tę grę czułem się jak marines w filmie ALIENS (Obcy-decydujące starcie) :E zajebista zabawa.

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, to zrobiliście smaka :E Dzięki @Azakiel za dogłębną analizę tego trybu

Edytowane przez KOKOSfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś siadl mój rekord dmg tego sezonu. Jeszcze zostało zrobić Co najmniej 11 fragow w jednym meczu żeby pobić kolejny rekord tego sezonu . Patrząc na to , ze cisne na myszce za 50zl, bo mój rival 310 jeszcze nie naprawiony , całkiem fajnie to wygląda. Jeszcze karta w 2 slocie pcie włożoną i fps zamiast być 200+ to spada nawet do 100. Ciekawe czy w tym sezonie strzele 3000dmg+ i powyżej 15 fragow , to bym ustanowił całkowicie nowe rekordy osobiste :)

 

f57cfae966fc679e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Logitech LigthSpeed jakiegoś.

 

G305 mała, fajna, zwinna i najtańsza.

G603 gabarytowo odpowiednik Rivala

 

https://www.logitechg.com/pl-pl/innovation/lightspeed.html

 

https://www.ceneo.pl/55433796

https://www.ceneo.pl/64940021

 

 

Niestety do G305 trzeba dobrać jeszcze ślizgacze:

https://allegro.pl/oferta/2-x-corepad-slizgacze-logitech-g304-g305-7525089651

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już patrzyłem na szczury bez ogonow, g603 wielkościowo powinien mi odpowiadać, tylko nie wiem jak wagowo mi podpasuje, bo na "papierze" corsair glaive ma 10g różnicy wedle msi gm40 którego teraz używam, a w praktyce corsair jest tak ciężki , że nie dałem rady się na nią przesiąść, trochę macham myszką bo gram 800dpi i sens np w apexie 1.1 , i jakoś przesiadka z 90gramowego rivala na zdecydowanie cięższa myszkę, nie odpowiadała mi. Msi jest do przełknięcia wagowo, ale jest minimalnie przy wąska/niska i jakoś super wygodna nie jest , ale da się jakoś grać, jak widać :).

Czekam na części z chin, 2 omrony + scrool 11mm do rivala kosztowały mnie całe 13zl z wysyłką, lutownica umiem się obsługiwać i mam niezbędne przybory lutownicze , więc tymczasowo go naprawie , fajnie mi się grało na nim. Slizgacze ściągnąłem na gorąco, więc nie uszkodzilem ich , dam tylko nowy klej i będzie git . W sumie 3ciego sezonu nie grałem na rivalu bo siadl mi scrool , zaczął sam reagować, więc nie wiem jak aimowo będzie mi na tej myszy , ale podejrzewam że trochę lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mój rekord :D

 

Ostanie 1 vs 1 vs 1 ja na trzeciego zdążyłem obić jednego gościa tak, że tamci wymienili się kulkami. Widziałem tylko zaraz po wyczerpaniu mojego magazynku r99 jak oni do siebie wystrzelili ostatni raz :E

 

385617702b585.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :). Też już miałem kiedyś sytuację, że strefa zabiła przeciwników, a nasz team nikogo nie zabił :lol2:

Wczoraj miałem dobry dzień w apexie, pierwsze 3 gry 2 czempiony i 2 miejsce, pierwsza gra z randomami w oczekiwaniu na Jacka, trafiłem do teamu kocurów niesamowitych, chyba pierwszy raz mi dobrało takich ogarów, w 2 ugrali czempiona vs 4 teamy ... Obserwowałem ich grę, na początku miałem wątpliwości, czy się nie wspomagają, bo z r99 wszystko jeden trafiał, a drugi z prowlera, każda kulka w typów, ale obserwując ich, przyglądnąłem się movmentowi i ich decyzjami jakie podejmują, ja to dopiero w pampersie jestem przy nich. Movment coś w deseń najlepszych graczy w apexa co na yt można oglądnąć , i aim w sumie podobny. Ktoś znany na smurfie :X ?

 

23e470710d04ed88.jpg

 

Na ss to nie wygląda jakoś nadzwyczajnie, ale większą połowę fragów zrobili we 2 po tym jak mnie położyli i strefa mnie zajechała ;)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa nieraz kończy grę, ale ja solo 14minut po mapie biegałem a na koniec przeciwne drużyny zabiły się razem :D Kulka za kulkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest swietna (w odróznieniu od nowego Coda który ma tragiczne mapy), a nowa duza mapa duzo lepsza od starej (ostatnie prawie codziennie gram po pare meczy ) ale czasami ręce opadają jak sie gra z randomami, rage-quit po zgonie takiego delikwenta to bardzo czesty przypadek (nie czeka na wskrzeszenie bo po co , szkoda czasu z jego punktu widzenia).Inny czesty przypadek to jak trafisz na kozaka ktory gra wyprzedza swoich na mapie i leci do przodu na uraaaa walczyc sam z przeciwnikami a potem jak oczywiscie zginie to drze jape w mikrofon zeby go podniesc i wskrzesić (a czasami nie ma jak bo w poblizu za duzo wrogów).

 

Fajnie ze w koncu strefa stanowi zagrozenie wiec trzeba bacznie zwracać uwagę na nią podczas grania (ostatnio wtopilismy w ten sposob prawie wygrany mecz, bo za dluugo lootowalismy deathboxy XD )

 

Z zabawnych sytuacji: ostatnio podczas jednej rozgrywki z randomami dopiero jak pojawił sie napis "Champion" to sie zorientowalismy ze wszyscy w druzynie to polacy (tak to nie było wiadomo bo sie nikt nie odzywał ani nic nie pisał :P )

 

 

Mój ulubiony set broni ostatnio to R301 + peacekeeper ale wiadomo ze są rozne sytuacje i pare meczy bym nie wygrał z takim setem broni.

A wy jakie bronie preferujecie?

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od dnia , i gdzie lądujemy. Jak lądujemy w jakichś domkach to peackeepera, re45 bardzo chętnie przygarniam , jak już biegniemy dalej to głównie staram się grać r301/flatline/hemlok/wingman/triple take, chociaż ostatnio duet scout + flatline pobiłem rekord sezonu , który wrzuciłem wyżej. Ale na ogół mi nie siada z scouta, nie wiem z jakiego powodu, bo wcelowuje się tak samo, ale jakoś jakby miał randomowy recoil ^^. Wczoraj padakę grałem, nie mogłem się wstrzelic, zobaczymy jak będzie dziś. Słyszałem o duo, fajna sprawa, szkoda że nie na stałe, często jesteśmy we 2 a trzeciego nie widać, a randomy to ehh, przeważnie trafiamy jakichś swiezakow, co nie wiedzą o co chodzi w tej grze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kontrastu poprzedniego screena z winem bez killi, tym razem Solo win na ostatniej walce. Cała gra 2vs reszta świata. R99 99% czasu gry - 2.6k DMG :mad:

 

Niestety jeden ziom trzy razy pobiegł w najgorszym możliwym kierunku, w tym 2 razy bez broni po odrodzeniu.

 

10502d7c93239.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji wczorajszej, wingman i r301 siada jak w masło, parokrotnie okolice 2k dmg już mi wpadło. Przed chwilą testowałem ram i z r301 2.5k dmg miękkim jakiem na randomach, a wchodziło tak , jakby recoilu nie było.

I powiem coś fajnego, przez tą zabawę w stocka itp, dojrzałem kolosalną różnicę w stabilności fps w apexie, na stock i xmp, fps pływają wręcz cały czas, na 4100mhz + 3600mhz cl14 fps przez większość gry wiszą na 240. Grało się świetnie, w sumie gra dla testu czy pc się nie reśnie i tak jakoś siadł taki dmg.

Wczoraj duos potestowany, i gra się oki, 30 ekip , i gęsto wszędzie , ale idzie ugrać, wystarczy mieć farta co do broni :D

 

b7de3e76baae1d12.jpg

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Apexa wydajniejsze będą karty gfx AMD czy nVidi ? pogrzebałem torche na yt i wydaje mi sie że AMD, można to potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jakość RX5700/5700XT raczej będzie przed nVidia.

 

Niby sporo się zmieniło od ostanich dostępnych testów, nvidia wypuściła mega stery pod Apexa. Około 20% wzrósł FPS w najtrudniejszych miejscówkach, ale to była stara mapa. Teraz jest nowa więc ciężko powiedzieć. Jak coś znajdziesz to daj znać:D

 

Akurat wczoraj o tym tutaj wspominałem: https://forum.pclab.pl/topic/1203693-NVIDIA-GeForce-GTXRTX-20x0/page__st__15200

 

Możesz tutaj podspamować ze mną temat testów Apex Legends:

https://www.facebook.com/PCLabpl/

 

A nie ciągle Crysis 3 albo CS:GO 4K Very High - kogo interesują takie testy? No i masa gierek kilkudniowych singli. A zero testów gier, w których ludzie łupią całymi dniami i kupują komputery pod te konkretne gry: Fortnite, ApexLegends, WoW, LOL.

 

No dobra CS jest, ale już wiemy, że kontynuacja testów w tej grze to marnowanie czasu :D

gtx1080 vs rtx2080TI - 0,8FPSa różnicy :lol2:

csgo_1920.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ocochodzi1

Cześć macie jakieś sposoby na podniesienie klatek po przez komendy uruchamiania lub config czy cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Apexa wydajniejsze będą karty gfx AMD czy nVidi ? pogrzebałem torche na yt i wydaje mi sie że AMD, można to potwierdzić ?

 

Szczerze, jeśli Nvidia nie zabrala/zabierze wydajności w apexa s kolejnych sterach, to mam mieszane uczucia co do ilości fps. Sam chce przejść z rtx2060 na rx5700xt , a główna gra która ogrywam jest apex. Kartę chce wymienić "na zapas" i zostawić na 2-3 lata , czego zbytnio w zwyczaju nie miałem jak dotychczas . Liczę na +20%fps w apexie , ale szczerze, nie wiem czy aż tak kolorowo wyjdzie. Gdyby nie te boost sterowniki to na miękko byłoby 30, może 40% więcej wydajności, a teraz jednak sprawa się skomplikowala. Ale podejrzewam że rx5700xt będzie na poziomie rtx2070 w tej grze jak na chwile obecna.

 

Rx5700xt jest na zbliżonym poziomie do Radeona VII, a on na starym sterowniki nvidii, byl pomiedzy rtx2080 a wersja ti w apexie, wiec mysle , ze wydajnosc rtx2070/s powinna byc teraz na karcie amd

https://www.tweaktown.com/image.php?image=images.tweaktown.com/content/8/9/8928_29_apex-legends-benchmarked-9900k-latest-gpus.png

 

Up podaj parametry pc, jaki monitor i ile masz fps i ile chcesz osiągnąć .

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...