Forum PCLab.pl: Apex Legends - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (28 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 26
  • 27
  • 28
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Apex Legends czyli Battle Royale od twórców Titanfalla

#541 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 29 Październik 2019 - 17:05

a to mój rekord :D

Ostanie 1 vs 1 vs 1 ja na trzeciego zdążyłem obić jednego gościa tak, że tamci wymienili się kulkami. Widziałem tylko zaraz po wyczerpaniu mojego magazynku r99 jak oni do siebie wystrzelili ostatni raz :E

Dodaj obrazek

#542 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• Przebieg i cena do ustalenia.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Październik 2019 - 19:11

Dobre :). Też już miałem kiedyś sytuację, że strefa zabiła przeciwników, a nasz team nikogo nie zabił :lol2:
Wczoraj miałem dobry dzień w apexie, pierwsze 3 gry 2 czempiony i 2 miejsce, pierwsza gra z randomami w oczekiwaniu na Jacka, trafiłem do teamu kocurów niesamowitych, chyba pierwszy raz mi dobrało takich ogarów, w 2 ugrali czempiona vs 4 teamy ... Obserwowałem ich grę, na początku miałem wątpliwości, czy się nie wspomagają, bo z r99 wszystko jeden trafiał, a drugi z prowlera, każda kulka w typów, ale obserwując ich, przyglądnąłem się movmentowi i ich decyzjami jakie podejmują, ja to dopiero w pampersie jestem przy nich. Movment coś w deseń najlepszych graczy w apexa co na yt można oglądnąć , i aim w sumie podobny. Ktoś znany na smurfie :X ?

Dodaj obrazek

Na ss to nie wygląda jakoś nadzwyczajnie, ale większą połowę fragów zrobili we 2 po tym jak mnie położyli i strefa mnie zajechała ;)

Ten post był edytowany przez novi dnia: 29 Październik 2019 - 19:16

#543 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 29 Październik 2019 - 20:06

Strefa nieraz kończy grę, ale ja solo 14minut po mapie biegałem a na koniec przeciwne drużyny zabiły się razem :D Kulka za kulkę :D

#544 Użytkownik jest niedostępny   Dominix1910 

• twitch/dominixtv
  • PipPipPipPipPip

Napisany 31 Październik 2019 - 10:46

Duo nadchodzi (ale tylko na chwilę) Mój link

#545 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 31 Październik 2019 - 11:08

gra jest swietna (w odróznieniu od nowego Coda który ma tragiczne mapy), a nowa duza mapa duzo lepsza od starej (ostatnie prawie codziennie gram po pare meczy ) ale czasami ręce opadają jak sie gra z randomami, rage-quit po zgonie takiego delikwenta to bardzo czesty przypadek (nie czeka na wskrzeszenie bo po co , szkoda czasu z jego punktu widzenia).Inny czesty przypadek to jak trafisz na kozaka ktory gra wyprzedza swoich na mapie i leci do przodu na uraaaa walczyc sam z przeciwnikami a potem jak oczywiscie zginie to drze jape w mikrofon zeby go podniesc i wskrzesić (a czasami nie ma jak bo w poblizu za duzo wrogów).

Fajnie ze w koncu strefa stanowi zagrozenie wiec trzeba bacznie zwracać uwagę na nią podczas grania (ostatnio wtopilismy w ten sposob prawie wygrany mecz, bo za dluugo lootowalismy deathboxy XD )

Z zabawnych sytuacji: ostatnio podczas jednej rozgrywki z randomami dopiero jak pojawił sie napis "Champion" to sie zorientowalismy ze wszyscy w druzynie to polacy (tak to nie było wiadomo bo sie nikt nie odzywał ani nic nie pisał :P )

Mój ulubiony set broni ostatnio to R301 + peacekeeper ale wiadomo ze są rozne sytuacje i pare meczy bym nie wygrał z takim setem broni.
A wy jakie bronie preferujecie?

Ten post był edytowany przez Azakiel dnia: 31 Październik 2019 - 17:25

#546 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 31 Październik 2019 - 17:15

Zależnie od dnia , i gdzie lądujemy. Jak lądujemy w jakichś domkach to peackeepera, re45 bardzo chętnie przygarniam , jak już biegniemy dalej to głównie staram się grać r301/flatline/hemlok/wingman/triple take, chociaż ostatnio duet scout + flatline pobiłem rekord sezonu , który wrzuciłem wyżej. Ale na ogół mi nie siada z scouta, nie wiem z jakiego powodu, bo wcelowuje się tak samo, ale jakoś jakby miał randomowy recoil ^^. Wczoraj padakę grałem, nie mogłem się wstrzelic, zobaczymy jak będzie dziś. Słyszałem o duo, fajna sprawa, szkoda że nie na stałe, często jesteśmy we 2 a trzeciego nie widać, a randomy to ehh, przeważnie trafiamy jakichś swiezakow, co nie wiedzą o co chodzi w tej grze :/

#547 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Listopad 2019 - 10:32

Dla kontrastu poprzedniego screena z winem bez killi, tym razem Solo win na ostatniej walce. Cała gra 2vs reszta świata. R99 99% czasu gry - 2.6k DMG :mad:

Niestety jeden ziom trzy razy pobiegł w najgorszym możliwym kierunku, w tym 2 razy bez broni po odrodzeniu.

Dodaj obrazek

#548 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Listopad 2019 - 13:38

Po aktualizacji wczorajszej, wingman i r301 siada jak w masło, parokrotnie okolice 2k dmg już mi wpadło. Przed chwilą testowałem ram i z r301 2.5k dmg miękkim jakiem na randomach, a wchodziło tak , jakby recoilu nie było.
I powiem coś fajnego, przez tą zabawę w stocka itp, dojrzałem kolosalną różnicę w stabilności fps w apexie, na stock i xmp, fps pływają wręcz cały czas, na 4100mhz + 3600mhz cl14 fps przez większość gry wiszą na 240. Grało się świetnie, w sumie gra dla testu czy pc się nie reśnie i tak jakoś siadł taki dmg.
Wczoraj duos potestowany, i gra się oki, 30 ekip , i gęsto wszędzie , ale idzie ugrać, wystarczy mieć farta co do broni :D

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez novi dnia: 06 Listopad 2019 - 13:44

#549 Użytkownik jest niedostępny   DariŽ 

• Syntax error
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Listopad 2019 - 12:55

Do Apexa wydajniejsze będą karty gfx AMD czy nVidi ? pogrzebałem torche na yt i wydaje mi sie że AMD, można to potwierdzić ?

#550 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Listopad 2019 - 13:40

Cena jakość RX5700/5700XT raczej będzie przed nVidia.

Niby sporo się zmieniło od ostanich dostępnych testów, nvidia wypuściła mega stery pod Apexa. Około 20% wzrósł FPS w najtrudniejszych miejscówkach, ale to była stara mapa. Teraz jest nowa więc ciężko powiedzieć. Jak coś znajdziesz to daj znać:D

Akurat wczoraj o tym tutaj wspominałem: https://forum.pclab....page__st__15200

Możesz tutaj podspamować ze mną temat testów Apex Legends:
https://www.facebook.com/PCLabpl/

A nie ciągle Crysis 3 albo CS:GO 4K Very High - kogo interesują takie testy? No i masa gierek kilkudniowych singli. A zero testów gier, w których ludzie łupią całymi dniami i kupują komputery pod te konkretne gry: Fortnite, ApexLegends, WoW, LOL.

No dobra CS jest, ale już wiemy, że kontynuacja testów w tej grze to marnowanie czasu :D
gtx1080 vs rtx2080TI - 0,8FPSa różnicy :lol2:
Dodaj obrazek

#551 Użytkownik jest niedostępny   ocochodzi1 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 08 Listopad 2019 - 17:25

Cześć macie jakieś sposoby na podniesienie klatek po przez komendy uruchamiania lub config czy cos ?

#552 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 09 Listopad 2019 - 10:53

Zobacz postDariŽ, o 08 Listopad 2019 - 12:55, napisał(a):

Do Apexa wydajniejsze będą karty gfx AMD czy nVidi ? pogrzebałem torche na yt i wydaje mi sie że AMD, można to potwierdzić ?

Szczerze, jeśli Nvidia nie zabrala/zabierze wydajności w apexa s kolejnych sterach, to mam mieszane uczucia co do ilości fps. Sam chce przejść z rtx2060 na rx5700xt , a główna gra która ogrywam jest apex. Kartę chce wymienić "na zapas" i zostawić na 2-3 lata , czego zbytnio w zwyczaju nie miałem jak dotychczas . Liczę na +20%fps w apexie , ale szczerze, nie wiem czy aż tak kolorowo wyjdzie. Gdyby nie te boost sterowniki to na miękko byłoby 30, może 40% więcej wydajności, a teraz jednak sprawa się skomplikowala. Ale podejrzewam że rx5700xt będzie na poziomie rtx2070 w tej grze jak na chwile obecna.

Rx5700xt jest na zbliżonym poziomie do Radeona VII, a on na starym sterowniki nvidii, byl pomiedzy rtx2080 a wersja ti w apexie, wiec mysle , ze wydajnosc rtx2070/s powinna byc teraz na karcie amd
https://www.tweaktow...latest-gpus.png

Up podaj parametry pc, jaki monitor i ile masz fps i ile chcesz osiągnąć .

Ten post był edytowany przez novi dnia: 09 Listopad 2019 - 12:00

#553 Użytkownik jest niedostępny   boniek7071 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Listopad 2019 - 19:33

Mam pewnien problem czy ktoś miał podobny na dobrym sprzęcie 9700k RTX 2080 występuję mi dość często przekroczono limit czasu połączenia freez i wywala do menu ktoś się spotykał z podobnym problemem czy to wina po stronie twórców ?

#554 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 00:53

Pc kręcony czy stock ? Nie zapala się przypadkiem przed tym wyrzuceniem do menu , taka jakby "błyskawica" czerwona ? Albo np prostokąty 2 , albo okrąg z strzałką w środku ?

#555 Użytkownik jest niedostępny   DariŽ 

• Syntax error
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 02:08

Zobacz postnovi, o 09 Listopad 2019 - 10:53, napisał(a):

Szczerze, jeśli Nvidia nie zabrala/zabierze wydajności w apexa s kolejnych sterach, to mam mieszane uczucia co do ilości fps. Sam chce przejść z rtx2060 na rx5700xt , a główna gra która ogrywam jest apex. Kartę chce wymienić "na zapas" i zostawić na 2-3 lata , czego zbytnio w zwyczaju nie miałem jak dotychczas . Liczę na +20%fps w apexie , ale szczerze, nie wiem czy aż tak kolorowo wyjdzie. Gdyby nie te boost sterowniki to na miękko byłoby 30, może 40% więcej wydajności, a teraz jednak sprawa się skomplikowala. Ale podejrzewam że rx5700xt będzie na poziomie rtx2070 w tej grze jak na chwile obecna.

Rx5700xt jest na zbliżonym poziomie do Radeona VII, a on na starym sterowniki nvidii, byl pomiedzy rtx2080 a wersja ti w apexie, wiec mysle , ze wydajnosc rtx2070/s powinna byc teraz na karcie amd
https://www.tweaktow...latest-gpus.png

Up podaj parametry pc, jaki monitor i ile masz fps i ile chcesz osiągnąć .

Monitor AOC 144Hz FHD ,i5 9400F, RX580, ustawienia detali w grze, średnie. Chciałbym uzyskać w okolicach 144FPS na średnich detalach .
Teraz średnio,mam około 100FPS

Wydaje się że lepszym rozwiązaniem jest jednak Radeon. Taki rx5700 myślę że wyciągnie 144fps

https://youtu.be/yaRQ5EGJndU

Ten post był edytowany przez DariŽ dnia: 11 Listopad 2019 - 09:53

#556 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 11 Listopad 2019 - 10:22

Jeśli test został wykonany rzetelnie, to faktycznie fps na wersji non XT jest zbliżony do rtx2070s , co by do średnich w zupełności wystarczyło, nawet custom ustawienia średnio-wysokie powinny dać radę w 144fps.
Procek sobie poradzi bez problemu z takim fpsem w tej grze.
Jak nie boisz zaryzykować outletu, w duńskim dobrym sklepie (proshop) To poniżej 1500zł masz asusa rx5700xt , chłodzenie dość oki, ale ma lekko grzejący się ram, oczywiście jak karty nie będziesz wykorzystywał w 100% w grach to ten vram będzie miał niższe temperatury niż w testach.

https://www.proshop....a-DEMO/2793345d

Jeśli jednak nowa wchodzi w grę to poczytaj o gigabyte oc (wersja xt jest jedną z najlepszych od tego producenta) , więc myślę że nonxt też, pulse też jest dobra . Nonxt się nie interesuję ale najlepsze karty xt są od : Gigabyte OC , Powercolor Red devil / red dragon , Sapphire nitro+/pulse , msi gaming x i w sumie jedną z tych wersji bym rozważał.
A jak się nie boisz outletu (parę osób z forum ma karty outletowe z tego sklepu i działają oki) , to ten asus w takiej kasie będzie najlepszy.

Tu masz porównanie wersji XT , ten asus też bierze udział w tym : https://www.youtube....h?v=OJU8jKIYtS4

Ten post był edytowany przez novi dnia: 11 Listopad 2019 - 10:29

#557 Użytkownik jest niedostępny   DariŽ 

• Syntax error
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Listopad 2019 - 23:32

Gracie w apexa po aktualizacji windowsa 10 do wersji 1909 ? Nie ma problemów , można aktualizować ? ;)
Zaktualizowałem :)
I póki co raz mi wywaliło grę do pulpitu bez pokazania żadnego błędu.
Ciężko stwierdzić czy to wina windowsa ,błędu gry czy sterowników amd .

Ten post był edytowany przez DariŽ dnia: 19 Listopad 2019 - 08:59

#558 Użytkownik jest niedostępny   novi 

• PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 00:05

Nie dobrze :/. Ja jeszcze siedzę na starym Windowsie i jest Oki.
Coś ta ostatnia aktualizacja wniosła, jakby lepiej siadalo . Dziś 2 rekordy tego sezonu siadly. Rival naprawiony już parę dni na nim gram i chyba spowrotem mi się ułożyła w ręce już:) .
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#559 Użytkownik jest niedostępny   Azakiel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:00

wymiana taniej myszki "gejmingowej" na nową lepszą z dobrym czujnikiem dały większą poprawę w graniu pvp niz sie spodziewałem. Nie gram duzo w apexa bo czasu brak i nie jestem żadnym hardkorowym graczem ale w tym sezonie juz około 35 wygranych meczy wiec jak na takiego leśnego dziadka jak ja nie jest zle. Wczoraj zagrałem tylko jeden mecz i w dodatku w połowie meczu jeden z trójki randomów odłączył się (pewnie mama zawołała na kolacje ;-) ) wiec zostalismy we dwójkę z jakimś randomowym graczem (jak sie pozniej okazało też polakiem), szczescie nam dopisało a przeciwnicy jacy nam sie trafiali byli mocno nierozgarnięci wiec we dwójkę porobilismy pod koniec pare 3 osobowych teamów i wpadł kolejny win do kompletu. Próbowalem też grać w nowego CoD-a ale Apex daje mi duzo wiecej emocji i wg mnie jest duzo bardziej dopracowaną grą (pomijając roznice w samej rozgrywce). Ostatnio testuje zestaw R301 + R99 i daje to obiecujące efekty (tylko trzeba pamietać o amunicji).

Ten post był edytowany przez Azakiel dnia: 20 Listopad 2019 - 14:03

#560 Użytkownik jest niedostępny   Minciu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 14:22

Zobacz postocochodzi1, o 08 Listopad 2019 - 17:25, napisał(a):

Cześć macie jakieś sposoby na podniesienie klatek po przez komendy uruchamiania lub config czy cos ?

Tak- dx lvl
Szukaj w YT, znajdziesz i jeszcze coś było. Jeśli aktualne to daj znać, pomogę.

• (28 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 26
  • 27
  • 28